Acemi Korsan

Acemi Korsan Oyunu Oyna

Acemi Korsan ; Gemisinin kaptanı acemi korsan değerli hazineler peşine düştü. Biraz acemi fakat korsanlar yinede değerli eşyaları sever ve onları toplar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Acemi Korsan Kral Oyunu 2769 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 13 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Macera Oyunları

Acemi Korsan Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Vurguncu Korsanlar Vurguncu Korsanlar Denizde korsanlık yapan denizci olacaksınız. Diğer gemilere vurgun yapın ve altınların hepsini toplayın. Korsanlık yapmak çok güzel. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Uzay Korsanları Uzay Korsanları Uzay korsanları dünyayı ele geçirmeye çalışıyorlar. Onların enerjisini toplayıcınızla yutacaksınız. Kırmızı şapkalılar dost, mavi şapkalılar düşman. Farenin imlecini korsanın üzerine getirip A tuşuna bastığınızda yutuluyorlar. Mavileri yutmadan önce fareyle tıklayıp kırmızıya çevirin, yoksa enerjiniz azalıyor. S tuşuna basarak enerjinizi dünyaya aktaracaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Pasta Korsanı Pasta Korsanı Güzel bir kullanıcı oyunu olan pasta korsanı oyunu ile uzun soluklu hem strateji hemde beceri geliştirici bir oyun oynayacaksınız..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Korsanları Vur Korsanları Vur Gemideki korsanları tek tek yok etmeye hazır mısın? Sivil gemilere saldırı yapan korsan gemilerindeki korsanları tek tek kanas ile vurman gerekiyor. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Korsanlar Ninjalara Karşı Korsanlar Ninjalara Karşı Korsanlar Ninjalara Karşı oyunumuzda, bu iki savaşçı grubu da siz yönetiyorsunuz. Bakalım hangisinde daha başarılı olacaksınız. Fare ile nişan alıp ateş edeceksiniz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Korsanlar Kaçıyor Korsanlar Kaçıyor Geminiz batıyor ve korsanların kaçması gerek. Denizde yüzen sandala onları doğru bir şekilde atlatmanız gerekli. Suya düşen korsanlar size puan kaybettirir. Her başarılı ekip tahliyesinde bir sonraki aşamaya geçeceksiniz.SPACE tuşu ile fırlatma gücünü ayarlayın ve ilgili korsanı fırlatın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Korsan Süngerbob Korsan Süngerbob Korsan Süngerbob oyunumuzda Süngerbob ve Patrick yine bir maceradalar. Haydi bu sevimli kahramanlarla oynamaya hemen başlayın..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Korsan Nişan Korsan Nişan Korsanlar yine bir saldırı halindeyken sizin üstünüze düşen top atışları ile düşman bölgesini delip geçerek hedefi yok etmek. İyi eğlenceler.

Korsan Hazinesi Korsan Hazinesi Korsanlar vurgun malı olan ganimetlere gözü gibi bakıyorlar. Korsan amca ile vurgun malı olan bu altınların hepsini toplamalısın. Bir tek altın bile dışarıda kalmamalı. Bir korsandan diğerine altını vererek hazine kutusuna kadar götüreceksin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Korsan Gemisi Dekorasyon Korsan Gemisi Dekorasyon Usta bir korsansınız. Geminizi oluşturmak için hemen işe başlayın. Korsan gemiyi oluşturmak için çeşitli objeleri seçerek geminizi tamamlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Korsan Gemisi Korsan Gemisi Korsanlar gemilerini açık denizde kullanırken deniz üzerinde muhtelif objeleri toplayacaklar. Denizde başı boş yüzen maddeler de var. Bu maddeler gemide tehlike yaratabilir, yani bunlardan sakının..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Korsan Bombası Korsan Bombası Korsan Bombası Oyunumuzda, korsanları havaya uçurmakla görevli bombayı ateşe dokunduğunda patlatacaksınız. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Zeka oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Karayip Korsanları Objeleri Karayip Korsanları Objeleri Karayip Korsanlarına ait resimdeki gizli objeleri bulun. Korsanlar gemileriyle gezerken çektikleri bu resimde gemide bulunan nesnelerin hepsini bulmalısınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Karayip Korsanları Karayip Korsanları Kaptan Jack karayip korsanları oyununda karşımıza çıktı. Öncelikle sevgilisini kurtarmak için elinden geleni yapıyor. Teker teker canavarlara kendini hissettirmeden anahtarları alıp kapıları açması gerek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Becerikli Korsan Becerikli Korsan Bütün zorlukları aşmalı. Haydi ona testleri geçmesinde yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..