Dora Zıp Zıp Zıpla

Dora Zıp Zıp Zıpla Oyunu Oyna

Dora Zıp Zıp Zıpla ; Dora zıp zıp zıplayarak bütün yıldızları toplayacak. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dora Zıp Zıp Zıpla Kral Oyunu 7740 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 34 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Kaşif Dora Oyunları

Dora Zıp Zıp Zıpla Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zıpzıp Çocuk Zıpzıp Çocuk Roketli çocuk bir platformdan diğerine zıplıyor. Hangi açı ve hızla zıplayacağını fare belirliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Zıplayan Sebzeler Zıplayan Sebzeler Zıplayan sebzeleri masanın üstüne taşıyın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Zıplayan Rakun Zıplayan Rakun Afacan rakun çaılar ve ağaçların üzerinde zıplayarak 15 seviyeli bu eğlenceli oyunu oynayınız.Yukarı ok tuşu zıplama space tuşu yüksek zıplama.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Zıplayan Maymun Zıplayan Maymun Maymun ile yukarıdan gelen balonlara basarak en uç noktaya kadar çıkmaya çalışmalısınız. Arada geçen kuşların üstüne basmanız size avantaj sağlıyacaktır.KRALOYUNU.NET iyi oyunlar diler..

Zıplayan Kurbağa Zıplayan Kurbağa Oyun içindeki amacınız zıplayan kurbağa ile muhtelif objelerden toplamanız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Zıplayan Kız Zıplayan Kız Tüm çocukların bayılacağı bir zıplamalı oyun. Kanepe üzerinde zıplayacaksınız. Yükseldikçe puanınız artacak. Sağa sola dikkat etmelisiniz. Kırılacak eşyalar var.

Zıplayan Jack Zıplayan Jack Zıp zıp ile zıplayan jack karakterini yöneterek kısa süre içerisinde etrafta gezin ve karakterini düşürmeden oyunu tamamlamaya çalış.

Zıplayan Araba Zıplayan Araba Zıplayan Araba yukarılara tırmanmalı. Bütün bonusları toplayın ve bir sonraki aşamaya geçin. Bu arada dikkatli olun, çivili alanlardan uzak durmalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Zıplama Zamanı Zıplama Zamanı Şimdi zıplama zamanı. Gökyüzünün en üst noktasına çıkmaya çalışın. Eğlenceli ve komik bir zıplama oyunu.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Zıplama Zıplama Ne kadar uzağa zıplayacağınızı merak ediyormusunuz. Bakalım sonuç ne olacak. Oyun SPACE tuşu ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Zıpır Top Zıpır Top Zıpır Top Oyunumuzda, topu kontrol ederek platformlara çarpmadan leveli bitirin. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. Beceri oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yıldız Avcısı Dora Yıldız Avcısı Dora Dora ile gökyüzü yıldızlarının hepsini toplamanız gerekiyor. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Uzak Zıplama Uzak Zıplama Tramplende zıplayarak en uzak noktaya ulaşmaya çalışın.SPACE tuşu ile zıplayarak oyunu oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Trenci Dora Trenci Dora Play seçeneğine tıklayıp oyunu başlatın. Daha sonra ise sağ altta bulunan makinist hareket kollarını kullanmanız gerekecek. En sağda duran kol hareket hızını arttırmaya ve azaltmaya yarıyor. Hemen bir yanında bulunan kol ise ani fren içindir. Sonrasında tren kornası ve son olarak hız göstergesi bulunmaktadır. Bunları düzgün ve uygun şekilde kullanarak vagonunuza yüklediğiniz hayvanları sağlıklı bir şekilde bitiş noktasına götürün.

Süper Zıplama Süper Zıplama İyi bir şekilde zıplayarak engellere takılmadan geçin.SPACE ve ok yön tuşlarını kullanın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...