Komik Oyunlar

3/3

Bi Zahmet Nene Bi Zahmet Nene Venedik Balı ile meşhur olan Bi Zahmet Nene ile leziz bir çikolata ezmesi ve pankek yapacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Uyuz Eşşek Uyuz Eşşek Uyuz Eşşek ilgi ve alaka bekliyor. Daha önce hep ilgisizlikten dolayı uyuz olan eşşeği bu sefer bakım yaparak iyileştirin. Uyuz eşşeğin bakımını yapın ve onu bir güzel hazırlayın. Eşşeğin bakımını yapmak çok eğlenceli. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Uçan Adam Sabri Uçan Adam Sabri Uçan Adam Sabri çok komik adam ile stüdyo da bir an için gelen ilham ile zıplayacaksınız. Uçan Adam kendisine gelen ilham ile göklere kadar zıplayabilir. Doğru zamanı denk getirerek Uçan Adam ile ne kadar yükseğe sıplayabileceğinizi gösterin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Kaçak İnek Kaçak İnek Çiftlikten kaçan ineği bulmanız gerekiyor. Firari inek çok zor bir yere saklandı. Yirmibeş levelden oluşan labirentte inekleri arıyorsun. İneği bulman için zorlu levelleri geç ve ineği bul. Her etap daha da zorlaşıyor. Saklı inekleri bularak tekrar çiftliğe getirmelisin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

İşler Güçler İşler Güçler Star TV ekranlarında yayınlanan İşler Güçler isimli dizinin oyunu ile karşınızdayız. Ahmet Kural, Salih Abiye yemek, pasta, çörek sandviç atıyor ve Salih Abide bu yemekleri yukarıda bulunan yemek balonuna atıyor. Yemek balonunda aynı 3 yemeği bulun ve patlatın. Ne kadar başarılı olursanız o kadar yüksek skor yapın. Dikkat edin farklı hamleler yaparsanız skor kaybedersiniz. Oyun yüklendikten sonra Başla ve Devam butonlarına tıklayın. Ahmet Abinin atttığı yemekleri yukarıya Mouse ile fırlatın ve yüksek puanlar kazanın. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Bilgisayarı Dövme Bilgisayarı Dövme Bilgisayarlar bu sevilen aletler bazen cıvıtıyorlar. Hata veren bir bilgisayarı kimse sevmez. Bu oyunda bu işe yaramayan eski bir bilgisayarı döveceksiniz. Bilgisayar verdiği hatalar sonucu sizi çok kızdırdı. Bilgisayara nişan alın ve ister yumruk atın, ister tokat atın, ister tekme atın. İstediğiniz gibi bilgisayara girişin. Bilgisayarı pataklayın ve verdiği hatalardan intikamı alın. Oyun yüklendikten sonra İntroyu geçin ve Mouse ile bilgisayarı dövmeye başlayın. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Dans Eden Bebek Dans Eden Bebek Dans etmeyi çok seven bebek ile çok güzel ve çok komik bir oyun oynayacaksınız. Bu bebek tanıdığınız bebeklerden çok ama çok farklı. Birçok dans figürünü yapan bebek ile dans edin. Çalan müziğin ritmine kapılan bebek ile dans hareketleri yapın. Dance as Jake ile fırlama bebek dans eder ve Dans as you ile siz dans edersiniz. Bebeğin alt kısmında bulunan butonlar ile dans hareketleri, müzik ve diğer hareketler ile bebeği dans ettirebilirsiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Oppa Gangnam Style Oppa Gangnam Style Gangnam Style şarkısı eşliğinde yolda karşınıza çıkan bütün gitarları almanız gerekiyor. Gitarların hepsini alarak oyunu tamamlamanız gerekiyor. Gangnam Style müziği eşliğinde oyun oynamak çok zevkli olacaktır. Gangnam Style sağ üst tarafta kaç canı kaldığını görüyor. Bu canlara dikkat ederek oyunu tamamlamalısınız. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Uykucu Kız Uykucu Kız Yorucu bir günün ardından oyundaki kızımız güzel bir uykuyu hak etti. Güzel kızımıza yatak pijamalarını giyindirip rahatça uyumasını sağlamalısın. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Sivilceli Kız Sivilceli Kız Yüzündeki sivilcelere bir türlü çare bulamayan kız artık insan içine çıkmak bile istemiyor. Genç kızı bu ruhsal çöküntüden kurtarmak için ona güzel bir makyaj yapmalısın. Oyunu Mouse ile oynayabilirsin. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Otopark Holiganı Otopark Holiganı Otopark holiganı iş başında. Park edili olduğu garajları dağıtmasıya meşur ve bunu devam ettirmek istiyor. Bunun için para alan bir holigan olarak oyunu oynuyoruz. Arabanızı tutup fırlatarak etraftaki arabaları ve başka şeyleri yok etmeye çalışacaksınız. Cismin kalitesine göre aldığınız para artacaktır.

Köyden İndim Şehire Köyden İndim Şehire Köyden indim şehire çok uzun süre önce çekilen, Türk sineması için efsane denebilecek kalite bir filmdir. Geçmişten günümüze bu filmin hayranı her zaman artarak ilerlemiştir. Başrollerini Kemal Sunal, Zeki Alasya ve Metin Akpınar gibi büyük ustaların oynadığı bu sinema filmini defalarca izlemiş olabilirsiniz. Filmdeki bir sahnede Zeki Alasya paraları sayarken kafası karışıyor. Sizde tam bu noktada devreye girip unuttuğu yeri ona hatırlatmalısınız. Oyunun türkçe olması oynanabilirliği açısından da oldukça güzel.

Barbie Komik Saçlar Barbie Komik Saçlar Barbie kuaför dükkanınıza gelmiş ve yeni bir saç stili istiyor. Sizde ona kendi zevkinize göre bir tarz belirleyeceksiniz. Oyunda istediğiniz kadar komik saç stili yapabilirsiniz. Oyun bittikten sonra yarattığınız güzelliğe uzaktan bakabiliyorsunuz.

Bileklik Modası Bileklik Modası Bileklik Modası oyunu harika bilekleri deneyin kolunda sizin seçtikleriniz hangileri

3/3