Dora Piknik Masası

Dora Piknik Masası Oyunu Oyna

Dora Piknik Masası ; Dora havaların ısınması ile okuldaki arkadaşları ile kır gezisine çıktı. Dora ile arkadaşlarının en sevdiği yiyecek ve meyveleri seçip piknik masasına yerleştirin. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dora Piknik Masası Kral Oyunu 6731 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 42 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Kaşif Dora Oyunları

Dora Piknik Masası Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yıldız Avcısı Dora Yıldız Avcısı Dora Dora ile gökyüzü yıldızlarının hepsini toplamanız gerekiyor. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Trenci Dora Trenci Dora Play seçeneğine tıklayıp oyunu başlatın. Daha sonra ise sağ altta bulunan makinist hareket kollarını kullanmanız gerekecek. En sağda duran kol hareket hızını arttırmaya ve azaltmaya yarıyor. Hemen bir yanında bulunan kol ise ani fren içindir. Sonrasında tren kornası ve son olarak hız göstergesi bulunmaktadır. Bunları düzgün ve uygun şekilde kullanarak vagonunuza yüklediğiniz hayvanları sağlıklı bir şekilde bitiş noktasına götürün.

Piknikteki Harfler Piknikteki Harfler Piknikteki harfler resmin içinde saklanmış haldeler. Haydi onları bulun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Piknikte Öpüşme Piknikte Öpüşme Piknikte sevgilinizle öpüşmeye başlıyorsunuz. Ancak arabadaki arkadaşınızın sizi görmesini engellemelisiniz. Bunun içinde zamanlamayı iyi ayarlamalısınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Piknik Yemeği Piknik Yemeği Güzel kız havaların ısınması fırsat bilip pikniye çıkmış.Ama nasıl yemek yapıcağını karar veremiyor.Ona yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Piknik Sandviçi Piknik Sandviçi Yaz aylarının gelmesi ile piknik mevsimi de başladı. Piknikte eğlenerek kral oyun oynarken sandviç yapacaksınız. Malzemeleri seçin ve sandviçinizi yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Piknik Sandviç Piknik Sandviç Arkadaşlarınız ile çıkacağınız piknik için malzemeleri alın ve leziz bir piknik sandviçi yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Piknik Puzzle 2 Piknik Puzzle 2 Güzel bir piknik puzzle oyunu. Oyun içindeki eksik resim parçalarını yerlerine koyun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Piknik Hazırlığı Piknik Hazırlığı Çok eğlenceli olacak. Piknikte lazım olacak şeyleri sepetinize koyun ve keyifli bir pikniğe hazır olun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Piknik Böcekleri Piknik Böcekleri Küçük kızın yiyeceklerine toplanıyorlar. Yapmanız gereken, onları fare ile yakalayarak kurbağaya ve örümceğe vermeniz. Uçan böcekleri kurbağaya, yürüyen böcekleri ise örümceğe vereceksiniz. Haydi minik kızın yiyeceklerini kurtarın ve eğlenceli bir piknik yapın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Öğretmen Dora Öğretmen Dora Dora ders vermeden önce çok şık giyinmek istiyor. Öğretmen Dora olabilmesi için ona öğretmen kıyafetleri giydirin. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play butonu ile oyuna başlayın. Öğretmen Dora ile orman da ki akııllı hayvancıklara ders vereceksiniz. Tahtanın yanında olan seçeneklerden Dorayı giydirebilir, ayakkabı, saç ve bileklik seçimi yapabilirsiniz. Dorayı öğretmen gibi giydirdikten sonra Show ile giydirdiğiniz kıyafetler ile Öğretmen Dorayı görebilirsiniz. Clear ile ise Doraya giydirdiğiniz kıyafetleri çıkartabilirsiniz. Tekrar oynamak isterseniz Replay ile oyuna tekrar başlayabilirsiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Makyaj Masası Makyaj Masası Oyunumuzda, makyaj odanızdaki masanın üzerini toplayacaksınız. Öncelikle bütün kapakları ve çekmeceleri açın. Daha sonra da masanın üzerindeki malzemeleri yerlerine yerleştirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Makinist Dora Makinist Dora Dora ile tren sürün, sevimli hayvanları istenilen yere götürün. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kaşif Doranın Çiftliği Kaşif Doranın Çiftliği Sevimli Kaşif Dora ile çiftlik hayatının zorluklarını göreceğiz. Mouse ile oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Hokkabaz Dora Hokkabaz Dora Dora bu sefer hokkabaz oldu. Hokkabaz sihirbaz anlamındadır yani hızlı hareketler ile insanlara gösteri yapan sanatçılardır. Dora çıkacağı gösteri öncesi en güzel hokkabaz kıyafetleri giymek istiyor. Dorayı kategorilerden seçimler yaparak giyindir ve bu gösteri için hazırla. Dora ne kadar güzel olursa o kadar mutlu olacak. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.