Macera Oyunları

1/5

Ormandaki Sevimli Ninja Ormandaki Sevimli Ninja Sevimli ninja ormanda maceraya atıldı. Güzel bir obje toplama ve macera oyunu. Oyun içinde ok tuşları ile objeleri toplayalım. Ara ara bonuslar olacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Buz Devri Buz Devri Buz devri çok komik ve eğlenceli bir çocuk filmi. Bu filmin en komik kahramanı ise, sürekli meşe palamudu peşinde koşan sincap. Bu Sincap ile bir buz devri macerası oyunu oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yeşil Zoptirik Hayatı Yeşil Zoptirik Hayatı Mario oyunu gibi olan bu oyunda yeşil zoptirik muhtelif maceralar atlatacak. Elma ve meyveler toplayacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Askerler Kaçıyor Askerler Kaçıyor Asker bu sefer kaçıyor. Yukarıdan düşen bombalar kendileri için tehlike yaratan bu askerleri bombalardan korumanız gerekli. Hem eğlenceli bir oyun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çılgın Fare Çılgın Fare Bu fare bir çok maceraya girişecek. Peynir arayacak. Paralar toplayacak. Kimmi yönetecek tabiiki siz. Şimdi fareyi klavye ile kontrol edin. Ancak dikkat edin. Köprülerden geçmezseniz kanalizasyonda boğulur.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Evde Tek Başına Evde Tek Başına Evde tek başına filminden esinlenilerek yapılmış güzel bir oyun. Oyun içinde minik afacan ev içinde çeşitli maceralar atlatacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yoldaki Engeller Yoldaki Engeller Yoldaki engeller bu minik kıza vız geliyor .Çok çeşitli engellere rağmen yoluna devam edecek. Ok tuşlarını ve SPACE tuşunu kullanın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uçan Balonlu Macera Uçan Balonlu Macera İçi sıcak hava dolu olan bu uçan balon sizleri seyahate çıkarmaya hazırlanıyor. Güzel bir gezinti için havalanacağınız bu güneşli ve aydınlık günde balonun objelere çarparak patlamaması için azami çaba gösterin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yardımsever Nine Yardımsever Nine Yardımsever nine kedicileri kurtarmak için bir dizi maceraya atılıyor. Sizce kurtarabilecek mi ?Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Stuart Little Uçuyor Stuart Little Uçuyor Stuart minik fare uçağı ile şehrin üzerinde uçmaya başladı. Önüne çıkabilecek kuş balon gibi engellere takılmadan evine varabilecekmi acaba ?Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tavşan Havuç Peşinde Tavşan Havuç Peşinde Bu sevimli tavşan havuç peşinde. Havuçları toplamaya çalışacak ancak köpek tehlike yaratıyor. Köpeğe yakalanmadan havuçları toplayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Penguenler Panikte Penguenler Panikte Kutuplardaki penguenler panikde. Tekneler bu penguenleri yakalamaya geldiler.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ejderha Yavrusu Ejderha Yavrusu Ejderha yavrusu büyümek için karnını doyuracak. Şu anda uçan sinekler ile karnını doyuran ejderha yavrusu bir yandan bu sinekleri yakalamaya çalışıyor bir yandan da kötü kalpli viking den kaçacak. Yukarı ok tuşu ile zıplayın. SPACE tuşu ile sinekleri yemeye çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kaykaycı Fırlama Kaykaycı Fırlama Eve kayka ile gitmeye çalışan kaykaycı fırlama yoldaki engelleri görmeyebiliyor. Bu engeller onun düşmesine sebep olabilir. Bunu engellemek için bu kaykaycıya destek olun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Büyük Kuş Büyük Kuş Bu büyük kuş çok aç. Size saldırmaması için onu mutlaka doyurmak gerek. Bu da zahmetli ancak hayatta kalabilmeniz için bunu yapmanız gerekli.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Paraşütlü Kurtlar Paraşütlü Kurtlar Paraşütlü kurtlar yukarıdan aşağıya düşerken onları minik oku ile vurmaya çalışan bir avatar. Yukarı aşağı ok tuşları ile kontrol edip SPACE tuşu ile okları ateşleyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Safari Fotoğrafçısı Safari Fotoğrafçısı Safari zamanı en güzel fotoğraflar çekilir. Maceracı safari muhabirimiz bu fotoğrafları çekmek için binbir türlü hallere giriyor. Sizle en güzel fotoğrafları çekebilmek için hünerlerinizi sergileyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dinazor T-Rex Dinazor T-Rex Dinazor T-rex tutulduğu yerden kaçtı. Şehirde dehşet saçıyor. Arabalar binalar hepsinin üzerinden geçiyor. Güzel bir dinazor oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Minik Maymun Minik Maymun Minik maymun yine ormanda dolaşıyor. Mario gibi objeleri topluyor. Özellikle de muzları. Minik maymuna bu noktada yardım edin. PLAY ve START tuşları ile oyunu başlatın. Karakterinizi seçin. Sağ ve Sol ok tuşları yan hareketler, Yukarı ok ve SPACE tuşu zıplama içindir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Jamal Minik Kahraman Jamal Minik Kahraman Jamal minik kahraman maceralarına devam ediyor. Köyde yaşayanları kaçırıldı. Köy heyeti Jamalı en kahraman seçti. Ve işte Jamal kaçırılan köy sakinlerini kurtarmaya çıkıyor. Oyun ok yön tuşları ve Shift tuşu(ateş etme) oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

