Uykucu Garfield

Uykucu Garfield Oyunu Oyna

Uykucu Garfield ; Garfield her zamanki gibi uyku meraklısı. Vede her gün en az 9 saat uyku uyuması gerek. Garfield a yardım ederek uykusu içinde koyunları yatağına yönlendirin. Her bir koyun Garfield a yarım saat uyku ilave edecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Uykucu Garfield Kral Oyunu 999 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -2 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Komik Oyunlar

Uykucu Garfield Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Uykucu Kız Uykucu Kız Yorucu bir günün ardından oyundaki kızımız güzel bir uykuyu hak etti. Güzel kızımıza yatak pijamalarını giyindirip rahatça uyumasını sağlamalısın. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Uykucu Garfield Uykucu Garfield Garfield her zamanki gibi uyku meraklısı. Vede her gün en az 9 saat uyku uyuması gerek. Garfield a yardım ederek uykusu içinde koyunları yatağına yönlendirin. Her bir koyun Garfield a yarım saat uyku ilave edecektir.

Kovboy Garfield Kovboy Garfield Garfield kovboy çizmelerini giymiş ve kendi çiftliğinde yumurtaları falan toplamaya başlıyor. Yumurtaları yere düşürmeden en yüksek puanı almaya çalışın.

Garfield Tenis Oynuyor Garfield Tenis Oynuyor Kaçık Garfield şimdide tenis maçına çıkıyor ve rakibi sizsiniz. Onunla baş edebilecekmisiniz ?Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Garfield Resim Boyama Garfield Resim Boyama Afacan kedi Garfield resim boyama oyunu. Oyunda resmi dilediğiniz gibi boyayarak güzel bir resim yapın. Her çocuk Garfield ile uğraşmayı sever..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Garfield Karikatür Garfield Karikatür Garfield' in güzel ve komik karikatürünü hazırlayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.