Elbiseleri toplama

Elbiseleri toplama Oyunu Oyna

Elbiseleri toplama ; Pinky Pickup oyunu; Sevgili Pinky arkadaşları ile parka gidecek fakat odasını öyle bir dağıtmışki her taraf heryerde. Bunu gören annesi odanı toplamadan asla parka gidemezsin der. Ve mecburen odasını toplaması gerekir. Haydi bakalım Pinky e yardım edinde biran evvel beraber parka gidin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Elbiseleri toplama Kral Oyunu 0 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları -3 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Kız Oyunları

Elbiseleri toplama Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yıldızları Toplama Yıldızları Toplama Yıldızları Toplama oyunumuzda yoldaki tüm yıldızları topluyorsunuz. Konilere çarparsanız puanınız eksiliyor. Haydi yıldızları toplayın ve diğer aşamaların kilidini açın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Yıldız Elbiseleri Yıldız Elbiseleri Güzel yıldız gideceği tören için elbise seçmeye çalışıyor. Haydi ona en çok yakışan kıyafetleri ve saç stilini belirleyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Şirinler Mantarları Toplama Şirinler Mantarları Toplama Şirinler ile kötü kediye yakalanmadan bütün mantarları toplamanız gerekiyor. Azman kötü kedi sizi yakalamak istiyor. Şirinleri W,A,S,D ile kontrol edebilirsiniz. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Şekerleri Toplama Şekerleri Toplama Yolunuzdaki şekerleri toplayın. Aşağı yukarı yön tuşlarıyla hareket edeceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Saray Elbiseleri Saray Elbiseleri Saray elbiseleri hep olduğu gibi yine çok güzel. Haydi bu güzel elbiseleri mankene giydirin ve defileye başlayın.En güzel giydirme oyunları Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Renkli Sonbahar Elbiseleri Renkli Sonbahar Elbiseleri Sonbahar geldi ve artık yağmurlu havalar başladı sizde sonbahar için kendinize renkli bir şemsiye ve cesaretli sonbahar kıyafetleri seçin.

Objeler Toplama Objeler Toplama Mümkün olduğunca fazla objeyi toplayarak bankaya atın. Engellere dikkat edin. Ok yön tuşları hareket edin Space tuşu ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mücevher Toplama Mücevher Toplama Ok tuşlarıyla oynayacağınız mücevher toplama oyununda, bütün mücevherleri toplamaya çalışın. Yoldaki arabalar, kaktüsler ve yılanlar sizin için tuzak. Dikkat edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Elma Toplama Elma Toplama Ağaçtan düşen elmaları MOUSE ile üzerine tıklayarak toplamaya çalışıyoruz.Bunun için hızlı ve seri olmalıyı.Çünkü elmalar yere hızla düşüyor.

Elbiseleri toplama Elbiseleri toplama Pinky Pickup oyunu; Sevgili Pinky arkadaşları ile parka gidecek fakat odasını öyle bir dağıtmışki her taraf heryerde. Bunu gören annesi odanı toplamadan asla parka gidemezsin der. Ve mecburen odasını toplaması gerekir. Haydi bakalım Pinky e yardım edinde biran evvel beraber parka gidin.