inanılmaz Aile inanılmaz Aile İnanılmaz aile görevde. Zararlı örümcekler ile karşı karşıya gelmiş olan inanılmaz aile kahramanları zorlu bir göreve başlayacaklar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Lunapark Treni Lunapark Treni Lunapark treni hem çok eğlenceli hem de çok adrenalin yükleyen bir lünapark oyunu dur. Treni hızlandırarak raylar üzerinde ilerletin. Fakat dikkat edin aşırı hızda tren raydan çıkabilir ve yolcular hoşnut kalmayabilir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Jet Adam Jet Adam Jet adam uçuşta. Uçarken tüm anahtarları toplaması gerek. bu konuda sizin yardımınıza ihtiyacı var. Çok güzel bir uçmalı aksiyon oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kayıp Altınlar Kayıp Altınlar Maceraperest ruhlu amca altınlarını arıyor. Kayıp altınlar nerede olduğunu bulursa zengin olacak. Ancak ormanda çok tehlikeli unsurlar da var. Bu objelere dokunmadan onu yönlendirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yukarı Bak Yukarı Bak Yukarı bak filmi gibi balon ile diğer ekip üyelerini bulmaya çalışan bir grup ve bu grubun başından geçen maceralar. Süper bir macera oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Balonlu Çocuk Balonlu Çocuk Balonlu çocuk aslında şu aralar çok ünlenen ve babasının yapmış olduğu helyum balonu ile kaybolduğu düşünülen çocuk için yapılan bir oyundur. Oyunda balonlu çocuk balon ile asılı bir şekilde havada giderken üzerine gelen martıları vurarak onların balona zarar vermesinden kendisini koruyor. Fare ile martılara nişan alarak tıklayın ve onları vurun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kediyi Kurtar Kediyi Kurtar Minik kız kedisini kurtarmak için maceralara girdi. Yolu üzerindeki engelleri aşmaya çalışırken kendisine hayat veren kalpleri de topluyor. Çok güzel bir macera aksiyon oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Köpeklerden Kaçış Köpeklerden Kaçış Parktaki tüm kemikleri acilen toplamanız gerekli aksi halde köpekler sizi yakalayacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bileti Yakala Bileti Yakala Oyunda avatarımız bileti yakalamak için çaba sarfediyor. Ona yardım edin ve bileti yakalasın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bilek Güreşi Bilek Güreşi Rakibin iyi olduğunu söylüyor ondan daha iyi olduğunu göstermeye ne dersin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

1/5