Otobüs Sapığı

Otobüs Sapığı Oyunu Oyna

Otobüs Sapığı ; Otobüste dekoltesi bulunan kadını dikizleyen bir sapık var. Kadına yakalanmadan onu dikizlemeye devam edip oyunu bitirmeye çalışmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Otobüs Sapığı Kral Oyunu 18990 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 185 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Komik Oyunlar

Otobüs Sapığı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Sarı Otobüs Sarı Otobüs Sarı otobüsünüz ile şehir içi yolcu taşımacılığı yapacaksınız. Play butonu ile oyuna giriş yapın. Ardından şehir otobüsünü kontrol etmeniz isteniyor. Verilen dört dakikalık süre içerisinde aldığınız yolcuyu istediği yere götürmeniz isteniyor. Yolcuları alırken şehir içinde ki yerlere çarparsanız haritanın üstünde olan can bölgesi azalacaktır. Yollarda ki tamir setlerini alarak otobüsün canını arttırabilirsiniz. İlk yolcu için 100 Dolar para kazanacaksınız. Verilen süre içerisinde yolcuları taşıyamazsanız oyun bitecektir. Oyun bitince Enter name yazan yere isminizi ve yaşadığınız şehri yazabilirsiniz. Play again ile tekrar oynarsınız. Yön tuşları yardımı ile otobüsü kontrol ederek yolcuları almak için Space (boşluk) tuşuna basmanız yeterlidir. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Özel Halk Otobüsü Özel Halk Otobüsü Yolcuları belirli duraklardan alarak gidecekleri yere bırakın. Yön tuşları ile oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Otobüsü Yakala Otobüsü Yakala Telefonla konuşurken otobüs geliyor ve herkes biniyor siz binemeden otobüs hareket ediyor Şimdi koşma vakti otobüsü yakalamalı ve işinize geç kalmamalısınız oyunu space ve yön tuşlariyla oynayın.

Otobüs Süsleme Otobüs Süsleme Wos wos marka otobüsü süslemeye hazırmısınız. Bunun için otobüsün dış görünümü değiştirmeniz için sizer verilen malzemeleri kullanarak arabaya yepyeni bir görünüm kazandırmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Otobüs Sapığı Otobüs Sapığı Otobüste dekoltesi bulunan kadını dikizleyen bir sapık var. Kadına yakalanmadan onu dikizlemeye devam edip oyunu bitirmeye çalışmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Otobüs Durakları Otobüs Durakları Otobüs Durakları oyunumuzda, yolcuların inmesi için otobüsü durağa götürmelisiniz. Fakat dikkat edin, diğer araçlara ve yayalara çarpmayın. Ok tuşlarıyla oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Otobüs Durağı Çapkını Otobüs Durağı Çapkını Otobüs durağında sevgilinin yanında diğer güzel kızlara laf at ve öpücük at.Dikkat et sevgiline yakalanma, yoksa sevgilin çok kızar.

Otobüs Otobüs Otobüs ile şehirdeki yolcuları alıp istedikleri noktalara götürebileceğiniz güzel bir taşıma oyunu. Otobüsünüz ile yolcuları alın ve istedikleri noktalara kaza yapmadan gidin. Her yolcuyu taşımanız size para olacak dönecektir. Arabalara, insanlara ve diğer yerlere dikkat ederek otobüsü vurmamaya dikkat edin. Otobüsü vurursanız puan kaybedersiniz. Bu yüzden çok dikkatli olup otobüsü sürmeniz gerekiyor. Oyun yüklendikten sonra Play butonu ile oyunu başlatırsınız. Size gidilecek yerler ve süre gösterilir. Verilen süre içerisinde etapları tamamlamanız gerekiyor. Yön tuşları ile otobüsü kontrol edebilirsiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Kırmızı Otobüs Kırmızı Otobüs Kırmızı turist otobüsü ile park yapmak eğlenceli ama o kadar da zor. Kırmızı otobüsünüz büyük bu yüzden park etmesi zor olacak. Yön tuşları yardımı ile dikkatli bir şekilde otobüsü park edin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna