Komik Oyunlar

1/3

Kaçak Berber Kaçak Berber Berber dükkanında temizlik işlerinden sorumlu olarak çalışıyorsunuz. Ancak gözünüz berberin yerinde. O traş esnasında başka şeylerle ilgilendiği an makası tarağı elinize alıp müşterinin saçıyla ilgilenmelisiniz. Ancak berbere yakalanırsanız işinizden olabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kadın Fırlatma Kadın Fırlatma Kadın ağaçtan balıklama atlıyor. Sizde elinizdeki sopa ile ona vurup onu en uzağa fırlatmaya çalışacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sekreter Frikik Sekreter Frikik Patron fotokopi çekmekte olan güzel sekreterin verdiği firikiğe bakarken diğer taraftan kahvesinin içine yabancı cisim atılıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Haylaz İşçiler Haylaz İşçiler İşçiler bayramında işi bırakıp haylazlık yapmaya başlıyor. Köprünün üzerinden aşağıdan geçenlere su balonları atıyorlar. Aşağıdan geçenlerin arasında poliste var. Yakalanmak istemiyorsanız ona su dolu balonlardan fırlatmamalısınız.

Bahçe Katilleri Bahçe Katilleri Bahçenize saldıran yaratıkları çim biçme makineniz ile öldürmelisiniz. Oyunda her taraftan saldıran yaratıkları en hızlı şekilde öldüremezseniz bahçenize zarar verebilirler. Fare ile çim biçme makinesini kontrol edebilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kopyacı Kopyacı Kopyacı çocuk soruları bilemiyor. Yanındaki ve önündeki arkadaşlarından kopya çekmeye çalışıyor. Ancak öğretmenine yakalanmaması lazım. Bunun içinde kopyayı çekerken öğretmenin onu göremediğinden emin olması gerekiyor.

Ofiste Temellik Ofiste Temellik işyerinde sekreter olarak hayatını sürdüren bir kadın var. Ancak bu kadın işten sürekli kaytararak kendi bakımını yapıyor. Müdüreniz sizi yakalamadan oje sürüp makyaj yapabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Psikopat Vagon Psikopat Vagon Kendinizi tekerlekli vagon ile yokuştan aşağıya bırakıyorsunuz. Ancak önünüze çıkan hiçbirşeye çarpmamalısınız. O hızla çarparsanız sonuçları kötü olabilir. Oyunun zorluk derecesi oldukça yüksek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Okuldan Kaçış Okuldan Kaçış Okuldan sıkılmışınız. Koşarak kaçmaya çalışıyorsunuz. Ancak öğretmenlerinizve arkadaşlarınız sizi yakalamaya çalışıyor. Mouse ile onların arasından sıyrılıp okuldan kaçmay çalışmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kızı Öldür Kızı Öldür PLAY yazısına basıp oyuna başlıyoruz oyunun amacı dönen kızın yanındaki topları patlatmak,kıza nişan alırsanız ölür.

Kardeş Kavgası Kardeş Kavgası Kardeşler kavga ediyor. Oğlan terlik kız taş atıyor bakalım kim kimi önce vuracak oyunu mouse ile oynayın mouse un sol tuşunu basılı tutun yeterli gücü ayarladıktan sonra yönüde ayarlayıp taşı/terliği fırlatın.

Tribünde Denge Tribünde Denge Tribünde satıcı çocuğun dengesini mouse ile sağlamalsınız Çelme takanlar ve size engel olacak şeylere dikkat etmelisiniz.

Kaka Adam Kaka Adam Üstte üzerinize doğru kaka yapan adamın poposuna fitil sokmaya çalışıyorsunuz amacınız fitilleri yerleştirmek :-) oyunun kontrolünü mouse ile sağlayabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Komik Sirk Komik Sirk PLAY yazısına basıyoruz ardından 1 .bölümü seçip oyuna başlıyoruz oyunun amacı kafes içindeki aynı hayvanları aynı kafesteki hayvanların üzerine bırakmak FARE kullanarak oynayabiliryosunuz.

Konser Holiganı Konser Holiganı Konserdesiniz ve sahnedeki rock grubunun çaldıklarını beğenmemeye başlıyorsunuz. Elinizdeki içkiyi onlara fırlatıp sahneyi boşaltmalarını istiyorsunuz.

Komik Smackdow Komik Smackdow FİGHT yazısına basıp oyuna başlıyoruz ekrandaki SAYILARIN üzerinde duran dövüşcüleri yumrukluyoruz Sayı tuşlarını kullanarak oynayabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi eğlenceler diler..

Köpek Kedi Kavgası Köpek Kedi Kavgası START yazısına ardından  LET'S PLAY  yazısına basıp oyuna başlıyoruz.Bilgisayara karşı yarışıyorsunuz.Elimizdeki kemiği kediye fırlatıyoruz bunun içinde ekranda bulunan göstergenin dolamasını bekleyip BOŞLUK ( uzun tuş ) tuşuna basıyoruz.

işe Yetiş işe Yetiş En üste seviyede yaşayan ve yolda diğer herkese sinir olan kahramanımız onlara zarar vermekten çekinmiyor oyunda yön tuşlarini hareket etmek a tuşunu da ateş etmek için kullanacaksınız.

Okulda Tükürük Okulda Tükürük Oyunda tükürük tabancası ile okulda bir macera sizi bekliyor oyunda mouse ile nişan alabilir şarjörü space iel doldurabilirsiniz dikkat edin savaşa katılmayan masum arkadaşlarınıza nişanlamayın.

isal Güvercin isal Güvercin Güvercin binanın üstünden insanların üzerine kaka yapıp pisleyip eğleniyor.Fare ile oynayıp sizde eğlenin.

Giydir ve Döv Giydir ve Döv Tipsiz arkadaşı önce bir güzel süsleyip düzeltiyoruz ardında yine bir güzel dövüyoruz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yaramaz Kardeş Yaramaz Kardeş Kardeşiniz horlarken ağzını açtığı an içerisine patlamış mısır fırlatarak uykusunu bölmeye çalışmalısınız.ilk bölümde mısır fırlatıyorsunuz belli miktarda mısırı fırlatmayı başarabilirseniz ilerleyen bölümlerde karşedeşinize değişik şakalar yapabilirsiniz.

Yaramaz Çocuk Yaramaz Çocuk Yaramaz bir çocukla birlikte anne babaya yakalanmadan yaramazlıklar yapıp puan toplamalısınız İlk seviyede yapman gereken anneyi babayı takip ederek çocuğun üzerine tıklamak ve kimse bakmıyorken dondurma, şeker ve benzeri şeyleri yiyerek puan topla.

Sivilce Patlat Sivilce Patlat Oyunun başındaki animasyon biraz uzun sürüyor oyuna start tuşu ile başlayabilirsiniz mouse(fare) ile suratınızda çıkan sivilceleri sıkıyorsunuz

Pasta Savaşı Pasta Savaşı FARE kullanarak karşıdan size doğru gelan insanlara elinizde bulunan pastaları fırlatın size yaklaşmalarına izin vermeyin

Patronu Patakla Patronu Patakla Fare ile oyun ekrarında tıklayabildiğiniz bütün objeler ile patronunuza saldırabilirsiniz Şiddet içeren bir oyundur:)

Tuvalet Tuvalet The boys yada the girls seçeneklerinden birisini tercih ederek oyuna başlıyorsunuz dışarıya taşırmadan tuvaletinizi yapmaya çalışıyorsunuz oyunu oynayabilmek için farenizi kullanıyorsunuz

Sarhoş Et Sarhoş Et Rakibinizin bira bardaklarına pin-pon topunuzu sokmaya çalışarak onu sarhoş olmasını sağlayın ve sonraki round için gereken puanı alın

Otobüsü Yakala Otobüsü Yakala Telefonla konuşurken otobüs geliyor ve herkes biniyor siz binemeden otobüs hareket ediyor Şimdi koşma vakti otobüsü yakalamalı ve işinize geç kalmamalısınız oyunu space ve yön tuşlariyla oynayın.

Kakacı Güvercin Kakacı Güvercin Güvercinin binanın üstünden insanların üzerine kaka yapıp pislemesi üzerine kurulmuş bir oyundur.Oyunu fare ile oynayın.

1/3