işe Yetiş

işe Yetiş Oyunu Oyna

işe Yetiş ; En üste seviyede yaşayan ve yolda diğer herkese sinir olan kahramanımız onlara zarar vermekten çekinmiyor oyunda yön tuşlarini hareket etmek a tuşunu da ateş etmek için kullanacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

işe Yetiş Kral Oyunu 1098 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 0 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Komik Oyunlar

işe Yetiş Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yıldız Elbiseleri Yıldız Elbiseleri Güzel yıldız gideceği tören için elbise seçmeye çalışıyor. Haydi ona en çok yakışan kıyafetleri ve saç stilini belirleyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yangına Yetiş Yangına Yetiş Yangına Yetiş oyunumuzda bir itfaiye arabası kullanacaksınız. Çıkan yangını söndürmek için acele edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Şişeyi Vur Bonus Şişeyi Vur Bonus Bu oyun da şişeyi vurun ve puan kazanın. İyi oyunlar arkadaşlar

Saray Elbiseleri Saray Elbiseleri Saray elbiseleri hep olduğu gibi yine çok güzel. Haydi bu güzel elbiseleri mankene giydirin ve defileye başlayın.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Sandviçleri Yetiştir Sandviçleri Yetiştir Oyunumuzda, müşterilerinize istedikleri sandviçleri hazırlıyorsunuz. Ama dikkat edin, fazla beklemekten hoşlanmıyorlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Renkli Sonbahar Elbiseleri Renkli Sonbahar Elbiseleri Sonbahar geldi ve artık yağmurlu havalar başladı sizde sonbahar için kendinize renkli bir şemsiye ve cesaretli sonbahar kıyafetleri seçin.

Renkli Elbiseler Renkli Elbiseler Renkli elbiseler bu güzel kıza çok yakışıyor. Dışarıya çıkacak ve hangisini seçeceğine bir türlü karar veremiyor. Haydi ona yardımcı olun.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Pastaları Yetiştir Pastaları Yetiştir Sağ üst köşedeki pastaların aynısını belli bir süre içinde yapıp yetiştirmeniz gerekiyor.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Partiye Yetiş Partiye Yetiş Oyunumuzda sevimli kahramanın yoluna devam edebilmesi için yardımınıza ihtiyacı var. Haydi onun yolculuğu tamamlamasını sağlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Pankek Yetiştir Pankek Yetiştir Oyunumuzda, gelen müşterileriniz için pankek hazırlıyorsunuz. Fakat bu sandığınız kadar kolay değil. Çünkü istedikleri pankekleri hazırlamak için çok hızlı olmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Meyveleri Şişele Meyveleri Şişele Havadaki renkli baloncukları fare ile yakalayıp, aynı renkli şişelere doldurmanız gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Meyve Yetiştir Meyve Yetiştir Meyve ağaçları yetiştiriyorsunuz. Her meyveden kazanacağınız para farklı. Her etapta belli bir sürede belli miktar para kazanmanız gerekiyor. Ağaçları dikin, sulayın, budayın ve meyveleri toplayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Makyaj ve Elbiseler Makyaj ve Elbiseler Bu şeker kız, makyaj ve elbiseler konusunda çok titiz. Hep çok güzel görünmek istiyor. Haydi ona en çok yakışan kıyafetleri giydirin ve buna en uygun makyajı yapın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kişisel Alışveriş Kişisel Alışveriş Kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için alışveriş merkezindesiniz. Mause ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kekleri Yetiştir Kekleri Yetiştir Kekleri Yetiştir oyununda küçük kekler sipariş veren müşterilere servis yapılmak üzere bekliyorlar. Haydi onları daha fazla bekletmeyin. Doğru kekleri doğru müşterilere verin.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...