Gta 3

Gta 3 Oyunu Oyna

Gta 3 ; Gta 3 serinin yeni bir oyunu kral oyun sevenlerin tekrar karşısında. 3. oyun ile daha yeni ve daha güzel bir macera sizi bekliyor olacaktır. Gta şehrinde maceralar hiç durmuyor. Gta şehrinde bir çok düşmanın var ve hepsi seninle savaşıyor. Bütün düşmanlarını yok ederek oyunu kazanman gerekiyor. Gta adam ile bütün maceralı bölümleri geçin ve oyunu kazanın. Oyunda silahlar alabilir ve düşmanlarınız ile savaşabilirsiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Gta 3 Kral Oyunu 97 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 0 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Kral Oyunları

Gta 3 Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Truckster Kamyon 3 Truckster Kamyon 3 Truckster Kamyon oyununu oyna İyi şanslar

New York Taksi 3D New York Taksi 3D New york herkes duymuştur.peki bu ülkede araba sürmek ister arkadaşlar. İyi oyunlar

Koş Adamım Koş 3 Koş Adamım Koş 3 Koş Adamım Koş 3 oyunu sizde oyun oyna. İyi oyunlar

Kömür Treni 3 Kömür Treni 3 Evlerimizde herkes muhakkak bir gün kömür yakmıştır.Şimdi bu kömürlerimizi evimize gelmesine yardım etmek istermisiniz. İyi oyunlar

Gta 3 Gta 3 Gta 3 serinin yeni bir oyunu kral oyun sevenlerin tekrar karşısında. 3. oyun ile daha yeni ve daha güzel bir macera sizi bekliyor olacaktır. Gta şehrinde maceralar hiç durmuyor. Gta şehrinde bir çok düşmanın var ve hepsi seninle savaşıyor. Bütün düşmanlarını yok ederek oyunu kazanman gerekiyor. Gta adam ile bütün maceralı bölümleri geçin ve oyunu kazanın. Oyunda silahlar alabilir ve düşmanlarınız ile savaşabilirsiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

GTA 2 GTA 2 Macera dolu GTA Şehrinde bütün düşmanlarınız ile kıyasıya maceralara gireceksiniz. Silahlı çeteler ile savaşmak hiçte kolay değil. Başarılı her operasyondan sonra alacağınız skor ile daha gelişmiş silahlar alabileceksiniz. Sağlık durumunuz azalırsa skor ile sağlık arttırıcı alacaksınız. Merminiz biterse mermi yükletmeniz gerekiyor. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve ardından Play game ile oyuna başlayın. Play, Go driving ile oyuna başlarsınız. W,A,S,D tuşları ile hareket ederek Mouse ile ateş edebilirsiniz. Space ile arabaya binin ve ardından ilk etapı geçin. Şehirdeki düşmanlarınız ile kıyasıya savaşacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Gta Gta Gta kahramanı ile mükemmel bir aksiyon sizleri bekliyor. Sevilerek oynanan Gta serisinin kahramanı bu sefer sizlerle. Şehirde kaos estirin ve bütün polisler sizi kovalasın. Gta adam ile bölgede savaştıktan sonra hemen oradan uzaklaşın yoksa sizi vururlar. Yön tuşları ile arabayı kontrol edip arabaya binmek için Space tuşunu kullanın ve silahlarınızı Mouse ile kullanın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Counter Strike 3 Counter Strike 3 Fabrikada ki teröristleri imha etmen gerekiyor. Silahlarını al ve fabrikaya giderek karşına çıkan bütün teröristleri yok et. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Çağlar Boyu Savaş 3 Çağlar Boyu Savaş 3 Çağlar Boyu Savaş kaldığı yerden devam ediyor. Gelişmiş askeri araçlarınız ile büyük bir ordu kurarak savaşın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Ateş ve Su 3 Ateş ve Su 3 Ateş Çocuk ve Su Kız serinin üçüncü oyunu ile karşınızda. Ateş ve Su birbirlerini çok seviyorlar. Ateş ile suya düşmeden, Su ile ateşe düşmeden hareket edeceksiniz. Ateş Yön tuşları ile Su W,A,S,D tuşları ile hareket ediyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Angry Birds 3 Angry Birds 3 Angry Birds ismi ile nam salmış olan bu kızgın kuşlar bu sefer yeni hedeflere sahipler. Angry Birds ile bütün hedefleri vurarak en iyi puana sahip olun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

3D Tünelden Kaç 3D Tünelden Kaç 3 Boyutlu oyun olan bu tünel geçişinde fare ile hareket ederek tünel içinde döner çemberlerin boş deliklerinden geçmeye çalışın.Fare ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

3D Tır Yarışı 3D Tır Yarışı Süper güçlü tırlar ile yarışacaksınız. Tırlar çok hızlı gidiyor ve motorları çok güçlü. Rakipleriniz de çok hızlı hareket ediyor. Tırınız ile hız sınırlarını zorlayın. Rakiplerinizin hepsini geçmelisiniz. Ne kadar hızlı gidip yarışı kazanırsınız bu yarış sonucu para kazanacaksınız. Kazandığınız para ile tırı modifiye edebilir, yeni parçalar ile daha performanslı ve hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

3D Jeep Sürme 3D Jeep Sürme 3D Jeep görselliğe sahip mükemmel bir jeep oyunu oynayacaksınız. 3D Jeep sürmek çok eğlenceli olacaktır. 3D Jeep kontrol edin ve engelli yolları aşın. Oyunda birçok engel olacaktır. Engellere takılmadan oyunu tamamlamalısınız. 3D Jeep kontrol etmek için Yön tuşlarını kontrol edebilirsiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

3D Iron Man 3D Iron Man İron Man ile düşmanlarınıza karşı savaşıyorsunuz. İron Man ve ordunuzu kontrol ederek askeri bölgenize düşman gelemeden onları yok etmeniz gerekiyor. Bütün düşmanlarınız ile savaşın ve hepsini yok edin. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.