Aşık Kediler

Aşık Kediler Oyunu Oyna

Aşık Kediler ; Kedilerimiz birbirine aşık olmuş. Onlara yardım ederek aşklarını bir araya getirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Aşık Kediler Kral Oyunu 5161 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 28 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Komik Oyunlar

Aşık Kediler Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Sınıftaki Aşık Sevgililer Sınıftaki Aşık Sevgililer Öğretmene görünmeden sevgilileri öpüştürmeye çalışacaksınız. Oyunu mause ile oynayacaksınız. Öğretmene yakalandığınız zaman oyun biter. Ve kızı sınıftan atar.

Şımarık Kediler Şımarık Kediler Bu kediler çok şımarık. İstedikleri biçimde bakımlarını yapmazsanız, sizi terk ediyorlar. Önce bakmak istediğiniz kediyi seçin, daha sonra da bakımını yapın, besleyin ve ilgilenin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Savaşçı Kediler Puzzle Savaşçı Kediler Puzzle Savaşçı Kediler Puzzle oyunu. Resimdeki eksik parçaları tamamlayarak oyunu devam ettirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Park Aşıkları Park Aşıkları Parka ananeniz ve ufak kardeşinizle gelmişsiniz. Ancak yanınıza sevgilinizde geliyor. Ananeniz sizi görmeden onunla öpüşmeye çalışacaksınız. Ancak dikkatli olun ananeye yakalanmayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kedileri Kurtarma Kedileri Kurtarma Bu oyunumuzda köprünün öbür ucunda yer alan yavru kedilerimizi karşıdan karşıya geçirip kurtarmaktır. Fakat dikkatli olun köprü çok küçük ve yüksektir. Aşağıya düşmemeye gayret edin. Aksi halde kedilerimiz annesiz babasız kalacaktır.

Genç Aşıklar Genç Aşıklar Oyunda yapmanız gereken iki resim arasındaki farkları bulmak olacak.

Aşk kedileri Aşk kedileri Herkes kedi ama ablam seviyor ve biz yeryüzünde herkesten daha onları daha seviyorum inanıyorum! Bizim kedi ailesinin bir parçasıdır! Onun adı bu arada Lulu olduğunu! Onu tanıştın mı? O gerçekten samimi ve neşeli var! Şimdi bahçemizde küçük bir gezi için onu götürüyorlar! Bize katılmak ister misiniz? Elbise ve acele et! Eğlenceli kaçırmayın!

Aşıkları Öpüştür Aşıkları Öpüştür Spor yaparken öpüşmek isteyen çiftlerin öpüşmesini sağlıyorsunuz. Spor yapanlar çoklar ve çiftlerin öpüştüğünü görmemeleri gerekiyor. Doğru zamanı seç ve çiftlerin öpüşmesini görmeden öpüştür. Öpüştürürken diperleri görürse oyunu kaybetmiş olursun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Aşıkları Kavuştur Aşıkları Kavuştur Aşıklar bir araya gelmek ister. Birisi yukarıda diğer aşağıda olunca zor oluyor. Önce hangisi olduğunuzu seçin daha sonra güç göstergesi ile gücü ayarlayarak fırlatın.En güzel oyunları kraloyunu.net de oynayın...

Aşıklar Perisi Aşıklar Perisi Giysileri o kadar güzel ki, hepsini tek tek giydirmek isteyeceksiniz. Haydi durmayın, giydirmeye başlayın.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Aşıklar Cafesi Aşıklar Cafesi 14 Şubat sevgililer günüdür. Bu günde tüm sevgililer özellikle kulamak için dışarı çıkarlar. Sizde restoranınızda onları ağırlayın.Fare ile çikolata ve diğer gıdaları kullanarak servis yapın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Aşık Spiderman Aşık Spiderman Örümcek adam aşka gelmiş. Yukarıdan aşağıya sarkarak sevgilisini öpüyor. Ancak düşmanlarına o pozisyonda yakalanmaması gerekiyor. Ona göre dikkatli olmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Aşık Kokarca Pepe Aşık Kokarca Pepe Çılgın aşık kokarca pepe sevgilisine gitmek üzere tehlikeli bir yolculuğa çıkmaya çalışıyor. Amacı sevgilisine ulaşmak için arabaların ve otobüslerin geçtiği yoldan karşıya geçebilmek ve daha sonra botlar vasıtası ile nehiri geçmek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Aşık Koalalar Aşık Koalalar Aşık Koalalarımızı oyunda bir araya getirmeye çalışacağız.Çünkü hemen altımızda timsahlar bizi bekliyorlar.Klavye yön tuşlarını kullanarak koalalarımızı bir araya getirmeye çalışın.

Aşık Kediler Aşık Kediler Kedilerimiz birbirine aşık olmuş. Onlara yardım ederek aşklarını bir araya getirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..