Kerata Bebek

Kerata Bebek Oyunu Oyna

Kerata Bebek ; Bu sevimli keratayı giydirmek ister misin? Annesi ile gezmeye gidecek olan haylaz bebeği en güzel kıyafetler ile giydirip süsleyeceğiz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kerata Bebek Kral Oyunu 6166 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 26 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Kız Oyunları

Kerata Bebek Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yaramaz Bebekler Yaramaz Bebekler Süper bebekler ile birlikte yaramazlık yapmak istersen onlara yardım et ve yaramazlık yapmalarını sağla.

Tatlı Bebek Tatlı Bebek Tatlı Bebek banyosunu yapıp uyumalı. Güzel kokulu sabunlarla ona banyo yaptırın ve uyutun. Çok eğleneceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süper Bebek Bakıcısı Süper Bebek Bakıcısı Süper bebek bakıcısında yapman gereken bebeklere bakıcılık yapmak ve hepsini ağlatmadan anneleri gelene kadar mutlu etmektir.

Sue Bebeklerin Bakımı Sue Bebeklerin Bakımı Şirin mi şirin bebekler bakımı zor olabilir. Çok keyif alacağınız bir bebekli bakıcı oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sevimli Bebekler Sevimli Bebekler Sevimli bebekler anneleri tarafından dışarı hava almaya çıkartıldılar. Bu ikizlerin biraz giyime biraz da güzelleşmeye ihtiyaçları var.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sevimli Bebek Giysileri Sevimli Bebek Giysileri Oyun odasında oynayan bebek için en sevimli giysileri seçin. Bu şeker bebek kıyafetleri içinde seçim yapmanız kolay olmayacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Mario Sonic Bebekler Mario Sonic Bebekler Mario arkadaşı Sonice çok kızdı. Kızgın Mario ile Sonic bebeklerini vurun. Nişan alın ve ateş ederek bebekleri düşürün. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Mario Bebekleri Mario Bebekleri Oyun içinde mario bebekleri aşağıdan geçerken ilgili renkte olan diğer mario bebeği yanına göndererek yukarıdaki bebekleri göndermek. Gelen mario rengine bağlı olarak yukarı göndermek istediğiniz noktada üzerine basınız. Aynı renkte en az 3 tane olması durumunda bebekler ortadan kalkacaktır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kerata Bebek Kerata Bebek Bu sevimli keratayı giydirmek ister misin? Annesi ile gezmeye gidecek olan haylaz bebeği en güzel kıyafetler ile giydirip süsleyeceğiz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Dans Eden Bebek Dans Eden Bebek Dans etmeyi çok seven bebek ile çok güzel ve çok komik bir oyun oynayacaksınız. Bu bebek tanıdığınız bebeklerden çok ama çok farklı. Birçok dans figürünü yapan bebek ile dans edin. Çalan müziğin ritmine kapılan bebek ile dans hareketleri yapın. Dance as Jake ile fırlama bebek dans eder ve Dans as you ile siz dans edersiniz. Bebeğin alt kısmında bulunan butonlar ile dans hareketleri, müzik ve diğer hareketler ile bebeği dans ettirebilirsiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Canavar Bebek Canavar Bebek Canavar Bebek çok garip. Seçeceğiniz sopa ile vurarak onu yere düşürmeden havada tutmaya çalışın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Bratz Bebekleri Bratz Bebekleri Tüm köpek ve arkdaşlarınızı bularak bölümleri tamamlayınız.Bebek ve biberon toplayarak ekstra puan alabilirsiniz.Yön tuşları- Haraket etme.Üst Yön Tuşu- Asansörü kullanma.Space (boşluk) tuşu- Zıplama.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bez Bebek Tasarla Bez Bebek Tasarla Kendinizin süsleyebileceği bez bebeğinizi sağda bulunan aksesuvar ve vücut parçaları ile süsleyebilirsiniz oynamak için mouse kullanabilirsiniz.

Bebeklerin Bakımı 1 Bebeklerin Bakımı 1 Bebeklerin bakımı hiç te kolay değil. Hele sayıları arttıkça. Bebeklerin ağlamaması için, istedikleri şeyleri verin. Duş yapmak istediklerinde onları duşa götüreceksiniz, istedikleri bir oyuncak ya da ilacı onların yatağına getireceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Bebeklerin Bakımı Bebeklerin Bakımı Yaramazlık yaptıklarından dolayı hasta olan bebekleri iyileştirmen gerekiyor. Bebek hastanesine gelen bu sevimli miniklerin bakımını yap ve onları mutlu ederek iyileştir. Bebek sayısı zamanla artıyor ve maksimum 10 oluyor. Ne kadar hızlı ve güzel bakım yaparsan oyunu o derecede başarılı tamamlarsın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna