Parfüm dükkanı

Parfüm dükkanı Oyunu Oyna

Parfüm dükkanı ; Kendi parfüm mağaza açın ve kokuları konusunda uzman olmak! Müşterilerinize sadece en kaliteli marka satmak! Yeni parfüm keşfedin ve sarf malzemesi bunları eklemeyi unutmayın! Mükemmel bir hizmet sunmak için mağaza günlük yükseltin! Şehirdeki en iyi kokulu mağaza olun!

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Parfüm dükkanı Kral Oyunu 0 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -3 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Kız Oyunları

Parfüm dükkanı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Şekerci Dükkanı Şekerci Dükkanı Şekerci dükkanınıza gelen müşterilerin istediği şekerleri hazırlayıp kutulara koyun ve onlara verin. Çabuk olun çünkü beklemekten sıkılıyorlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sandviç Dükkanı Sandviç Dükkanı Oyuna giriş yaptıktan sonra resume butonuna tıklayın ve oyuna başlayın. Gelen müşterilerin istedikleri siparişleri hazırlamak için telefonun solunda bulunan menüye tıklayarak yemeklerin tarifini öğrenmelisiniz. Daha sonra siparişleri hazırlamak için sırası ile seçeceksiniz. Yapacağınız sandviçi servis etmek için create butonuna tıklayın. Sıralamanın düzgün ve yanlış malzemeler olmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde siparişiniz çıkmayacak ve işletme zarar edecektir. Biten malzemeler için ise telefondan sipariş verebilirsiniz.

Pasta Dükkanı Pasta Dükkanı Oyunu oynarken aynı 2 resimi bulup ortadan kaldırmaya çalışın. Oyun içinde zaman geçtikce ilave pastalar çıkacaktır. Üst limite ulaşmadan bitirmeye çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Parfüm dükkanı Parfüm dükkanı Kendi parfüm mağaza açın ve kokuları konusunda uzman olmak! Müşterilerinize sadece en kaliteli marka satmak! Yeni parfüm keşfedin ve sarf malzemesi bunları eklemeyi unutmayın! Mükemmel bir hizmet sunmak için mağaza günlük yükseltin! Şehirdeki en iyi kokulu mağaza olun!

Oyuncak Dükkanı Oyuncak Dükkanı Çok güzel bir işiniz var. İşiniz çocuklara oyuncaklar satmak. Haydi tüm çocuklar bu oyuna.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mücevher Dükkanı Mücevher Dükkanı Mücevher satan kız ile işyerine gelen müşterilere istedikleri takıları vermeniz gerekiyor. Oyunun dili Türkçe olduğundan dolayı çok eğleneceksiniz.Oyunun yüklenmesini bekleyin ve ardından Atla butonu ile oyuna başlayın. Çeşit çeşit hediyelik eşyaların olduğu işyerini işleteceksiniz. Yüzükler, kolyeler, yiyecekler, pastalar ve daha birçok eşya var. Bunların hepsini satarak paza kazanacaksınız. Müşterilerin istedikleri eşyaları Mouse ile alın ve müşterilere verin. İstenilen eşyaları verdikçe üst tarafta bunlar gözükecektir. Mücevherci kız ile bütün müşterileri memnun edin ve mükemmel paralar kazanın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Minenin Altın Dükkanı Minenin Altın Dükkanı Minenin Altın Dükkanı Oyunumuzda, Mine'nin kuyumcu dükkanına gelen müşterilerin istedikleri takıları verip poşete koyup verin. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile oyun oyna. İşletme oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Giysi Dükkanı Giysi Dükkanı Oyunda bir giysi dükkanını işletiyorsun. Dükkanına gelen müşterilerinle teker teker ilgilenmen ve diledikleri kıyafetleri göstermen gerekiyor. Umarım oyunumuzdan memnun kalırsın. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Dondurmacı Dükkanı Dondurmacı Dükkanı Çok lezzetli bir dondurma yapmak için kolları sıvama zamanı geldi. Haydi mutfağa.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çörek Dükkanı İşlet Çörek Dükkanı İşlet Çörek satan bu sevimli kızımız ile en güzel çörekleri çocuklara satın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Çiçekçi Dükkanı Çiçekçi Dükkanı Bütün müşterileriniz sevdikleri için çiçekler alıyorlar. Onalara istedikleri çiçekleri fazla bekletmeden hazırlamalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Çamaşırhane Dükkanı Çamaşırhane Dükkanı Kirli çamaşırları alarak dükkanınızı işletin. Mouse ile oyunu oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Bugs Bunny Dükkanı Bugs Bunny Dükkanı Bugs Bunny ile dükkanınıza gelen müşterilere isteklerini verin. Müşterileri memnun ettikçe daha çok para kazanıp dükkanı büyüteceksiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna