Büyük Kuş

Büyük Kuş Oyunu Oyna

Büyük Kuş ; Bu büyük kuş çok aç. Size saldırmaması için onu mutlaka doyurmak gerek. Bu da zahmetli ancak hayatta kalabilmeniz için bunu yapmanız gerekli.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük Kuş Kral Oyunu 193 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 0 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Macera Oyunları

Büyük Kuş Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yokuş Aşağı Yarış Yokuş Aşağı Yarış Saldım çayıra mevlam gayıra Aslında bu oyunun ismini bunu yapmalıydık. Oyunda amaç hareketli yük arabasına binen çocuğu kontrol edeceksiniz. Oyun yüklenince PLAY deyin ardından kız mı yoksa erkek mi seçmek istiyorsanız onu seçin sonrasında vagonla yoldan aşağıya kaymaya başlayacaksınız. Tabi bu oyuncak vagonun üzerinde birde sizin seçtiğiniz çocukvar oyun 3 farklı etapta yarıştan oluşuyor kontrolleri yön tuşları ve boşluk tuşu ile sağlayacaksınız. İlerlemek için araba kendisi gidiyor ancak sağ sol yapmak için yön tuşlarını kullanaın zıplamak içinde boşluk tuşu işinizi görecektir.

Yavru Kuş Besleme Yavru Kuş Besleme Bu bebek yavru kuşların beslenmesi gerek. Su vereceğiniz yavru kuşlar çok sabırsız. Onları güzel bir şekilde besleyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yavru Kuş Yavru Kuş Yavru kuş ilk kez uçmaya çalışacak. İlk kez uçan kuş denemelerinde sizin de yardımınız ile balonlara binmesi gerek. Aşağıdaki trampleni kullanarak onu sola doğru zıplatın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tavus Kuşu Tavus Kuşu Tavus Kuşu'nu elinizdeki kıyafetlerin içinden en güzellerini seçerek giydirmelisiniz. İyi eğlenceler.

Süper Büyükanne Süper Büyükanne Süper bakıcı büyükanne ikiz bebeklere bakıyor aileleri gelesiye kadar bebeklerle ilgilenmek zorunda.Onları mutlu etmek,karınlarını doyurmak,yaramazlık yapmasınlar diye başında durmak zorundadır.

Mısırcı Minik Kuş Mısırcı Minik Kuş Minik kuşumuzla zorlu yollarda ilerleyip önümüzdeki engelleri yok edeceğiz.Yön tuşları ile oynayın.

Kusursuz Manikür Kusursuz Manikür Tırnaklarınıza kusursuz bir manikür nasıl yapılır öğrenmek ister misiniz? O zaman bu kral oyun tam size göre... Öncelikle tırnaklarınız için özel bir renk seçin daha sonra sizi cezbedecek çeşitli aksesuarlar bulacaksınız, çiçek , meyve desenleri vs. Bunlardan birini seçerek manikürünüzü yapa bilirsiniz. Kral oyun

Kuşların Farkı Kuşların Farkı Kuşların Farkı oyunumuz iki resim arasındaki farkı bulma oyunu. Oyundaki kuş resimleri çok eğlenceli. Süreniz kısıtlı fakat son farkta ipucu alabiliyorsunuz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Kuş Uçuşu Kuş Uçuşu Sinirlenmiş olan kuşları sapan ile gererek uçurup karşıdaki köpeklere atmalısın.Mause ile kuşları istediğin gibi atabilirsin.Tüm köpeklerin ölmesi için kuşların temas etmesi gereklidir.

Korkusuz Mario Korkusuz Mario Korkusuz mario ile maceraya başlıyorsunuz. Altınları toplayarak ilerleyin. Diğer mario oyunlarına göre oldukça gelişmiş bir oyun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hapishane Kuşu Hapishane Kuşu Hapishane kuşunun mahkumları kaçırması gerekiyor. Bunun için gereken hücre anahtarını ve diğer cisimleri toplayacak. Bu arada dikkat, görevlilere yakalanmamalı. Oyun fare ile oynanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Gökkuşağı Örümceği Gökkuşağı Örümceği Bu kadar sevimli bir örümcek belki de hiç görmediniz. Gökkuşağı örümceği harikalar ülkesinde ağaçlar ve mantar arasında ağ atarak dolaşacak. Pırlantalar ve değerli taşları toplayacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Büyük Yıkım Moskova Büyük Yıkım Moskova Yıkım seven oyunlar sizin için ekledik iyi oyunlar arkadaşlar

Büyük Tırı Park Et Büyük Tırı Park Et Büyük tırı park etmek çok ustalık istiyor. Diğer arabalara ve insanlara dikkat ederek uzun tırınızı park etmelisiniz. Hem onlara hemde engellere dikkat edin ve ustaca tırı park edin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Büyük Tır Park Etme Büyük Tır Park Etme Büyük tırları park etmek çok zordur. Büyük tırı park etmelisin. Çok eğlenceli ve zor oyun. Kral oyun iyi eğlenceler diler.