Büyük Savunma

Büyük Savunma Oyunu Oyna

Büyük Savunma ; büyük savunma oyununu oynamada fare yardımıyla gelen tehlikeden kurtarın ve savunma yapın

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük Savunma Kral Oyunu 0 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 0 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Macera Oyunları

Büyük Savunma Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Xeno Savunması Xeno Savunması Xeno Savunması dünyanın geleceği için çok önemli. Çünkü dünyayı ele geçirmek isteyen uzaylılara karşı koyabilen son karargah. Haydi, bu karargahı ve silahlarınızı güçlendirerek yaratıkları yenin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tank Savunması Tank Savunması Askeri bölgenize tank ile hücuma geçen düşmana karşı alarm verildi. Tankınıza atlayın ve hemen düşmanlara karşı bölgenizi savunun. Düşmanlar bölgenizi ele geçirirseler oyunu kaybedersiniz. Yön tuşları ile savaş tankını kontrol edebilir ve Space tuşu ile ateş edebilirsiniz. İsabetli atışlar ile bütün düşman tanklarını etkisiz hale getirerek askeri bölgenizin güvenini sağlayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Süper Büyükanne Süper Büyükanne Süper bakıcı büyükanne ikiz bebeklere bakıyor aileleri gelesiye kadar bebeklerle ilgilenmek zorunda.Onları mutlu etmek,karınlarını doyurmak,yaramazlık yapmasınlar diye başında durmak zorundadır.

Son Savunma Son Savunma Son Savunma duvarı zombilerin saldırısı altında. Haydi bütün zombileri öldürüp topladığınız puanlarla silah alın, duvarınızı güçlendirin ve diğer kurtulan insanlarla bir araya gelin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Savunma Becerisi Savunma Becerisi Oyunumuzda, evinizi düşman yaratıklara karşı savunacaksınız. Evin çevresindeki duvarı aşmamaları gerekiyor. Dışarıda beliren bonuslar işinize yarayacak güçler oluşturuyor. Toplamayı unutmayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Robot Savunması Robot Savunması Elektrik yollayan robotun ile düşmanlarına karşı bölgeni savunmalısın. Bütün düşmanlarını elektrik ile yok edeceksin. Çok iyi bir savunma yap. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Portal Savunma Portal Savunma Portal Savunma Oyunumuzda, uzaylı maymuna yardım etmeli ve tüm düşmanlarıyla mücadele etmelisiniz. Saldırgan robotların özellikleri farklı olduğundan sizde farklı silahlar kullanmaya dikkat etmelisiniz. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Savaş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Nükleer Savunma Nükleer Savunma Nükleer Savunma oyunu İyi oyunlar.

Mario Kaleyi Savunma Mario Kaleyi Savunma Mario ve arkadaşları ile kale korumaya var mısın? Mario, Luigi ve Sonic ile kalelerine saldıran zombilere karşı savaşarak kaleyi korumak istiyorlar. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Kral Savunma Kral Savunma Tanklar, savaş uçakları ve helikopterler ile süper bir savunma yapmaya var mısın? Roketatar ile sana saldıran bütün düşmanları yok ederek roketatara yeni özellikler ekleyebilirsin. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Kaleyi Savunma Kaleyi Savunma Kalede savunma yaparak kaleyi yıkmak için gelen düşman askerleri ile savaşacaksınız. Levelleri geçtikçe daha da güçlenen düşman orduları karşınızda olacak. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve ardından Play game seçeneğine tıklayın. Enter your name yerine adınızı yazacaksınız. Örneğin biz kral oyun yazdık. Süper askeri kontrol edin ve düşmanları yok edin. Silahınızın dürbününü açmak için Space (boşluk) tuşuna, Silah değişimi için Aşağı ve yukarı yön tuşlarına tıklayın. Mouse ile düşmanlara ateş ederek onları yenebilirsiniz. Level biri geçerseniz size para verecektir. Sağlık veya yeni silahlar alabilirsiniz. Kral Oyun ilk levelde 374 USD para kazandı çocuklar. Daima öndeki askerleri vurun çünkü önde giden askerler siper alıp size ateş edecekler. Level 2 de gelecek askerler çok daha zorlu olacaklar. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Güçlü Savunma Güçlü Savunma Oyunumuz, bir strateji oyunu. Bulunduğunuz yere saldıran canavarları yok etmelisiniz. Puan kazandıkça kendinizi geliştirebiliyorsunuz. Fare ile oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Büyük Yıkım Moskova Büyük Yıkım Moskova Yıkım seven oyunlar sizin için ekledik iyi oyunlar arkadaşlar

Büyük Tırı Park Et Büyük Tırı Park Et Büyük tırı park etmek çok ustalık istiyor. Diğer arabalara ve insanlara dikkat ederek uzun tırınızı park etmelisiniz. Hem onlara hemde engellere dikkat edin ve ustaca tırı park edin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Büyük Tır Park Etme Büyük Tır Park Etme Büyük tırları park etmek çok zordur. Büyük tırı park etmelisin. Çok eğlenceli ve zor oyun. Kral oyun iyi eğlenceler diler.