Macera Oyunları

0/5

Macera Oyunları Kral oyun sitesi olarak macera oyunları, macera oyunu, aksiyon oyunları, aksiyon oyunu, aksiyon mecara oyunu ve daha bir çok kral oyun Kraloyunu.net sunuyoruz.

Powerpuff Girls İş Başında Powerpuff Girls İş Başında Gazetelerde yayınlanacak olan macera için uygun fotoğrafı hazırlamak size düşüyor. Yandaki menüden uygun pozları seçin ve bir araya getirin. İsterseniz büyütüp küçültebiliyor ve döndürebiliyorsunuz. Haydi gazete pozunu hazırlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Garip Maceralar Garip Maceralar Oyunumuzda, 5 ayrı macera oyunu oynuyorsunuz. Fakat hepsinde canlarınız ortak. Seçtiğiniz oyuna göre kullanacağınız tuşlar değişiyor. Haydi bu farklı ve eğlenceli oyuna hemenn başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Akıllı Kurbağa Akıllı Kurbağa Akıllı kurbağa zaman karşı yarışıyor. Dereyi objelerin üstüne basarak ve zıplayarak geçecek olan kurbağa bakalım kaç puana çıkabilecek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sevimli Uçan Cadı Sevimli Uçan Cadı Sevimli uçan cadı süpürgesi ile havada süzülüyor. Sevimli cadı havadaki bombaları toplayacak. Toplama kısmı biraz zor ama deneyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çikolatalı Süt Çikolatalı Süt Çikolatalık süt hem lezzetli hemde çok faydalıdır. Süt peşinde olan adam çikolatalı sütleri toplayarak puan peşinde.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Akrobatik Pilot Akrobatik Pilot Akrobatik pilot redbull yarışları gibi deniz üzerinde pırpırlı uçak ile akrobasi hareketli yapıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Acemi Korsan Acemi Korsan Gemisinin kaptanı acemi korsan değerli hazineler peşine düştü. Biraz acemi fakat korsanlar yinede değerli eşyaları sever ve onları toplar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Zıplayan Kurbağa Zıplayan Kurbağa Oyun içindeki amacınız zıplayan kurbağa ile muhtelif objelerden toplamanız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Garip Gezegen Garip Gezegen Garip gezegen macerasında minik kız türlü zorluklarla dolu yolu tamamlamaya çalışıyor. Bu garip gezegende doğmak üzere olan kötü canavarı doğmadan bulup yok edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor ve Z,X ve space tuşuyla çeşitli eylemler yapıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Penguen Yolculuğu Penguen Yolculuğu Küçük penguen yolculuğu için sizden yardım bekliyor.Bu yol, birçok tehlike ve tuzakla dolu. Küçük penguenin bu yolu tamamlamasına yardım edin. Ok tuşları SPACE ve Shift tuşunu kullanacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Esirleri Kurtar Esirleri Kurtar Esirler kendilerini kurtarmanız için sizi bekliyor. Yolda çok fazla tuzak ve düşman var. Bunları aşarak ve vurarak esirleri kurtar. Bu arada üzerinde hedef işareti olan sarı levhalara ateş edip puan toplayabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

