Kız Oyunları

0/6

Kız Oyunları Kız oyunları kızların çok sevdiği oyun grubudur. Kız oyunları, en sevilen star kız oyunları, giydirme, yemek gibi oyunlar kral oyun Kraloyunu.net adresinde sizlerle buluşuyor.

Çiçek Satıcısı Çiçek Satıcısı Oyun içindeki amacınız müşterilerinize çiçek satarak puan ve para kazanmaktır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Bahar Düğünü Bahar Düğünü Bahar ayları neşeli ve sıcak kanlı aylardır. Bu aylarda düğünlerin de tadı ayrıdır. Oyun içinde bu tema işleniyor.Gelin ve damatı bahar düğününe hazırlanmasında yardımcı olun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Erkek Arkadaşını Kurtar Erkek Arkadaşını Kurtar Eski çağlar zamanında sevimli kızın erkek arkadaşı kaçırılmıştır. Kızın arkadaşını kurtarmanız gerekmektedir.Oyun içindeki talimatları takip ederek oyunu tamamlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Parti Evi Parti Evi Dostlarınız verdiğiniz bir partiye katıldılar. Şimdi onları mutlu etme zamanı. Oyunu fare yardımı ile sürükleyerek oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hemşire Görevde Hemşire Görevde Hemşire virüslere karşı görevde. Virüsleri yok etmek için şırıngasını kullanıyor. Şayet virüsler pembe ise 2 defa atış hakkı kazanıyorsunuz.Fare ile hedef alarak atış yapın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Hayvancıkları Besle Hayvancıkları Besle Minik hayvancıkların karnı acıkmış. Onları besleyerek karınlarını doyurmanız gerekli.Fare yrdımıile oyunu oynayınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Havuz Partisi Havuz Partisi Evinizin bahçesinde verdiğiniz bir havuz partisi. Çok eğlenceli ve renkli bir oyundur.Fare ile oyunu keşfetmeye çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Bayan Kaykay Bayan Kaykay Minik bayan kaykay yapmaya çalışıyor. Fakat yolu üzerinde engeller var. Onlardan kurtularak oyunu tamamlayın.Oyun fare yardımı ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kuaförde Güzellik Kuaförde Güzellik Alice kuaför de. Güzellik zamanının geldiğini düşünüyor ve kendini hazırlıyor.Fare ile oynanacak.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

SPA Merkezi SPA Merkezi Gelen müşterilere bakım yapacaksınız. Kazandığınız paralarla salonunuzu güzelleştirebilirsiniz. Bazı bakımları uygularken, resmin altında müşteri gülümseyerek ya da somurtarak hangi ürünü istediğini belli ediyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yazlık İşler Yazlık İşler Yaz tatilinde kısa süreli ya da sürekli iş olarak yapabileceğiniz işler var. İster şirin hayvanların veya insanların kuaförü, ister ekmekçi ya da dondurmacı olmayı deneyebilirsiniz. Haydi hemen başlayın ve size en uygun olanını seçin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Odayı Topla Odayı Topla Odayı Topla oyunumuzda odaları düzenleyeceksiniz. Bazı eşyaların çiftini bulup kaldıracaksınız. bazılarını renklerine göre ayırıp bazılarını kendi kutularına koyacaksınız. Her odada yapmanız gereken farklı farklı şeyler var. Haydi başlayın.En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın....

