Kaşif Doranın Çiftliği

Kaşif Doranın Çiftliği Oyunu Oyna

Kaşif Doranın Çiftliği ; Sevimli Kaşif Dora ile çiftlik hayatının zorluklarını göreceğiz. Mouse ile oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kaşif Doranın Çiftliği Kral Oyunu 11378 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 64 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Kaşif Dora Oyunları

Kaşif Doranın Çiftliği Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Tavuk Çiftliği Tavuk Çiftliği Çiftlikte tavukların yemini,suyunu,samanını vererek onların yumurta vermesini sağlayın.Yumurtaları satarak çiftliğinizi büyütün.

Tavşan Çiftliği Tavşan Çiftliği Tavşan Çiftliği çok eğlenceli bir yer olacak. Birsürü sevimli tavşan burada oynayacak. Haydi şirin bir çiftlik tasarlayın ve tavşanlarla oynamaya başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Koyun Çiftliği Koyun Çiftliği Koyun çiftliği ana oyuncularımız koyunlar ve bu koyunları çiftlik içinde yerlerine tıkmaya çalışan bir çiftçi. Koyun güdme ve bir çiftçi oyunu olan oyun size becerinizi ve sabırınız da test ettirecek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kaz Çiftliği Kaz Çiftliği Birbirinden şirin kazların olduğu oyunda yapman gereken kazların bakımını yapmak, onları beslemek ve kısa süre içerisinde bitir.

Kaşif Doranın Çiftliği Kaşif Doranın Çiftliği Sevimli Kaşif Dora ile çiftlik hayatının zorluklarını göreceğiz. Mouse ile oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Doranın Helikopteri Doranın Helikopteri Dora ile mükemmel bir helikopter gezintisi sizi bekliyor. Safari hayatını çok seven Dora ile bu sefer helikopterde gezeceksiniz. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play seçeneğine tıklayın. Ardından çıkan ekranda Next diyerek oyuna girebilirsiniz. Dora yardım etmeyi çok seviyor. Dora ile yardım poşetlerini helikopterden aşağıya atacaksınız. En kısa sürede bütün yardım poşetlerini dağıtmalısınız. Yön tuşları ile Doranın helikopterini kontrol ederek Space (boşluk) tuşu ile yardım poşetlerini atabilirsiniz. Bütün yardım poşetlerini dağıtın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Doranın Hayvanları Doranın Hayvanları Dora hayvanları ile gezintiye çıkıyor. Dora arabasına hayvancıklarını bindirdi ve güzel bir gezinti yaparken yolda bulunan bonus puanları toplayarak sağ salim bir şekilde arkadaşları ile varış noktasına ulaşıyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Doranın Çiftliği Doranın Çiftliği Dora bu sefer çiftlikte hayvanları ve bitki ile sebzeleri ile vakit geçirmek istiyor. Hayvanlara yem vererek çiçeklere de su ve diğer isteklerini verin. Yeni tohumlar ekerek yeni meyve ve sebzeler yetiştirin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Bombacı Çiftliği Bombacı Çiftliği Bombayı Mouse ile bırakabilirsiniz bomba bırakıldıktan sonra gösterdiği yuvarlak alan içersindeki tüm rakiplerinizi patlatacaktır bunun için rakiplerinizin bomba dairesinin içine girmesine özen gösterin.

At Çiftliği At Çiftliği Atların üstünde çıkan ihtiyaç kutusundaki yemek veya suyu karşılyarak atı doyurmalı ve sulamalısınız. İki atın ne istediklerine iyice bakmalı ve anında yerine getirmelisiniz.