Biletsiz Yolcu

Biletsiz Yolcu Oyunu Oyna

Biletsiz Yolcu ; Otobüs biletsiz ve fakir yolcuları almadan geçiyor. Fakat yolcumuz öyle hızlı ki ona yetişebilir. Otobüz geçtikten sonra RUN butonuna hızlı bir şekilde tıklayarak onun otobüse yetişmesini sağlayabilirsiniz.Fare ile RUN butonuna hızlı bir şekilde basmaya devam edin.Kraloyunu.net iyi eğlenceler diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Biletsiz Yolcu Kral Oyunu 3554 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 3 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Komik Oyunlar

Biletsiz Yolcu Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zaman Yolcusu Zaman Yolcusu Suya düşen insanlar kurtarılmayı bekliyorlar. Zaman tükenmeden bir an önce harekete geçin ve bu yolcuları toplayın..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Tırla Yolculuk Tırla Yolculuk Tırla Yolculuk oyunumuzda, dev tırınızla uzun bir yolu kat edeceksiniz. Bu yolda gerektiğinde yakıt, gerektiğinde yemek ve benzeri ihtiyaçlar için duracaksınız. Haydi yolu tamamlayıp en yüksek parayı kazanın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Penguen Yolculuğu Penguen Yolculuğu Küçük penguen yolculuğu için sizden yardım bekliyor.Bu yol, birçok tehlike ve tuzakla dolu. Küçük penguenin bu yolu tamamlamasına yardım edin. Ok tuşları SPACE ve Shift tuşunu kullanacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ormanda Yolculuk Ormanda Yolculuk START ardından RACE NOW Yazısına basıp oyuna başlıyoruz YÖN tuşları ile ilerliyor BOŞLUK tuşu ile ateş ediyoruz R tuşu ile oyunu yeniliyor Q tuşu ile oyundan çıkıyoruz.

Havaalanı Yolcuları Taşı Havaalanı Yolcuları Taşı Havaalanı Yolcuları Taşı Oyunumuzda, havaalanı servisi ile yolcuları uçaklarına yetiştirmelisiniz. Her etapta göreviniz değişiyor. Sınırlı sürede ve kaza yapmadan yolcuları taşıyın. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunu oyna. Araba oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Biletsiz Yolcu Biletsiz Yolcu Otobüs biletsiz ve fakir yolcuları almadan geçiyor. Fakat yolcumuz öyle hızlı ki ona yetişebilir. Otobüz geçtikten sonra RUN butonuna hızlı bir şekilde tıklayarak onun otobüse yetişmesini sağlayabilirsiniz.Fare ile RUN butonuna hızlı bir şekilde basmaya devam edin.Kraloyunu.net iyi eğlenceler diler..

Balonla Yolculuk Balonla Yolculuk Kardeşiniz, çantanızı kurcalıyor ve sizin eşyalarınızı alıyor. Balonun içinde, zorlu bir yoldan geçerek tek tek eşyalarınızı alacaksınız. Ok tuşlarıyla sağa sola gidiyor, SPACE tuşuyla yükseliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..