Frikik Yakala

Frikik Yakala Oyunu Oyna

Frikik Yakala ; Kameranızı alıp fotoğraf çekmeye devam edin. Bu defa mankenler yerine şehrin içindeki güzel bayanların verdiği frikileri yakalamaya çalışıyorsunuz. Oyun yüklendikten sonra başlamak için sağ alt köşedeki START butonuna bastıktan sonra BOŞLUK TUŞUna basmanız gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Frikik Yakala Kral Oyunu 14924 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 235 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Kral Oyunları

Frikik Yakala Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yıldızları Yakala Yıldızları Yakala Oyun avatarına süre dolmadan yıldızları ve harfleri tek tek yakalaması konusunda yardım edin.Yukarı ok tuşu - Zıplama.Sol / sağ ok tuşları - Hareket edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Yemekleri Yakala Yemekleri Yakala Her tarafdan gelen Meksika yemeklerini toplayarak puanlar toplayın.Ok tuşları - Toplamak.SPACE tuşu - Sepet dolunca basın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Tavukları Yakala Tavukları Yakala Başıboş gezen tavukların etrafını çitle çevirmeniz gerekiyor. Ne kadar çok tavuk yakalayabilirseniz o kadar çok puan topluyorsunuz. Oyun fare ile oynanıyor. Çiti nasıl yapacağınız, oyunun başlangıcında bir demo ile gösteriliyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sinekleri Yakala Sinekleri Yakala Çubuklarla sinekleri yakalayacaksınız. Her yakaladığınız sinek için süreniz uzuyor. Bakalım çubukları ne kadar iyi kullanabiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sekreter Frikik Sekreter Frikik Patron fotokopi çekmekte olan güzel sekreterin verdiği firikiğe bakarken diğer taraftan kahvesinin içine yabancı cisim atılıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Raul Frikik Raul Frikik Real Madrid kulübünün vazgeçilmez golcüsü Raul ile frikik çekiyorsunuz. Oyunda attığınız her golden sonra daha zor yerden frikik kullanacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Otobüsü Yakala Otobüsü Yakala Telefonla konuşurken otobüs geliyor ve herkes biniyor siz binemeden otobüs hareket ediyor Şimdi koşma vakti otobüsü yakalamalı ve işinize geç kalmamalısınız oyunu space ve yön tuşlariyla oynayın.

Öpücükleri Yakala Öpücükleri Yakala Oyunumuz çok sevimli bir oyun. Yukarıdan düşen öpücükleri toplayacaksınız. Puanları kazanmak için öpücükleri toplayın, kırık kalplere değmemeye çalışın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Mükemmel Frikik Mükemmel Frikik Mükemmel frikik çeken futbolcu ile tam yerinden kaleciye frikikler atın. Başarılı frikik atışları ile golleri ardı ardına sıralayın. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Start game seçeneği ile oyuna başlayın. Play ve ardından Continue yapın ve ilk takımı seçin çünkü diğer takımlar levelli olduğundan ilk başladığınızda kilitli olacaktır. Önce futbolcunun topa vuracağı eğimi seçin ve ardından kaleye atacağınız eğimi seçin. Ve son olarakta kalecinin zayıf tarafından topa falso verin. Barajda iki futbolcu olduğundan onlara çok dikkat etmelisiniz. Gol atarsanız Watch replay ile tekrar izleyebilir, Continue ile yeni goller atabilirsiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Mario Yıldızları Yakala Mario Yıldızları Yakala Mario bu oyunda yıldızları yakalamaya çalışıyor. Beraber bu oyunu oynayın. Her etabı tamamlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kral Frikik 2 Kral Frikik 2 Kral Frikik 2 atan futbolcular bu sefer sizin kral bilginizden faydalanıyorlar. Kral Frikik için önce topun yönünü ayarlayın. Topun yönünü ayarladıktan sonra topun hızını ve eğimini ayarlayın. Rüzgar ve topun dönme açısına dikkat ederek topu frikikten gol olacak şekilde göndermeye dikkat edin. Her attığınız gol Kral Frikik olacak ve sizin de yüksek skorlar almanızı sağlayacak. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Kral Frikik Kral Frikik Penaltı ve frikik atan kral futbolcu ile kaleciyi kaleye sokun. O kadar hızlı vurmalısınız ki kaleci toptan korkup kaçsın. Kral Penaltı atmak hiçte kolay değil. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Kolaysa Yakala Kolaysa Yakala Oyunumuzda, yarışı mümkün olduğu kadar hızlı tamamlamanız gerekiyor. Bu arada yoldaki bonusları toplamayı unutmayın. Etabın sonunda da rakibinizin enerjisini düşürecek şeyler yapıp onu yarış dışı bırakmanız gerekiyor. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, S ve D tuşarıyla rakibin enerjisini yok edecek hareketler yapabiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kekleri Yakala Kekleri Yakala Sağ sol ok tuşlarıyla, kekleri senden önce kapmaya çalışan arkadaşlarına çelme takıyorsun. Fare ile keklerin düştüğü yere gidip, tıklayarak zıplıyorsun. Yerden çıkan köstebekler düşürüyor, Ufolar da canını azaltıyor, dikkat.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hırsızı Yakala Hırsızı Yakala Hapishaneyi koruyorsunuz ancak bu arada hırsızlar rahat durmuyor ve kaçmaya çalışıyolar. akaladığını her bir hırsız için puan toplayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..