PSY Gangnam Style

PSY Gangnam Style Oyunu Oyna

PSY Gangnam Style ; Gangnam Style bu sefer yeni oyunu ile karşınızda. Gangnam Style bu sefer çeşitli itemleri toplayarak oyunu kazanmak istiyor. Oyundaki engellere değerseniz oyunu kaybedersiniz. Gangnam Style ile bütün itemleri toplayın ve yüksek skorlar yapın. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna tıklayın ve toplamda 12 tane Gangam Style olacak bundan sadece 1. olan karakteri seçebilirsiniz. Levelleri geçtikçe diğer Gangam Style da açılacaktır. Z tuşu ile hızlı gidiş moduna geçebilir, X tuşu ile zıplayarak helikopter gibi ilerleyebilir, A tuşu ile özel silahları kullanabilirsiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

PSY Gangnam Style Kral Oyunu 1200 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 4 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Kral Oyunları

PSY Gangnam Style Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

PSY Gangnam Style PSY Gangnam Style Gangnam Style bu sefer yeni oyunu ile karşınızda. Gangnam Style bu sefer çeşitli itemleri toplayarak oyunu kazanmak istiyor. Oyundaki engellere değerseniz oyunu kaybedersiniz. Gangnam Style ile bütün itemleri toplayın ve yüksek skorlar yapın. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna tıklayın ve toplamda 12 tane Gangam Style olacak bundan sadece 1. olan karakteri seçebilirsiniz. Levelleri geçtikçe diğer Gangam Style da açılacaktır. Z tuşu ile hızlı gidiş moduna geçebilir, X tuşu ile zıplayarak helikopter gibi ilerleyebilir, A tuşu ile özel silahları kullanabilirsiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Oppa Gangnam Style Oppa Gangnam Style Gangnam Style şarkısı eşliğinde yolda karşınıza çıkan bütün gitarları almanız gerekiyor. Gitarların hepsini alarak oyunu tamamlamanız gerekiyor. Gangnam Style müziği eşliğinde oyun oynamak çok zevkli olacaktır. Gangnam Style sağ üst tarafta kaç canı kaldığını görüyor. Bu canlara dikkat ederek oyunu tamamlamalısınız. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Gangnam Style Macera Gangnam Style Macera Gangnam Style ismi ile ünlenen Koreli Grubun oyunu sizlerle. Oyunda Gangnam Style ile maceralara atlıyorsunuz. Gangnam Style çok hızlı ve çok tehlikeli bir adam. Oyunda verilen kolaları toplayarak güç kazanırsınız. Gangnam Style ile doğru zamanda engellerden zıplamanız gerekiyor. Eğer geride kalırsanız Gangnam Style düşmanı olan dev sizi yakalar ve oyunu kaybedersiniz. Oyunun yüklenmesinin ardından Play, Play butonuları ile oyuna giriş yaparsınız. Yön tuşları yardımı ile oyunun kontrollerini yapabilirsiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Bisikletli PSY Bisikletli PSY Dünyaca ünlü pop yıldızı PSY bisikleti ile doğa gezisine çıkıyor. Çimlerin üzerinde bisikletiyle ilerlerken engebeli yerlerden geçmesi gerekiyor. Bisikletten düşmemesi için sizin kontrolü iyi sağlamanız gerekiyor. Denge bu oyundaki en önemli şey. Bölüm sonuna ulaştığınızda daha zorlu bir yol sizi bekliyor olacak. Tabi bir önceki bölümde eğer bisiklet sürme konusunda kendinizi geliştirdiyseniz o kadar zorlanmayacaksınız.İyi oyunlar arkaşdaşlar PSY le