İndiana Jones Macerada İndiana Jones Macerada İndiana Jones, bu macerada zombiler, yarasalar ve tuzaklarla dolu bir yolda ilerlemeye çalışıyor. Onun yolu tamamlamasına yardım edin. Klavyenin tuşlarıyla oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hayatını Kur Hayatını Kur Hayatınızı nasıl geliştireceğinizi planlayacaksınız. Bir iş bulup çalışın, bir daire satın alın, kız arkadaş edinin ve daha birçoğu bu oyunda. İyi eğlenceler.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mağma Canavarları Mağma Canavarları Volkan patlamasında mağmaya düşüyorsunuz. Buradan çıkmanız gerek. Hem yolu açacaksınız, hem de küçük canavarlarla savaşacaksınız. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, A, S, D tuşlarıyla savaşıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hep Tetikte Hep Tetikte Hep tetikte olmanız gerekiyor. Her an biryerden ateş açılabilir. Çok hızlı hareket etmelisiniz ve isabetli atışlar yapmalısınız. Bu oyunda çok eğleneceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Alice Kurtar Alice Kurtar Alicein her aşamada anahtarları toplayıp, kapılardan çıkarak kurtulması gerek. Ama bu pek kolay değil. Onun kurtulmasına yardım edin. Klavyenin yön tuşlarıyla hareket edip, space tuşuyla zıplıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kim Possible Hırsız Maymun Kim Possible Hırsız Maymun Kim Possible yine zor bir görevde. Hırsız maymunu takip edip durdurması gerekiyor. Klavyenin ok tuşlarını ve space tuşunu kullanarak oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tuzaklardan Kurtul Tuzaklardan Kurtul Bu zorlu yolu aşmanız pek kolay değil. Çünkü bu yol tuzaklarla dolu ve zorlu. Hem yoldaki tuzaklardan kurtulmalı hem de bonusları toplamalısınız. Ne kadar becerikli olduğunuzu gösterin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kurtarıcı Ejderha Kurtarıcı Ejderha Arkadaşlarınız çete tarafından binanın en tepesine kaçırıldı. Onları bulup kurtarmanız gerekiyor. Gerektiğinde ejderha olma gücünüzü kullanın. Ok tuşlarıyla sağa sola hareket edip zıplayacaksınız. N tuşu butonlara basıyor. B tuşu karete yapıyor. Space tuşu sizi ejderhaya çeviriyor. Ejderha iken N tuşu ateş püskürtüyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Eyfele Tırmanış Eyfele Tırmanış Yakışıklı adam sevdiği kadına ulaşmak üzere eyfel kulasine tırmanmaya çalışır. sevginin gücü ile zor ama imkansız olmayan bu görevi de tamamlayabilir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Şovalye Kedi Şovalye Kedi Krallıklar zamanında kedinini birisi şovalye olmaya özenir. Ve kaleiçine girebilmek üzere bulutlardan faydalanarak yukarı çıkmaya çalışır. Kedi karşısına gelebilecek muhafız şovalyelerden habersiz. Macera dolu bir kedi oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Romeo Julieti Arıyor Romeo Julieti Arıyor Çok eskilerde birbirlerini seven bir çift vardı. Bu çift Romeo ve juliet idi. Ve aşkları dillere destan dı. Romeo yola koyuldu. Julieti arayacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Maymun Muz Peşinde Maymun Muz Peşinde 2 farklı tip de maymun ormanda çok değişik bir muz macerasına atılıyor. Uzun soluklu bir oyun olan bu eğlence ormanında çeşitli zararlılar karışına çıkacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ormandaki Meyveler Ormandaki Meyveler Ormandaki meyveler cazibesini koruyor. Onları toplamak isteyen avatarımızı da hareketli bir ortam ve süreç bekliyor. Meyveleri tek tek bularak almaya çalışacak olan kahramanımız bir de tehlikeli kaplumbağalar ile uğraşacak. Kaplumbağaların üzerine 2 defa zıplarsanız etkisiz hale getiriyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pico Nerede Pico Nerede Pico şirin kız şehir içinde dolanıyor. bulunması gerek. Bir arabul oyunu tarzı yönlendirme oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uçan Balon Uçan Balon Uçan balonun havada yaşayabileceği tehlikeler arasında kuşlar, yarasalar ve hatta balon ince ise sinekler bile olabilir. Hoş bir balon macerası.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hazineler Hazineler Hazineler sizin geçim kaynağınız oldu. Eski korsanların hazinelerini siz toplayın. Her bulduğunuz hazine altınlar sizi güçlendirir yeni techizat alabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Aç Örümcek Aç Örümcek Örümcek de karnını doyurmak istiyor. Bunu da arı kovanına sarkarak içindeki arıları yakalama yöntemi ile yapacak. Bakalım örümceğin karnını doyurabilecekmisiniz. Hızlı davranmanız gerekli.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Gökkuşağı Örümceği Gökkuşağı Örümceği Bu kadar sevimli bir örümcek belki de hiç görmediniz. Gökkuşağı örümceği harikalar ülkesinde ağaçlar ve mantar arasında ağ atarak dolaşacak. Pırlantalar ve değerli taşları toplayacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Labirentten Kaçış Labirentten Kaçış Bombacı ajan yolunu açarak ilerliyor. Bombaları bırakarak kapalı duvarları patlatıyor. ok tuşları ile hareket edin. SPACE tuşu ile bomba bırakın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

0/5