Çikolatalı Süt

Çikolatalı Süt Oyunu Oyna

Çikolatalı Süt ; Çikolatalık süt hem lezzetli hemde çok faydalıdır. Süt peşinde olan adam çikolatalı sütleri toplayarak puan peşinde.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çikolatalı Süt Kral Oyunu 1346 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -3 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Macera Oyunları

Çikolatalı Süt Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Uyuz Şut Uyuz Şut Bu şut çok zor atılıyor buna beceri lazım peki siz şut atma konusunda ne kadar yeteneklisiniz. Bu oyunu oynayın birde kendinizi deneyin

Şut ve Gol Şut ve Gol Yeşil sahalarda çok hızlısınız. Tüm rakiplerinizi iyi bir şekilde oynayarak eleyebilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Süt Mısırı Süt Mısırı Süt mısırını istediğiniz kıyafetleri ve aksesuarları takarak dilediğiniz şekle sokabilirsiniz.

Süt Kamyonu Süt Kamyonu Önce sütlerin kamyonunuza yüklenmesini bekleyiniz.Yön tuşları ile götürülmesi gereken yerlere götürünüz.Yol engebeli olduğundan dolayı sütleri dökmemeye çalışınız.

Paraşütlü Ördek Paraşütlü Ördek Daffy Duck uçaktan atlıyor. Başarılı olması gerekiyor. Kırmızı noktaya düşmelisiniz. Atlayacağınız zaman JUMP tuşuna basıyorsunuz. Paraşütü açmak içinde onun altındaki mavi tuşa basmanız yeterli.

Paraşütlü Kurtlar Paraşütlü Kurtlar Paraşütlü kurtlar yukarıdan aşağıya düşerken onları minik oku ile vurmaya çalışan bir avatar. Yukarı aşağı ok tuşları ile kontrol edip SPACE tuşu ile okları ateşleyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Paraşütlü Asker Paraşütlü Asker Özel bir operasyon için terörist bölgesine bırakıldınız. Bütün terör öğelerini yok edin. W,A,S ve D tuşlarını kullanarak askeri yönlendirin. Mouse ile düşmanlarınıza ateş edin. Silah değişimi için ise Q ve E tuşlarından yardım alabilirsiniz. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Paraşütleri İndir Paraşütleri İndir Paraşütle inmeye çalışan düşman askerlerine izin vermeyin. Hepsini havadayken vurun.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır..

Paraşütçü Kuzu Paraşütçü Kuzu Uçan kuzuyla maceraya hazır mısınız? Oyunda uçaktan atlayıp yıldızların hepsini toplamaya çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Paraşüt Askeri Ben 10 Paraşüt Askeri Ben 10 Süper kahraman Ben 10 ile paraşüt macerasına başlıyorsunuz. Ben 10 ile paraşütle bütün düşmanlarınızı yok edin. Öncelikle yüklenme ekranında oyunun yüklenmesini bekleyin. Paraşütçü Ben 10 çok güzel görsellere sahip olduğundan oyunun yüklenmesi biraz zaman alacaktır. Start butonu ile oyunu başlatarak sağ üst tarafta ki simge ile sesi kapatın. Play game yerine tıklayın ve Enter name yazan yere adınızı yazın. Örneğin biz kral oyun yazdık ve ardından Play butonuna tıklayın. W,A,S,D tuşları ile Ben 10'u kontrol edebilir, Q tuşu ile silah değişimi yapabilirsiniz. İlk levelde piston tabanca ve bıçapınız olacaktır. Verilen süreye çok dikkat edin. Sol üst tarafta kalan sağlığınız gösteriliyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Mario Tekparça Sütunlar Mario Tekparça Sütunlar Süper bir maro oyunu.A,S ve Yön tuşları ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hızlı Şutör Hızlı Şutör Gerçekten de iyi bir basketbol oyuncusu olduğunuzu iddia ediyorsanız o halde buyrun sahaya. 30 saniye içinde 10 şut çekip bunları sayıya çevirebilmeniz gerekli.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Çikolatalı Süt Çikolatalı Süt Çikolatalık süt hem lezzetli hemde çok faydalıdır. Süt peşinde olan adam çikolatalı sütleri toplayarak puan peşinde.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çikolatalı Pasta Çikolatalı Pasta Minik kız çikolatalı pasta yapmaya bayılıyor. Sizin de seveceğiniz güzel bir pasta oyunu.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Çikolatalı Kurabiye Çikolatalı Kurabiye Arkadaşlarına vereceğin doğum günü partisi için kurabiye hazırlaman gerekiyor. Doğum gününe en lezzetli çikolatalı kurabiyeleri hazırlaman gerekiyor. Arkadaşların için ne leziz kurabiye yaparsan o kadar başarılı olursun. Kategorilerden malzemeler seçimini ve kurabiye tarifini okuyarak oyuna başla. Malzemeleri tarife göre yaptıktan sonra ortaya çikolatalı kurabiye oluştur. En lezzetli kurabiyeler ile ne kadar iyi bir aşçı olduğunu göster. Çikolatalı kurabiyeleri Mouse ile yapabileceksiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.