Şirin Bebeğim

Şirin Bebeğim Oyunu Oyna

Şirin Bebeğim ; Oyunumuz çok güzel bir oyun. Sevimli bebeği istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz. Saçlarını, kıyafetlerini, oyuncaklarını ve hatta yüz ifadesini. Haydi hemen eğlenmeye başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Şirin Bebeğim Kral Oyunu 1327 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 20 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Kız Oyunları

Şirin Bebeğim Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yemek yapan şirin Yemek yapan şirin Garson şirin oyununda yemek için gelen şirinlere servis yapıyoruz. Şirinleri bir yere oturtun ve servis yapın. Garson şirine servis de yardımcı olun. Oyun mouse ile oynanır.

Sporcu Şirinler Sporcu Şirinler Oyundaki göreviniz sağ taraftaki uygun spor aletini şirine vermektir. Oyun başladıktan sonra farenizle sağ taraftaki menüden spor aletlerini sürükleyerek doğru şirinle eşleştirmelisiniz. En kısa sürede tüm şirinlere spor aletlerini vererek oyunu bitirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Sporcu Şirin Sporcu Şirin Şirinlere sağ tarafta duran spor aletlerini vereceksiniz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Şirinler ve Gargamel Şirinler ve Gargamel Şirinler ile zamana ve kötü Gargamel' i yenerek yapboz parçalarını tamamlayın. Mouse yardımı ile oyunu oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Şirinler Parkta Şirinler Parkta Şirinler park içinde bir oyuna daldılar. Amaç 30 saniye içinde en az 10 topu duvardaki şirine fırlatarak delikten geçirmek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Şirinler Mantarları Toplama Şirinler Mantarları Toplama Şirinler ile kötü kediye yakalanmadan bütün mantarları toplamanız gerekiyor. Azman kötü kedi sizi yakalamak istiyor. Şirinleri W,A,S,D ile kontrol edebilirsiniz. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Şirinler Fark Bulma Şirinler Fark Bulma Oyuna başlamak için sağ alt köşedeki Play Game yazan yere tıklayınız.Ardından Play yazan yere tıklayıp oyuna başlayabilirsiniz.Oyuna başladığınız da bulduğunuz her farka tıklayınız ve oraya sayı işareti otomatik olarak koyulsun.

Şirinler Araba Yapıyor Şirinler Araba Yapıyor Şirinler şimdide araba işine soyunda. Parçalara ayrılmış bu arabayı tek tek önce dingil - aks - teker - direksiyon derken tüm parçalarını sırası ile doğru yerlerine takın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Şirinler Şirinler Şirinler tüm sevimlilikleriyle karşınızda. Pastacı şirin yukarıdan yiyecekleri atıyor. Hepsini yakalayacaksınız. Ok tuşlarıyla hareket edeceksiniz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Şirine Giydir Şirine Giydir Bu oyunda yapmanız gereken ünlü çizgi film karakterlerinden birisi olan şirineyi giydirip süslemek olacak. Size verilen giysileri kullanarak şirineyi giydirmelisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Şirin ve Şirine Şirin ve Şirine Şirin ve Şirine sizlerle. Sevimli kız Şirine ile onu çok seven arkadaşı maceralı ormanda ilerliyor. Gargamel ve Azmana çok dikkat etmelisinz. Orman maceralarını keşfedin hadi. W,A,S,D tuşları ile Şirineyi, Yön tuşları ile Şirini kontrol edebilirsiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Şirin Maymun Şirin Maymun Çok tatlı olan maymunun muzlarını yemesine yardımcı olacaksınız. Oyunun sol üstünde gösterilen klavye tuşlarına doğru zamanlarda bastığınız takdirde maymun muzları düzgün bir şekilde yiyecektir.

Şirin Lokantası Şirin Lokantası Şirin Lokantasına gelen Şirinlerin isteklerini karşılayarak onları memnun edin ve mükemmel paralar kazanın. Lokantayı işletmek çok eğlenceli olacaktır. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Start butonuna tıklayın. Size verilen doksan saniyede Şirinlere yemekleri vermelisiniz. Şirinler masalara oturacaklar ve size sipariş verecekler. Kahve, hamburger, pasta, dondurma, yemek, pizza ve meyve suyu arasından Şirinlerin seçtiklerini verin ve para kazanın. Money mevcut paranızı, Goal ise leveli geçmeniz için gereken para miktarını göstermektedir. Verilen süre içerisinde istenilen parayı kazanırsanız diğer levele geçmiş olacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Şirin Kızın Odası Şirin Kızın Odası Şirin kızın odası henüz tamamlanmadı. Bütün eşyaları bir kenarda duruyor ve sizin kendi zevkinize göre dekore etmenizi bekliyor. Haydi hemen başlayın ve bu şirin kıza çok şirin bir oda düzenleyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Şirin Kızın Makyajı Şirin Kızın Makyajı Şirin Kızın Makyajı oyunumuzda, şirin kız yeni imajını seçmek için yardımınızı bekliyor. Haydı ona en çok yakışan saç stilinden makyajına, giysilerinden ayakkabılarına kadar seçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..