Köpek Modası

Köpek Modası Oyunu Oyna

Köpek Modası ; Bu sevimli köpekler de modaya ayak uyduruyor. Sizin gibi onlar da yeni giysiler ve kurdeleler takarak güzelliklerine güzellik istiyorlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Köpek Modası Kral Oyunu 461 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -4 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Kız Oyunları

Köpek Modası Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Vampir Kızın Saç Modası Vampir Kızın Saç Modası Kızımız vampir sizde bu vampir kızın saçına yardım edin nasıl olacağını. İyi oyunlar

Uçan Köpek Uçan Köpek Köpek kemikleri toplamaya çalışıyor. Sizde onu top gibi fırlatıyorsunuz. En çok kemiği toplamaya çalışıp, en yüksek puana ulaşmaya çalışın.

Toralei Stripe Modası Toralei Stripe Modası Toralei Stripe Modası oyunu iyi oyunlar.

Tatlı Köpekçikler Tatlı Köpekçikler Tatlı Köpekçikler Oyunumuzda, yavru köpeklerin resminin parçalarını tamamlayın. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Çocuk oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Süper Köpek Süper Köpek Köpek ile gezegeninizi yok etmek isteyen kötü yaratıklara karşı savaşın. Oyunun yüklenmesinin ardından sol üst tarafta bulunan Continue seçeneği ile oyuna başlayabilirsiniz. Ardından çıkan menü de Play butonuna tıklayın. Skip butonu ile introyu atlayabilirsiniz. Toplamda on beş farklı level olacaktır. Sağ üst tarafta bulunan ses ikonu ile sesi kapatabilirsiniz. Kahraman köpek ile gezegeni işgala gelmiş yaratıklarla savaşıyoruz. Şehri yok etmek isteyen yaratıkların hepsini yok edin. Yön tuşları ile cesur köpek ile uçabilirsiniz ve Space (boşluk) tuşu ile ateş edebilirsiniz. Leveli geçtikten sonra Shop ile diğer levelleri oynarsınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sue Köpek Bakımı Sue Köpek Bakımı Sue köpek bakımında da çok becerikli. Köpek bakımı için yer açan Sue bu işi iyi yapacağa benziyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sonbahar Modası Sonbahar Modası Oyunumuzda, oldukça şık ve etkileyici renklerdeki sonbahar kıyafetleri var. Haydi bu defile için hazırlanmaya başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sevimli Köpek Bakımı Sevimli Köpek Bakımı Sevimli köpeğin karnı acıkınca yemek verin, onunla oyun oynayın ve onunla güzel vakit geçirin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Saç Modası Saç Modası Oyunumuzda, müşterilerinize değişik saç şekilleri uygulayacaksınız. Sağ alttaki işaret size müşterinizin istediği model konusunda yardım ediyor. Saç şeklini bitirdikten sonra, kıyafetine ve tarzına uygun olarak renk ve aksesuar seçeceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ninja Köpek Ninja Köpek Nişancı Köpek ile ağaçta bulunan topları vuracaksın. Kahverengi topları vurarak puan kazanacaksın ve kırmızı topları vurman halinde puan kaybedersin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Köpekli Kız Köpekli Kız Oyunumuzda eğlenceli giysileriyle güzel kız ve köpeği sizleri bekliyor. Haydi hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Köpeklerden Kaçış Köpeklerden Kaçış Parktaki tüm kemikleri acilen toplamanız gerekli aksi halde köpekler sizi yakalayacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Köpek Yarışı Köpek Yarışı Köpeğinizi yarıştırıyorsunuz. Önünüzdeki araçlara kemik fırlatarak onları etkisiz hale getirebilirsiniz. C tuşu ile kemik fırlatıp Space(Boşluk) tuşu ile zıplayabilirsiniz.

Köpek Şampiyonu Köpek Şampiyonu Şampiyon yapmak istediğiniz bir köpeği seçiniz.Süt,mama,et yiyen köpeğinizin hepsini diğer rakiplerinden daha hızlı tüketmesi için yiyeceğin üzerine çok hızlı tıklamalısınız.Oyunu fare ile oynayın.

Köpek Oteli Köpek Oteli Evcil hayvan severlerin köpeklerini tatilde size emanet ettiği bir köpek otelini işletmelisiniz. Köpekleri memnun bırakabilmek için her isteklerini hızla karşılamalısınız. Mause ile köpek mamalarını kaba döküp köpekleri besleyebilir, köpeği veterinerin masasına bırakarak iğne yaptırabilir ve köpekleri istedikleri herşeyi etraftaki malzemeleri kullanarak karşılayabilirsiniz.