Pırt Yapma

Pırt Yapma Oyunu Oyna

Pırt Yapma ; Sabah sabah işe giderken mideyi fena bozmuşsunuz, birazda kurufasulyenin etkisiyle pırtlama artık kaçınılmaz olmuş. Diğer insanlara farkettirmeden ve kafanıza odun yemeden pırtlamanın bir yolunu bulunuz.Arabalar geçerken sessizce osurun.Space (boşluk) tuşu- Pırtlama.Sol Ok - Serbest bırakma.Oyuna başlarken bilgisayarınızın sesini açın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Pırt Yapma Kral Oyunu 11824 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 122 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Komik Oyunlar

Pırt Yapma Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Winnie Resim Yapma Winnie Resim Yapma Winnie nin resmini ağaç üzerine kazıyarak güzel bir resim yapabilirsiniz. Güzel bir resim yapma oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Ütü Yapma Ütü Yapma START yazısına basıp oyuna başlıyoruz FARE kullanarak zamana karşı ütü yapıyorsunuz hızlı olup olabildiğince fazla ütü yapıyorsunuz.Kraloyunu.net size kolaylıklar diler..

Sandviç Yapma Sandviç Yapma Oyun çok güzel bir sandviç yapma oyunu. Bu oyundaki farkı içi düşen malzemelerden en lezzetli sandviçi yapmaya çalışmanız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Pırt Yapma Pırt Yapma Sabah sabah işe giderken mideyi fena bozmuşsunuz, birazda kurufasulyenin etkisiyle pırtlama artık kaçınılmaz olmuş. Diğer insanlara farkettirmeden ve kafanıza odun yemeden pırtlamanın bir yolunu bulunuz.Arabalar geçerken sessizce osurun.Space (boşluk) tuşu- Pırtlama.Sol Ok - Serbest bırakma.Oyuna başlarken bilgisayarınızın sesini açın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pırt Pırt Noel Baba Pırt Pırt Noel Baba Noel baba gaz gücüyle hareket edip zıplayabiliyor oyunu oynamak için yÖn tuŞlari ctrl tuşunu kullanın enyenioyunlarnet daki diğer yılbaşı oyunları için arama kutumuzu kullanın oyunda çocukların nefret ettiği ama noel babanın gaz için ihtiyaç duyduğu brüksel lahanalarını toplamayı unutmayın.

Pizza Yapma Pizza Yapma En güzel pizza sizin yaptığınız olsun. Öncelikle içerik malzemelerini hazırlayın. Ve daha sonra pizza yapmaya başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pasta Yapmaca Pasta Yapmaca Pasta yapmak için etraftaki menüleri kullan ve kısa süre içerisinde birbirinden leziz pastalar yap. Pasta yapabilmek için etrafta bulunan menüleri kullanacaksın. Oyun yüklenince, play butonuna tık yaparak oynamaya başlayabilirsin.

Pasta Yapma Pasta Yapma Çikolata ve diğer malzemeler ile leziz bir pasta yapabileceksiniz. Pastanızı yapmak için bütün malzemeler elinizin altında. Malzemeleri ve pasta tarifini iyice okuduktan sonra mutfağa girin ve pastayı yapmaya başlayın. Pasta tarifine göre malzemeleri ekleyin ve ortaya leziz bir pasta çıkartın. Pasta yapımı için Mouse kullanacaksınız. En lezzetli pastayı yaparak en iyi aşçı olduğunuzu kanıtlayın. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Kek Yapma Yarışması Kek Yapma Yarışması Kek yaparak yarışmada ki becerilerinizi göstereceksiniz. Kek malzemeleri ile en güzel kekleri siz yapın. Çok iyi bir kek yapan aşçı olacaksınız. Türkiyenin Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Kek Yapma Kek Yapma En iyi keki sen yapabilir misin?En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Kardan Adam Yapma Kardan Adam Yapma Yılbaşı iyiden iyiye yaklaştı. Kar mevsimi olan kış mevsimi de kardan adamların mevsimidir. Karden adam yapmak için oyuna hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hamburger Yapma Hamburger Yapma Hamburger dükkanınıza gelen çiftlere hamburger vererek onları mutlu edin. Ne kadar başarılı olursanız o kadar yüksek skor yaparsınız. Hamburgerleri hazırlayın ve müşterilerinize servis edin. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna tıklayarak giriş yapın. Ardından önünüzdeki hamburger malzemeleri ile hamburgerleri hazırlayın. Mouse ile kontrolleri yapabilirsiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Çin Yemeği Yapma Çin Yemeği Yapma Çinlilerin çok uzun bir geçmişi ve kültürleri vardır. Çin mutfağıda acı sosları ile ünlüdür. Siz oyunda çin mutafığının ünlü yemeklerini yapmaya çalışacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Bisküvi Yapma Bisküvi Yapma Bisküviye kimse hayır diyemez. Sizde kendi bisküvinizi yapın. En lezzetli bisküvi yapma oyunu1, 2, 3, 4,numalarını basıp oynayın..En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...