Okuldan Kaçış

Okuldan Kaçış Oyunu Oyna

Okuldan Kaçış ; Okuldan sıkılmışınız. Koşarak kaçmaya çalışıyorsunuz. Ancak öğretmenlerinizve arkadaşlarınız sizi yakalamaya çalışıyor. Mouse ile onların arasından sıyrılıp okuldan kaçmay çalışmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Okuldan Kaçış Kral Oyunu 1358 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 17 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Komik Oyunlar

Okuldan Kaçış Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zindandan Kaçış Zindandan Kaçış Ok tuşu zıplar.SHIFT + ok uzun zıplar.Tüm platformların üstüne zıplayıp en son çıkışa gitmelisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Yanardağdan Kaçış Yanardağdan Kaçış Bulutlu havada uçağı yönlendirerek hedeflenen nesneleri bulutlara çarpmadan yakala ve kısa süre içinde bitiş noktasına ulaşmaya çalış. Oyunu fare ile oynayın.

Trenden Kaçış Trenden Kaçış İnsanlar sabah işe giderken trende sıkışıp kalmışlar. Onları kurtarmak için yol göstermeni bekliyorlar.Her bir yolcunun zayıf yönlerini bulun. Örnek : sakız çiğneyen çocuk. Sakızı bulup tıklayarak başlayabilirsin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Tiananmen Meydanından Kaçış Tiananmen Meydanından Kaçış Çinde Tiananmen meydanında tanklar üzerinize geliyor. Ezilmemek için onlardan kaçmanız gerekli.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Teröristlerden Kaçış Teröristlerden Kaçış Teröristler 2 militanı kaçırdılar ve hapis ettiler. Sizden istedikleri ise onları bulundukları yerden kaçırmanız.Oyun içindeki gizli objeleri bularak adım adım kaçışa hazırlanın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süpriz Kaçış Süpriz Kaçış Bu odadan çıkmanın bir yolu varmıdır ? Bunun cevabı sizde. Gizli objeleri bularak odadan kaçmaya çalışınız.Oyun da objeleri bulmaya çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Saunadan Kaçış Saunadan Kaçış Sauna oda sıcaklığı 210 C ye ulaştı. Bu sizin için tehlike acilen çıkmanız gerekli.Gizli nesne ve anahtarları bulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Restaurantdan Kaçış Restaurantdan Kaçış Bu restaurantdan kaçmanın tek yolu gizli objeleri ve anahtarları tespit etmek. Bakalım siz kaçabilecekmisiniz.Fare ile oda içinde gizli nesneleri bulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Otoban Kaçış Otoban Kaçış Arabaları öyle dizin ki kendi aracınızı bulunduğu yerden kaçırın.Fareyi kullanarak arabaların pozisyonlarını ayarlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Okuldan Sonra Okuldan Sonra Oyunumuzda, güzel kızın okuldan sonraki programında giyeceği kıyafetleri seçeceksiniz. Arkadaşlarıyla gezmeye gidecek olan bu güzel kıza en çok yakışan giysileri beğenin.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Okuldan Kaçma Okuldan Kaçma Oyunumuz üç aşamalı bir kaçma oyunu. Gerekli objeleri önce toplayıp sonra bir araya getirmeniz gerekiyor. Daha sonra da gerekli olan yerde kullanacaksınız. Bu arada süreye dikkat edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Okuldan Kaçış Okuldan Kaçış Okuldan sıkılmışınız. Koşarak kaçmaya çalışıyorsunuz. Ancak öğretmenlerinizve arkadaşlarınız sizi yakalamaya çalışıyor. Mouse ile onların arasından sıyrılıp okuldan kaçmay çalışmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Okuldan Kaç Okuldan Kaç Kaçamak yapmak için okuldan kaçan bu kıza yardım etmeniz gerekiyor.Ama kaçarken ışıklara yakalanmamanız gerekir.

Ofiden Kaçış Ofiden Kaçış Ofisdeki tüm kupaları toplayın ve ofisden kaçmaya çalışın.Ok yön tuşları - Hareket.SPACE tuşu - Zıplama.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mağaradan Kaçış Mağaradan Kaçış Mağara yıkılmadan kaçmaya çalışınız.5 etap ıda hızlıca tamamlayınız.Karakteri haraket ettirmek için Mouse sol tuşuna basılı tuturak telekinetik bombanızı kullanabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..