Kral Oyunları

1/2

Kral Basketçi Kral Basketçi Kral basketçi sahnede. Süre dolmadan basketleri atmaya çalışın.Fareyi kullanarak basket atmaya çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Pony Yarışı Pony Yarışı Pony Yarışı çok eğlenceli olacak. Önce yarışmak istediğiniz atı seçiyorsunuz. Daha sonra fare ile hızınızı ayarlıyor, tıklayarak zıplıyorsunuz. Ağaçlarda size enerji veren meyveler var, onları yiyin. Diskalifiye olmamak için 10 taneden fazla engele takılmamalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Şarkı Şehri Şarkı Şehri Şarkıların şehrinde notaları toplayarak ilerlemelisiniz. Oyunu oynarken bilgisayaranızın sesini açık tutmayı unutmamalısınız.

Çiftlik Yarışı Çiftlik Yarışı START GAME ardından CONTINUE , EASY yazısılarına basıp oyuna başlıyoruz SAĞ ve SOL Yön tuşlarını kullanarak yarışıyoruz

Bisiklet Yarışı Bisiklet Yarışı Oyunun başında 3 kahramanımızdan bir tanesini seçerek yarışa başlıyorsunuz Klavyenin yön tuşlarında ileri ve geri tuşuna arka arkaya ne kadar seri basarsanız o kadar hızlanırsınız ancak fazla hızlanıncada önünüze çıkan çukrları suları göremeyip çarparsınız.

Topuk Kırma Topuk Kırma Oyunda hit yazan yere zamanında basarak çekicinizi zamanında kullanabilirsiniz ve ayakkabıda topukta istediğiniz yere vurabilirsiniz yanlış yere vurursanız ayakkabının sahibi düşer ya da ayakkabı kullanılmaz hale gelir.

Obur Çocuk Obur Çocuk PLAY NOW yazısına tıklayın, atılan yemekleri yakalayıp yemelisiniz ama her atılanı yemeyin yoksa zehirlenip ölebilirsiniz YÖN tuşları ile oynamalısınız

Elmas Bulma Elmas Bulma Korsan elması kutuların içine koyup karıştıracak sizde elmas nerede onu bulmaya çalışacaksınız. Ne kadar çok bilirseniz o kadar çok puan kazanırsınız. Eğer bilemezseniz karşınızdaki kişi değişecek.

Silahlı Defans Silahlı Defans Silahlı Defans Oyunumuzda, kaleye saldıran düşmanları vurmalısınız. Elinizdeki silahla iyi nişan almalı ve sınırlı sayıdaki kurşunları dikkatli kullanmalısınız. Bölüm geçtikçe kazandığınız puanlarla daha iyi silah ve kaleyi korumak için asker satın alabilirsiniz. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Kral oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

NASA Uzay Roketi NASA Uzay Roketi NASA Uzay Roketi Oyunumuzda, size verilen roket haklarını dikkatli bir şekilde kullanarak sabit duran hedeflere doğru nişan almalı ve onları imha etmelisiniz. OYUN NASIL OYNANIR? OK TUŞLARI'yla tırı kullanıyorsunuz. MOUSE yardımı ile oyunu oyna. Kral oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kanal D Oyunları Kanal D Oyunları Kanal D Çocuk Klubü üyeleri Tom ve Jerry ile Kanal D Oyunları oynayacaksınız. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Anne Tavuk Anne Tavuk Anne tavuk ile objeleri toplayarak kümeste mahsur kalan civcivleri kurtarın. Çok eğlenceli bir oyun. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Toto Pul Koleksiyonu Toto Pul Koleksiyonu Toto ile çeşit çeşit, renk renk pul koleksiyonu yapıyoruz. Çok eğlenceli bir oyun. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kasaba Şerifi Karavana Kasaba Şerifi Karavana Vahşi Batı da kasaba Şerifi ile hedefleri vurmak ister misin? Şerif Kızıldereliler ile savaşmadığından kutulara ateş etmek istiyor. Bütün kutuları indirin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kral Çiftlik Kral Çiftlik Çiftlikteki hayvanlarınız ve tarlanızı geliştirerek verimliliğinizi arttırmanız gerekiyor. Çiftliğinize saldıracak olan yabani hayvanlara karşı da oldukça dikkatli olmalısınız. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Bazukacı Bazukacı Bazukacı asker ile en az ateş ile en çok hedefi vurmanız gerekiyor. Bazuka çok etkili bir silah olduğundan az sayıda mermi ile çok düşmanı öldürün. Mouse ile ateş edip, bazuka sallıyorsunuz. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Angry Birds Angry Birds Kızgın kuşlar bu sefer daha da kızgınlar. Angry Birds ile telefonların meşhur kuşu verilen hedefleri tam isabet ile vurmak istiyor. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Ateş ve Su Ateş ve Su Ateş çocuk ve Su kız ile levellerin hepsini geçmen gerekiyor. Ateş kırmızı renkteki volkanlardan geçebiliyor Su kız ile mavi renkteki sudan geçebiliyor. W,A,S,D tuşları ile Su kız, Yön tuşları ile Ateş çocuk hareket ediyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Ateş ve Su 2 Ateş ve Su 2 Ateş çocuk ve Su kız bu sefer yine maceralara dalıyor. Pramit odalarında Ateş ve Su kontrol ederek çıkış noktasına kadar ulaşacağız. Ateş çocuk Yön tuşları ile Su kız W,A,S,D tuşları ile hareket ediyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Ateş ve Su 3 Ateş ve Su 3 Ateş Çocuk ve Su Kız serinin üçüncü oyunu ile karşınızda. Ateş ve Su birbirlerini çok seviyorlar. Ateş ile suya düşmeden, Su ile ateşe düşmeden hareket edeceksiniz. Ateş Yön tuşları ile Su W,A,S,D tuşları ile hareket ediyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Ateş ve Su Buz Devri Ateş ve Su Buz Devri Ateş Çocuk ve Su Kız bu sefer Buz Devri'nde maceralara koşuyorlar. Ateş ve Su bir araya gelmemeli. W,A,S,D tuşları ile Su Kızı, Yön tuşları ile Ateş Çocuğu yönlendirin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Ateş ve Su 4 Ateş ve Su 4 Ateş Çocuk ve Su Kız Macerası kaldığı yerden devam ediyor. Kahramanlarımız yine macera arıyorlar. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Ateş ve Su Labirentte Ateş ve Su Labirentte Ateş ve Su yine labirentteler ve varış noktasına ulaşmak istiyorlar. Ateş ve Su ile varış noktasına kadar birçok engel iler karşılacaksınız. Ateş çocuk Yön tuşları ile hareket ediyor ve Su Kız W,A,S,D tuşları ile hareket ediyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Mark Fırlat Mark Fırlat Facebookun Patronu Mark ile Face Topları vurun. Levellerin hepsini kutuları vurarak geçin. Otuz farklı leveli geçmeniz gerekiyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Kayunun Evleri Kayunun Evleri Kayu üç farklı ev içinde dolaşıyor. Kayuyu bu evler arasında bulmanız gerekiyor. Kayu gizlenmeyi çok seviyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Kim Milyoner Olmak İster Kim Milyoner Olmak İster Kenan Işık tarafından sunulan fenomen Kim Milyoner Olmak İster Yarışması artık sizlerle. 15 soru sonucunda tam 1 milyon TL kazanabilirsiniz. Sorular çok zorlu sadece dikkatini topla ve bilginle kazan. Joker haklarını doğru yerde kullanman 1.000.000 TL alma yolunda seni emin adımlarla ilerletecek bunu sakın unutma. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Ateş ve Su 6 Ateş ve Su 6 Ateş ve Su seven fanatikler için kral oyun sitesi bu sefer serinin altıncı oyunu ile karşınızda. Ateş ve Su bu sefer yazlık oyundalar. Ateşi ve Suyu kontrol edin ve eski kral ateş ve su maceralarına kaldığı yerden devam edin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

3D Aslan Max Maceraları 3D Aslan Max Maceraları 3D Aslan Max ile sevilen kahramana ait görsel olarak çok iyi bir oyun ile karşınızdayız. Aslan Max ile maceralara atlayın ve sevimli aslanın levelleri bitirmesini sağlayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Ateş ve Su Nişan Ateş ve Su Nişan Ateş ve Su severek izlenen ve oyunları oynanan Ateş Çocuk ve Su Kız bu sefer de fırlatma rampasında bekliyorlar. Ateş Çocuğu önce fırlatman gerekiyor. Fırlatma rampasına Ateşi oturttuktan sonra fırlatın. Onu başarılı bir şekilde fırlattıktan sonra Su Kızı da aynı şekilde fırlatmanız gerekiyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Angry Birds 4 Angry Birds 4 Angry Birds bu sefer üç farklı seçenekten oluşan bir oyun ile sizlerle. Angry Birds ile öncelikle ilk levelden başlayın ve ilk leveldeki yeşil kuşu vurduktan sonra diğer levele geçin. Ne kadar ustaca ateşler yaparsanız o kadar süper bir puan alır ve en iyi olduğunuzu kanıtlarsınız. Mouse ile nişan alın ve ateş edin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

1/2