Mafya Babası

Mafya Babası Oyunu Oyna

Mafya Babası ; Mafya babasına yüklü bir miktar borçu olan adam eline aldığı sopayla yoldan geçenlere vurur ve paralarını alır. Sopayı dikkatli sallamalısınız aksi taktirde kendinize vurabilir ve biraz süre baygın kalabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Mafya Babası Kral Oyunu 5400 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 37 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Kral Oyunları

Mafya Babası Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Mafyaya Katıl Mafyaya Katıl Mafyaya Katıl oyunumuzda, mafyaya katılabilmek için mafya liderinin gözüne girmeniz gerekiyor. Bunun için çok iyi bir sürücü olmalı ve bunu babaya ispatlamalısınız. Ok tuşlarıyla oynayacağınız bu oyundan çok keyif alacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Mafya Tırı Mafya Tırı Mafya tırı kullanacak ve liderin size verdiği görevleri yerine getireceksiniz. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, 1, 2, 3 tuşlarıyla vites yükseltip hızınızı arttırıyorsunuz.

Mafya Mario Mafya Mario Mafya Mario yine yolunu tamamlamaya çalışıyor. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, X tuşuyla zıplıyor, Z tuşuyla koşuyor ve C tuşuyla ateş ediyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mafya İntikamı Mafya İntikamı Sizin mafya bölgenizi ele geçirmek isteyen ve adamlarınızı tek tek vuran düşman mafya elemanlarını tek tek yok edin. Mafya adamını W,A,S,D tuşları ile yöneterek, Mouse ile ateş edin ve R tuşu ile mermi doldurun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Mafya Babası Mafya Babası Mafya babasına yüklü bir miktar borçu olan adam eline aldığı sopayla yoldan geçenlere vurur ve paralarını alır. Sopayı dikkatli sallamalısınız aksi taktirde kendinize vurabilir ve biraz süre baygın kalabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Mafya Mafya Mafyalar ile savaşacağınız mükemmel bir savaş oyunu. Düşman mafyasını yok etmeniz gerekiyor. Otomatik silah, el bombası ve düşmanlarınızı kaydırıp tuzak kuracağınız yağ fırlatması ile bütün düşmanlarınıza karşı savaşın. Şarjördeki mermileri doldurmak için Space tuşuna, el bombası fırlatmak için Z tuşuna ve kamyondan yere yağ boşaltmak için X tuşuna basmalısınız. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Gangster Mafya Gangster Mafya Gangster Mafya Oyunumuzda, gangsterlerin aracını kontrol edin ve polisler ile savaşın. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Savaş oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Ben 10 Mafya Savaşı Ben 10 Mafya Savaşı Ben 10 mafya düşmanlarına karşı amansız bir savaş veriyor. Ben 10 birçok mafya elemanından oluşan düşmanlarına karşı savaşıyor. Ben 10 ile mafya elemanlarını tek tek yok etmeniz gerekiyor. Bütün mafya savaşçılarını yok edin ve şampiyon olun. Ben 10 mafya arabasını Yön tuşları ile kontrol ederek, silahını Mouse ile kullanıyor. Danger yazan arabalar mafya elemanlarına aittir ve siz de bunları vurmalısınız. Sivil insanların araçlarına ateş ederseniz oyunda başarısız olursunuz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Ben 10 Mafya Arabası Ben 10 Mafya Arabası Ben 10 bu sefer mafya düşmanlarına karşı savaşıyor. Ben 10 mafya avcısı oldu. Oyunun yüklenmesinin ardından Play ve Next butonlarına tıklayarak oyunu başlatın. Ben 10 ile mafya arabalarına nişan alın ve ateş ederek onları yok edin. Mouse ile düşman arabalarına nişan alın ve ardından ateş ederek onları patlatın. Oyunun müziğini kapatmak isterseniz sağ alt köşede bulunan butonlara tıklamanız gerekir. Yön tuşları ile Ben 10 Mafya Avcısı Arabasını kontrol edebilirsiniz. Danger yazdığı zaman o şeritlerden çekilin yoksa düşmanın tuzakladığı mayınlara basarak oyunu kaybedersiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna