Komik Oyunlar

0/3

Komik Oyunlar Komik gerçek hayatta size komik gelen olayların biz Kraloyunu.net olarak oyunlarını yaptık. En güzel komik oyunlar kral oyun Kraloyunu.net adresinde sizler bekliyor.

Surat Bloklar Surat Bloklar Oyunumuz klasik bir blok oyunu. Aşağıdaki bara topu çarptırarak, yere düşürmeden suratları yok edeceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Tembel Kız Tembel Kız İşten kaytarmak için birsürü şaklabanlık yapıyor. Bunları patronuna yakalanmadan yapmalı. Yoksa işten kovulur. Aşağıdakilerin hepsini yapacak. Sandalyede döndürmek için space tuşunu kullanın, yazışma için klavyeyi ve numara tuşlarını kullanacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uçakta Servis Uçakta Servis Hızlı hostesimiz uçakta yiyecek - içecek servisine çıkıyor. Ama işi çok zor çünkü yolcular beklemeye dayanamıyor. Hemen sinirleniyorlar. Servisi çok hızlı yapıp hiçbirini kızdırmayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Merdivende Denge Merdivende Denge Stadyumda maç izlerken, aldığınız yiyeceklerle yerinize dönmeye çalışın. Dengenizi mouse ile sağlayacaksınız. Mouse sol tuşu zıplamaya yarıyor. Bu arada merdivende takılıp düşebileceğiniz şeylere dikkat edin.En güzel oyunları kraloyunu.net de oynayın...

Uçan Koyun Uçan Koyun Komik vede uçan bir koyun. Önce koyunu zıplatın. Sonra fare ile sağ sol yapmanız yeterli. Elmadan elmaya güç alarak en üst noktaya çıkaralım.En güzel oyunları kraloyunu.net de oynayın...

Komik Adam Fırlatma Komik Adam Fırlatma Komik adamı topun içinden çöl ortasında en uzak mesafeye fırlatmaya çalışın. Açı ile yapacağınız bu işlemde ilk aşama 3000 m. Bunu geçebilirseniz diğer aşamalara terfi edeceksiniz..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Komik Kafalar Komik Kafalar Komik kafalar çıktıkça vurmanız gerek. Hem eğlenceli hem de komik bir vurma oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

ishal Pelikan ishal Pelikan Yolunu kaybetmiş pelikan az da hınzır değil. Yukarıda yol üzerinde uçarken aşağıdaki arabaları nişan alıp boşluk tuşuyla tuvaletini yapıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Diş Çekimi Diş Çekimi Doğru dişi çekmen gerekiyor yoksa çok kızabilir.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pırt Yapma Pırt Yapma Sabah sabah işe giderken mideyi fena bozmuşsunuz, birazda kurufasulyenin etkisiyle pırtlama artık kaçınılmaz olmuş. Diğer insanlara farkettirmeden ve kafanıza odun yemeden pırtlamanın bir yolunu bulunuz.Arabalar geçerken sessizce osurun.Space (boşluk) tuşu- Pırtlama.Sol Ok - Serbest bırakma.Oyuna başlarken bilgisayarınızın sesini açın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Aşık Kediler Aşık Kediler Kedilerimiz birbirine aşık olmuş. Onlara yardım ederek aşklarını bir araya getirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Komik Arılar Komik Arılar Arı kovanları arasındaki çekişme hızlandı. Arılar birbirlerinin kovanlarına saldırıyorlar adeta. Hem komik hemde eğlenceli bir çekişme yaşanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Aileler Yarışıyor Aileler Yarışıyor Aileler tekne yarışına katıldı. Meşhur kahraman ailemiz bu yarışı bitirmesi ve önce tamamlaması gerek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Komik Şantiye Komik Şantiye İnşaat şantiyesine ufak minik afacanlar sızdı. Bunlar bazı eşyaları tespit ederek ortalığı birbirine katıyorlar. İnşaat alanı içinde bazı eşya ve nesneleri tespit ederek bunları tıklayın ve harekete geçirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ofis Savaşı Ofis Savaşı Ofis Savaşı oyunumuzda, ofis çalışanları işten kaytarıyor ve patron görmediği zamanlarda birbirlerine kağıt topları fırlatıyorlar. Size kağıt fırlatan arkadaşlarınızı vurmaya çalışın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Uçakta Yaramazlık Uçakta Yaramazlık Uçakta Yaramazlık çok eğlenceli olabilir. Haydi en üstteki yazıya tıklayarak oynamaya başlayın. Fakat dikkat, hostese yakalanmamalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Trenden Kaçış Trenden Kaçış İnsanlar sabah işe giderken trende sıkışıp kalmışlar. Onları kurtarmak için yol göstermeni bekliyorlar.Her bir yolcunun zayıf yönlerini bulun. Örnek : sakız çiğneyen çocuk. Sakızı bulup tıklayarak başlayabilirsin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kaya Kağıt Makas Kaya Kağıt Makas Klasik kaya kağıt ve makas oyunu. Kaya makası yener, makas kağıdı, kağıt da kayayı. Çok zevkli bir oyundur.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Komik Emlakçı Komik Emlakçı Komik emlakçı adı üzerinde yeni ev almaya çalışacak. Ancak bu alma şekli kendisini fırlatmanız ve düşmesi ile olacak. Açıyı belirleyin önce daha sonra gücü maksimum da tutmaya çalışın ve en sonunda fırlasın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uykucu Garfield Uykucu Garfield Garfield her zamanki gibi uyku meraklısı. Vede her gün en az 9 saat uyku uyuması gerek. Garfield a yardım ederek uykusu içinde koyunları yatağına yönlendirin. Her bir koyun Garfield a yarım saat uyku ilave edecektir.

Biletsiz Yolcu Biletsiz Yolcu Otobüs biletsiz ve fakir yolcuları almadan geçiyor. Fakat yolcumuz öyle hızlı ki ona yetişebilir. Otobüz geçtikten sonra RUN butonuna hızlı bir şekilde tıklayarak onun otobüse yetişmesini sağlayabilirsiniz.Fare ile RUN butonuna hızlı bir şekilde basmaya devam edin.Kraloyunu.net iyi eğlenceler diler..

Otobüs Sapığı Otobüs Sapığı Otobüste dekoltesi bulunan kadını dikizleyen bir sapık var. Kadına yakalanmadan onu dikizlemeye devam edip oyunu bitirmeye çalışmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sarhoş Bardağı Sarhoş Bardağı Sarhoş adam bardağını düz tutamıyor. İçkisinin dökülmemesi için ona yardım etmeniz gerekiyor. Mouse(fare) ile bardağı dengede tutup sarhoşa yardımcı olabilirsiniz.

Patron Patakla Patron Patakla Patronunuza sinirleniyorsunuz ve ona vurmaya başlıyorsunuz. Bayıltasaya kadar dövebilirsininiz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Koltuk Parçalama Koltuk Parçalama Kırmızı koltuğu zevkinize göre parçalayacaksınız. Aşağıda çeşitli aletler veriliyor. Onları kullanarak koltuğu parçalayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Deliği Tuttur Deliği Tuttur Tuvaleti pisletmemeniz için deliği tutturmanız gerekiyor:) Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Lahana Düşmanı Lahana Düşmanı Masanın sağından ve solundan gelen lahanaları yumruklamanız gerekiyor. Aksi takdirde yemek zorunda kalırsınız. Oyunu klavyenizin sağ ve sol yön tuşları ile oynayabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Canavarcık Canavarcık Odada yalnız kalmış çocuğa çeşitli şakalar yapıyorsunuz. Oyunun başında iyi veya kötü canavarı seçmelisiniz. Mouse un sol tuşuna basılı tutarak onu korkutabilir veya güldürebilirsiniz. Ancak annesi odaya geldiğinde durmalısınız yoksa yakalanırsınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uzaktan Kumanda Uzaktan Kumanda Evde babasıyla televizyon izleyen çocuk çok sıkılmış. Kanalı değiştirmek istiyor. Ancak babası izin vermiyor. Baba telefonla konuşurken kanalı değiştirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pis Eşek Pis Eşek Eşek samanları yedikten sonra pencereden çıkan insanların üzerine pislik atıyor. Sizde hedefi tutturmasında eşeğimize yardımcı olacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

0/3