Ütü Yapma

Ütü Yapma Oyunu Oyna

Ütü Yapma ; START yazısına basıp oyuna başlıyoruz FARE kullanarak zamana karşı ütü yapıyorsunuz hızlı olup olabildiğince fazla ütü yapıyorsunuz.Kraloyunu.net size kolaylıklar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ütü Yapma Kral Oyunu 3868 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 28 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Kız Oyunları

Ütü Yapma Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Winnie Resim Yapma Winnie Resim Yapma Winnie nin resmini ağaç üzerine kazıyarak güzel bir resim yapabilirsiniz. Güzel bir resim yapma oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Ütü Yapma Ütü Yapma START yazısına basıp oyuna başlıyoruz FARE kullanarak zamana karşı ütü yapıyorsunuz hızlı olup olabildiğince fazla ütü yapıyorsunuz.Kraloyunu.net size kolaylıklar diler..

Uçan Kutucuk Uçan Kutucuk Uçan kutuyu çıkış noktasına fırlatmanız gerekiyor. Ama sadece ilk bölümde birkerede çıkış noktasına ulaşabilirsiniz. Daha ilerki bölümlerde kutuyu güzel fırlatmalısınız. Mouse ile kutuyu kontrol edebilirsiniz. Bazı bölümlerde ise birden çok kutu oyunun içinde olduğu için kafanız karışabilir.

Sandviç Yapma Sandviç Yapma Oyun çok güzel bir sandviç yapma oyunu. Bu oyundaki farkı içi düşen malzemelerden en lezzetli sandviçi yapmaya çalışmanız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Pofudukları Kutula Pofudukları Kutula Oyunumuzda, ağaçtan pofudukları öyle bir düşürmelisiniz ki, hepsi kutuya gitmeli ve hedef puanınıza ulaşmalısınız. Bunun için taşları tıklayark kırıp, düzgün bir yol oluşturmanız gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Pırt Yapma Pırt Yapma Sabah sabah işe giderken mideyi fena bozmuşsunuz, birazda kurufasulyenin etkisiyle pırtlama artık kaçınılmaz olmuş. Diğer insanlara farkettirmeden ve kafanıza odun yemeden pırtlamanın bir yolunu bulunuz.Arabalar geçerken sessizce osurun.Space (boşluk) tuşu- Pırtlama.Sol Ok - Serbest bırakma.Oyuna başlarken bilgisayarınızın sesini açın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pizza Yapma Pizza Yapma En güzel pizza sizin yaptığınız olsun. Öncelikle içerik malzemelerini hazırlayın. Ve daha sonra pizza yapmaya başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pasta Yapmaca Pasta Yapmaca Pasta yapmak için etraftaki menüleri kullan ve kısa süre içerisinde birbirinden leziz pastalar yap. Pasta yapabilmek için etrafta bulunan menüleri kullanacaksın. Oyun yüklenince, play butonuna tık yaparak oynamaya başlayabilirsin.

Pasta Yapma Pasta Yapma Çikolata ve diğer malzemeler ile leziz bir pasta yapabileceksiniz. Pastanızı yapmak için bütün malzemeler elinizin altında. Malzemeleri ve pasta tarifini iyice okuduktan sonra mutfağa girin ve pastayı yapmaya başlayın. Pasta tarifine göre malzemeleri ekleyin ve ortaya leziz bir pasta çıkartın. Pasta yapımı için Mouse kullanacaksınız. En lezzetli pastayı yaparak en iyi aşçı olduğunuzu kanıtlayın. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Mario Tekparça Sütunlar Mario Tekparça Sütunlar Süper bir maro oyunu.A,S ve Yön tuşları ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kütüphaneci Kız Kütüphaneci Kız Kütüphanede görevli olan kızımız son zamanlarda kendisine bakım yapmaya zaman bulamıyor. Artık giydiği kıyafetler bile sıradan şekilde. Genç kütüphaneciyi bu işleyişten kurtarmak için ona yardımcı olmalı ve güzelce giydirmelisin. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Kutuların Dengesi Kutuların Dengesi Oyunumuzda, yukarıdan düşen kutuları denge tahtasının iki yanına yerleştireceksiniz. Öyle yerleştirmelisiniz ki, denge bozulmamalı ve kutular devrilemeli.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kutu Kutu Pense Kutu Kutu Pense kutu kutu pense oyununda sizde seveceksiniz ok yardımıyla engelleri teker teker atlatın ve yardım edin şimdi kutu kutu pense oyunu oynamaya

Kutu Kafa Kutu Kafa Kutu Kafa Oyunu ile süper bir aksiyon oyunu oynamaya hazır mısınız? Bu oyun iki kişi ile oynanabilmektedir! Büyük maceraya arkadaşlarınızla birlikte girin! Savaş oyunları denilince akla gelen ilk isim olan Pepe size mükemmel bir aksiyon oyunu sunuyor! Silahlarınızı hazırlayın çünkü zombi avına çıkıyoruz! İlerleyen seviyelerde çıkan yeni silahlara karşı yeni ve daha güçlü düşmanlar işleri oldukça karıştırabilir. Dikkatli olun çünkü bu oyunda yapılan bir hata yenilgiyle sonuçlanır. Heyecan dozu yüksek bu çok başarılı savaş oyununda eğlenceli vakit geçirmek garanti! Oyun başlasın! Şimdi zombileri haklama zamanı! İyi oyunlar! En iyi savaş oyunları 'da!

Kek Yapma Yarışması Kek Yapma Yarışması Kek yaparak yarışmada ki becerilerinizi göstereceksiniz. Kek malzemeleri ile en güzel kekleri siz yapın. Çok iyi bir kek yapan aşçı olacaksınız. Türkiyenin Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.