Hediye Yetiştir

Hediye Yetiştir Oyunu Oyna

Hediye Yetiştir ; Hediye yetiştir oyununda yapmanız gereken kafalarının üstlerinde hediye resmi olan insanlara hediyelerini yetiştirmek. Bunun için hediyeyi salon içerisinde hızlıca bulup süreniz bitmeden yetiştiriniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hediye Yetiştir Kral Oyunu 4163 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 16 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Kral Oyunları

Hediye Yetiştir Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yılbaşı Hediyeleri Yılbaşı Hediyeleri Yılbaşı hediyeleri zamanı geliyor. Noel baba görev başında. Fakat onu bekleyen zorlu bir görev var. Oda yılbaşı hediyeleri. Noel hediyelerinin yerlerine doğru bir şekilde ulaşması gerek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sandviçleri Yetiştir Sandviçleri Yetiştir Oyunumuzda, müşterilerinize istedikleri sandviçleri hazırlıyorsunuz. Ama dikkat edin, fazla beklemekten hoşlanmıyorlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pastaları Yetiştir Pastaları Yetiştir Sağ üst köşedeki pastaların aynısını belli bir süre içinde yapıp yetiştirmeniz gerekiyor.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Pankek Yetiştir Pankek Yetiştir Oyunumuzda, gelen müşterileriniz için pankek hazırlıyorsunuz. Fakat bu sandığınız kadar kolay değil. Çünkü istedikleri pankekleri hazırlamak için çok hızlı olmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Noel Hediyelerini Topla Noel Hediyelerini Topla Noel Hediyelerini Topla oyunumuzda, Noel Baba arabasıyla hediyeleri toplayıp çocuklara götürüyor. Haydi ona yardım edin ve hediyeleri çocuklara tam zamanında ulaştırın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Noel babanın yeni hediyeleri Noel babanın yeni hediyeleri Oyunda noel babanın yeni yıl hediyelerinin tamamını toplamaya çalışıyorsunuz. Mouse ile bombayı patlatarak tüm kapalı kutuların açılmasını sağlayın. Çıkan hediyeleri de toplayarak istenilen skora ulaşmalısınız. İyi eğlenceler..

Noel Baba Hediyeleri Noel Baba Hediyeleri Noel babaya yılbaşı hediyelerini toplamasında ve onları kutularından çıkarması için yardım edin. Yukarıdan aşağı düşen hediye kutularına size çarpmadan ateş ederek içindeki hediyelerin dışarı çıkmasını sağlayın.Fare ile nişan alın ve atış yapın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Meyve Yetiştir Meyve Yetiştir Meyve ağaçları yetiştiriyorsunuz. Her meyveden kazanacağınız para farklı. Her etapta belli bir sürede belli miktar para kazanmanız gerekiyor. Ağaçları dikin, sulayın, budayın ve meyveleri toplayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kekleri Yetiştir Kekleri Yetiştir Kekleri Yetiştir oyununda küçük kekler sipariş veren müşterilere servis yapılmak üzere bekliyorlar. Haydi onları daha fazla bekletmeyin. Doğru kekleri doğru müşterilere verin.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Hediyeleri Topla Hediyeleri Topla Yavru kedi ve köpek hediye almayı çok seviyor. Bütün hediye paketlerini toplamalarına yardım edin. Yoldaki taşlara ve arılara da dikkat edin. Fare ile üzerlerine geldiğinizde zıplıyorlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hediyeler Sepette Hediyeler Sepette Oyunda 10 adet hediye toplamanız gerek. Bu hediyeleri toplarken dikkat edeceğiniz konulardan birisi - zıpladıktan sonra ayaklarınızın üzerine düşmeniz gerektiği. Şayet düşerseniz yanarsınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hediye Yetiştir Hediye Yetiştir Hediye yetiştir oyununda yapmanız gereken kafalarının üstlerinde hediye resmi olan insanlara hediyelerini yetiştirmek. Bunun için hediyeyi salon içerisinde hızlıca bulup süreniz bitmeden yetiştiriniz.

Hediye Paketi Hediye Paketi Oyunumuzda, güzel hediyeleriniz için çok şık paketler hazırlayacaksınız. Haydi, çeşitli hediye paketleri hazırlamaya başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hediye Kolye Hediye Kolye Bu hediye tamamen size özel ve çok güzel olacak. Üstteki kolye tasarımlarından beğendiğinizi seçin ve küçük aksesuarlarla süsleyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hediye Departmanı Hediye Departmanı Hediye departmanında müşterinin aldığı hediyeleri seçerek üst üste koyup gerekli bölüme yüklemelisiniz. Bunun için sol tarafta bulunan kutu sırasını izlemeli ve üç kutu sol taraftaki sıraya uyarak arkanızdaki bölüme götürmelisiniz.