Kaka Adam

Kaka Adam Oyunu Oyna

Kaka Adam ; Üstte üzerinize doğru kaka yapan adamın poposuna fitil sokmaya çalışıyorsunuz amacınız fitilleri yerleştirmek :-) oyunun kontrolünü mouse ile sağlayabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kaka Adam Kral Oyunu 2851 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -5 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Komik Oyunlar

Kaka Adam Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Uçan Adam Sabri Uçan Adam Sabri Uçan Adam Sabri çok komik adam ile stüdyo da bir an için gelen ilham ile zıplayacaksınız. Uçan Adam kendisine gelen ilham ile göklere kadar zıplayabilir. Doğru zamanı denk getirerek Uçan Adam ile ne kadar yükseğe sıplayabileceğinizi gösterin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Süngerbob Kardanadam Süngerbob Kardanadam Sevimli kahramanımız Süngerbob kocaman bir kardanadam yapmaya çalışıyor. Fakat sürekli sağa doğru dönüyor. SPACE tuşuna basarak onun kocaman bir kartopu yapmasına yardımcı olun..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Sünger Bob Kardan Adam Sünger Bob Kardan Adam Sünger Bob kocaman bir kardan adam yapmak istiyor. Karlar ile büsbüyük bir kardan adam yapın. Space ile karları büyütün. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Siyah Adam Siyah Adam Siyah adam ile bölümlerin sonundaki ampule ulaşmaya çalışacaksınız. Önünüzde genelde 2 engel olacaktır. Bunlardan biri yüksekliktir. Yüksekten atladığınızda canınız gidecektir. Onun dışında zeminli tabanlara dokunmamanız gerekiyor. Bu engelleri aşmanız için size yardımcı olacak siyah renkte kutular bırakılacak. Bunları yükseklikleri azaltmakta ya da çivili tabanlara basmamak için kullanabilirsiniz.

Örümcek Adamın Fotoğraflarını Çek Örümcek Adamın Fotoğraflarını Çek Örümcek adamın en güzel resimlerini çekip gazeteye koyması için patrona ulaştırmalısınız. Oyuna sağ alt köşedeki PLAY GAME e tıklayarak başlayabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Örümcek Adam Örümcek Adam Örümcek Adam bu sefer motoru ile ilerliyor. Örümcek Adam motoru ile çok hızlı gidiyor ama engeller olduğundan dolayı çok dikkatli olması gerekiyor. Örümcek Adam ile motorda verilen etapların hepsini tamamlamanız gerekiyor. Örümcek Adam ile gidin ve oyundaki puanları toplayarak yüksek skorlar yapın. Oyun yüklendikten sonra Start, Play butonlarına tıklayarak oyuna giriş yapın. Yön tuşları ile Örümcek Adam Motorunu kontrol ederek etapları tamamlayın. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Motorcu Çöp Adam Motorcu Çöp Adam Motorcu çöp adam gri puslu bir yolda ilerliyor. İlerlerken yol üstündeki motor kasklarını toplaması gerekiyor. Motorun kontrolünü oldukça iyi bir şekilde sağlamalısınız. Motor oyunları genelde ilerlemeli ve yıldız toplamalı oluyor. Bu oyunun da diğerlerinden farkı bulunmuyor. Bu bakımdan dolayı oyunu oynamakta o kadar zorluk çekmeyeceksiniz. Klavyenizin yön tuşları ile çöp adamın motorunu kullanabilirsiniz.Sizde bu çöp adamımıza yön verin. İyi oyunlar

Koş Adamım Koş 3 Koş Adamım Koş 3 Koş Adamım Koş 3 oyunu sizde oyun oyna. İyi oyunlar

Komik Adam Fırlatma Komik Adam Fırlatma Komik adamı topun içinden çöl ortasında en uzak mesafeye fırlatmaya çalışın. Açı ile yapacağınız bu işlemde ilk aşama 3000 m. Bunu geçebilirseniz diğer aşamalara terfi edeceksiniz..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Kardan Adamlar Delirdi Kardan Adamlar Delirdi Kardan adamlar delirdi. Size katropu ile saldırıyorlar. Onları vurmanız gerekiyor. Cephane ve sağlık paketlerini tolamayı da unutmayın. Fare ile oynayacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Kardan Adam Yapma Kardan Adam Yapma Yılbaşı iyiden iyiye yaklaştı. Kar mevsimi olan kış mevsimi de kardan adamların mevsimidir. Karden adam yapmak için oyuna hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kakaolu Kek Tarifi Kakaolu Kek Tarifi Kakaolu leziz bir kek yapmak ister misin? Mutfakta size verilen malzemeler ile tam kıvamında bir kakaolu kek yapmak senin elinde. Verilen malzemeler ile gösterilen adımları tamamla ve en güzel keki sen yap. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Kakaolu Kek Kakaolu Kek Mutfakta leziz bir kek yapmak isteyen aşçı ile kek yapacaksınız. Size verilen malzemeler ile kakaolu kek yapacaksınız. Malzemeleri gösterilen sıra ile dizin ve leziz bir kek yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Kakaolu Çilekli Pasta Süsle Kakaolu Çilekli Pasta Süsle Kakaolu Çilekli Pasta Süsle Oyunumuzda, pasta süsleme çok önemlidir. Pastanın lezzetli olması kadar sunumu da önemlidir. Hem tabak çatalıyla hem de üzerindeki süslerle pastanızı hazırlayın. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile oyunu oyna. Yemek oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kakacı Güvercin Kakacı Güvercin Güvercinin binanın üstünden insanların üzerine kaka yapıp pislemesi üzerine kurulmuş bir oyundur.Oyunu fare ile oynayın.