Uçakta Servis

Uçakta Servis Oyunu Oyna

Uçakta Servis ; Hızlı hostesimiz uçakta yiyecek - içecek servisine çıkıyor. Ama işi çok zor çünkü yolcular beklemeye dayanamıyor. Hemen sinirleniyorlar. Servisi çok hızlı yapıp hiçbirini kızdırmayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Uçakta Servis Kral Oyunu 4822 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 21 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Komik Oyunlar

Uçakta Servis Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yemek Servisi Yemek Servisi Gelen siparişleri hatırlayın ve doğru bir şekilde servis edin.Oyunu fareyi kullanarak oynamanız gerekli.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uçaktan Atlayış Uçaktan Atlayış Yaklaşık iki bin feet yükseklikten aşşagıya atlamalısınız. Buradaki amaç ise atladıktan sonra grubu yakalayabilmek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uçakta Yaramazlık Uçakta Yaramazlık Uçakta Yaramazlık çok eğlenceli olabilir. Haydi en üstteki yazıya tıklayarak oynamaya başlayın. Fakat dikkat, hostese yakalanmamalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Uçakta Servis Uçakta Servis Hızlı hostesimiz uçakta yiyecek - içecek servisine çıkıyor. Ama işi çok zor çünkü yolcular beklemeye dayanamıyor. Hemen sinirleniyorlar. Servisi çok hızlı yapıp hiçbirini kızdırmayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Servis ve Temizlik Servis ve Temizlik Restoranda servis ve temizlik işinde çalışacaksınız ama çok hızlı olmanız gerek. Hem müşterilerinizin siparişlerini yetiştireceksiniz, hem de yerleri temizleyeceksiniz. Yön tuşlarıyla hareket edip, space tuşuyla işlemleri yapın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Okul Servisi Okul Servisi Mini mini çocukları okul servisi ile okula götürmek ister misin? Trafik kurallarına dikkat ederek Yön tuşları ile okul servisini kullan. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Hızlı Servis Hızlı Servis Müşterilerinizi servis esnasında mutlu etmeniz gerekli.Oyun fare ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Fast Food Servisi Fast Food Servisi Fast Food servisi yapacağınız bu oyunda, günün sonunda belirli bir parayı kazanmış olmanız gerekiyor. Bunun için temizliğe, doğru ve zamanında servise dikkat etmelisiniz. Haydi müşterileri daha fazla bekletmeyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Dondurma Servisi Dondurma Servisi İçeri giren çocuklara donduma servisi yapın. Şayet dondurmayı yere dökerlerse puan kaybedeceksiniz.Sağ sol ok yön tuşları ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dikkatli Servis Dikkatli Servis Elinizdeki bu servis tabağını dikkatli bir şekilde servis edebilecekmisiniz? Bakalım servis yapma ve denge becerileniz ne kadar iyi.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çiçek Servisi Çiçek Servisi Çiçek servisi yapılmak üzere siparişler alınıyor. Gül alındıktan sonra aşağıda beliren renkli ev ve o numaradaki eve doğru hareket etmeniz gerekli.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bira Servisi Bira Servisi Oyunumuzda bira servisi yapan bir garsonsunuz. Bazı müşterileriniz birkaç bardak bira içmek istiyor. Onların geri yolladığı boş bardaklarını da yakalamalı ve yeni biralarını yollamalısınız. W - S tuşlarıyla aşağı yukarı, A - D tuşlarıyla sağa sola hareket ediyorsunuz.Space(boşluk) tuşu ile biraları dolduruyorsun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Akşam Yemeği Servisi Akşam Yemeği Servisi Akşam yemeği servis başlıyor . Yemek türü seçiminin ardından şehir içinde restaurant alımı ve servis yapacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Acil Servis Hemşiresi Acil Servis Hemşiresi Acil serviste çalışan güzel hemşireyi giydirmeniz isteniyor. Hemşirelere özel kıyafetlerden seçim yapın ve hemşireyi güzelleştirin. Ne kadar tatlı yaparsanız kıyafet seçimini hemşire o kadar mutlu olur. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Acemi Servis Elemanı Acemi Servis Elemanı Ormandaki bu servisci nehirin karşısındaki müşterisine hindistan cevizlerini ulaştırmaya çalışacak. Nehiri geçerken su kaplumbağalarından faydalanıyor. Fakat bu kamlumbağalar hareket ediyor. Suya düşmeden karşı tarafa hindistan cevizlerini ulaştırın.En güzel oyunları kraloyunu.net de oynayın...