Hello Kitty Yarışı Hello Kitty Yarışı Hello Kitty yarışı başlıyor. Hello Kity ve arkadaşları yarış yapıyorlar. Haydi önce hangi kahramanla yarışmak istediğinizi seçin ve sonra da birinci olmak için yarışa başlayın. Z ve X tuşalrına arka arkaya sürekli basarak yarışacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Anaokulu Yönetin Anaokulu Yönetin Öğrencilerin isteklerini yerine getirerek puan toplayınız.Bütün Fonksiyonlar için Mouse (fare) kullanın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sanalika Sanalika Oyunda kıza istediğinizi yaptırın.Banyo yaptırın,tuvaletini yaptırın,müzik dinletin,kitap okutun, ders çalıştırın,süsleyin, dışarı çıkıp kreşe bile götürebilirsiniz tüm herşey size kalmış.Tam bir sanalika..Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Yıldızların Tarzı Yıldızların Tarzı Yıldızların Tarzı çok farklı ve dikkat çekici. Haydi siz de bu güzel model kıza yıldızların stiilini uygulayın. Onu tepeden tırnağa değiştirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Çiçek Perisi Çiçek Perisi Çiçek Perisi çok sevimli ve rengarenk giysilerle sizi bekliyor. Haydi bu eğlenceli oyuna hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Güzellik Salonunda Bakım Güzellik Salonunda Bakım Güzellik Salonunda Bakım oyunumuz, çok eğlenceli bir kız oyunu. Haydi hemen başlayın ve cilt bakımınızı yaptırın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Şeker Hayvanlar Şeker Hayvanlar Şeker Hayvanlar oyunumuzda çok eğleneceksiniz. Çünkü bu oyunda hem şekerler hem de hayvanlar var. Haydi sevdiğiniz hayvanlardan lolipop şekerleri hazırlamaya başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Evi Toparla Evi Toparla Evi Toparla oyunumuzda, eviniz çok dağınık ve kirli. Arkadaşlarınızla birlikte yardımlaşarak evi düzenleyin ve temizleyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sevimli Emo Stili Sevimli Emo Stili Sevimli Emo Stili oyunumuzda, şirin emo için yeni bir tarz yaratacaksınız. Haydi bu eğlenceli oyuna hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sevimli Kızı Tasarla Sevimli Kızı Tasarla Sevimli Kızı Tasarla oyunumuzda, çok şirin bir çizgi kahraman tasarlayacaksınız. Onun saçları, yüz ifadesi ve kıyafetleri sizin tasarımınız olacak. Haydi bu eğlenceli oyuna hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Gala Güzeli Gala Güzeli Gala Güzeli katılacağı galada en çarpıcı kız olmak istiyor. Haydi onu süslemeye başlayın ve en dikkat çekici yıldız olmasını sağlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Koşu Ayakkabılarım Koşu Ayakkabılarım Koşu Ayakkabılarım oyunumuzda, spor yaparken giyinmekten hoşlandığınız ayakkabı modelini ve renklerini tasarlayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kahvaltı Sofrası Kahvaltı Sofrası Kahvaltı Sofrası oyunumuzda, kahvaltı için en sevdiğiniz yiyeceklerle kurulu bir sofra hazırlayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Aman Yakalanma Aman Yakalanma Aman Yakalanma oyunumuzda, sevimli kız sabah işe geç kalıyor. Bu yüzden evden makyaj yapmadan çıkmak zorunda kalıyor. Haydi yolda polislere, ofiste de patrona ve iş arkadaşlarına yakalanmadan makyaj yapmasına yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

En Güzel İmaj En Güzel İmaj En Güzel İmaj oyunumuzda, güzel kız kendisine en çok yakışan imajı yaratmanızı istiyor. Haydi saçlarını giysilerini ve makyajını yenileyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dedikoducu Kız Dedikoducu Kız Dedikoducu Kız yine ofiste dedikodu yapıyor. Kendisine en çok yakışan giysilerle ilgili konuşmayı çok seven kızı giydirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kupa Dizaynı Kupa Dizaynı Kupa Dizaynı oyunumuz, çok eğlenceli bir dizayn oyunu. kendi kullandığımız eşyaların zevkimize uygun olması bizim için önemlidir. Haydi siz de kendi kupanızı tasarlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süper Baba Süper Baba Süper Baba bebekleriyle ilgileniyor. Onlar ağlamadan karınlarını doyurmalı. Haydi bu becerikli babanın sütleri hazırlamasına yardımcı olun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

0/6