Akıllı Kurbağa

Akıllı Kurbağa Oyunu Oyna

Akıllı Kurbağa ; Akıllı kurbağa zaman karşı yarışıyor. Dereyi objelerin üstüne basarak ve zıplayarak geçecek olan kurbağa bakalım kaç puana çıkabilecek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı Kurbağa Kral Oyunu 1754 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 7 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Macera Oyunları

Akıllı Kurbağa Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zıplayan Kurbağa Zıplayan Kurbağa Oyun içindeki amacınız zıplayan kurbağa ile muhtelif objelerden toplamanız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yaprak yiyen kurbağa Yaprak yiyen kurbağa Zıplayan kurbağamız önündeki yaprakların hepsini yemesi gerekiyor. Fakat kurbağa geri ve çapraz yükleyemiyor. Sadece ileri ve sağa sola zıplaya biliyor. Bu yüzden önce hangi yaprağı yiyeceğinize dikkat edin. Bir tek yaprak bile kalmaması gerekiyor.

Yamyam ve Kurbağa Yamyam ve Kurbağa Eski çağ devirlerinde insanlar bulabildikleri her şeyleri yerlerdi. Buradaki kahramanımızın karnı aç ve uçak böcekler ile besleniyor. Faka bir sorun var oda ortamdaki sinekleri yemek isteyen bir de rakip kurbağa var. Ona karşı yarışmanız gerekli.Fare ile yakalamak istediğiniz sineğin üzerine gelin ve tıklayın. Küçük sinek : 10 puan Büyük sinek : 20 puan Kelebek : 30 puan Arı : 3 tane yenirse oyun biter Kurbağa : her sinek yakaladığında can kaybedersiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kurbağayı Ameliyat Et Kurbağayı Ameliyat Et Kurbağa çok hasta. Hasta kurbağaya ameliyat ederek onu iyileştirmen gerekiyor. Neşterler kurbağayı kes ve organlarını tedavi et. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Çılgın Kurbağa Puzzle Çılgın Kurbağa Puzzle Çılgın kurbağa puzzle oyunu. Resim parçalarını doğru yerlere taşıyınız.Oyun fare yardımı ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çılgın Kurbağa Çılgın Kurbağa Çılgın kurbağaya öyle hızlı vurun ki en uzak mesafeye kadar gidebilsin.Fare imlecini kurbağaya yakın tutun ve çift tıklayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Akıllı Tavuk Akıllı Tavuk Akıllı tavuk tatlı yemek için yolda giderken karşısına çıkan canavarlardan kurtulması gerek. Ona bu esnada yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Akıllı Sincap Akıllı Sincap Akıllı sincapın ormandakei maceralarını konu alan güzel bir oyun. En seveceğiniz maceralı oyunlar kategorisinden bir oyun daha.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Akıllı Robot Arkadaşlar Akıllı Robot Arkadaşlar Akıllı Robot oyunu, İyi oyunlar

Akıllı Rakun Akıllı Rakun Akıllı Rakun çok sevdiği arkadaşlarının kaybolan eşyalarını bulmaya gidiyor. Haydi ona yardım edin ve sevimli rakunla birlikte arkadaşlarını sevindirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler.

Akıllı Kurbağa Akıllı Kurbağa Akıllı kurbağa zaman karşı yarışıyor. Dereyi objelerin üstüne basarak ve zıplayarak geçecek olan kurbağa bakalım kaç puana çıkabilecek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Akıllı Köpek Akıllı Köpek Akıllı köpek verilen görevleri yerine getirecek. Siz ona yardım ettikçe sopa ve diğer objeleri getirir. Kedilere dikkat edin.Oyunu yön tuşu ile ilerliyorsunuz ve boşluk tuşu ile zıplayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Akıllı Kirpiler Akıllı Kirpiler Oyunumuz, çok eğlenceli bir zeka oyunu. Kirpileri FINISH noktasına ulaştıracaksınız. Kullanacağınız özellikler her aşamada açıklanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...