Dora Hediye Balonu

Dora Hediye Balonu Oyunu Oyna

Dora Hediye Balonu ; Dora uçan balon ile hediyeleri dağıtıyor. Hediye evinin üstüne gelince Space tuşuna tıklayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dora Hediye Balonu Kral Oyunu 4112 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 13 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Kaşif Dora Oyunları

Dora Hediye Balonu Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yıldız Avcısı Dora Yıldız Avcısı Dora Dora ile gökyüzü yıldızlarının hepsini toplamanız gerekiyor. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Yılbaşı Hediyeleri Yılbaşı Hediyeleri Yılbaşı hediyeleri zamanı geliyor. Noel baba görev başında. Fakat onu bekleyen zorlu bir görev var. Oda yılbaşı hediyeleri. Noel hediyelerinin yerlerine doğru bir şekilde ulaşması gerek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Trenci Dora Trenci Dora Play seçeneğine tıklayıp oyunu başlatın. Daha sonra ise sağ altta bulunan makinist hareket kollarını kullanmanız gerekecek. En sağda duran kol hareket hızını arttırmaya ve azaltmaya yarıyor. Hemen bir yanında bulunan kol ise ani fren içindir. Sonrasında tren kornası ve son olarak hız göstergesi bulunmaktadır. Bunları düzgün ve uygun şekilde kullanarak vagonunuza yüklediğiniz hayvanları sağlıklı bir şekilde bitiş noktasına götürün.

Sakız Balonu Sakız Balonu En büyük sakız balonunu şişirin. Dikkat edin, eşyalara ve insanlara değmemeli balonunuz. Yoksa patlıyor. Ok tuşlarıyla hareket edip SPACE tuşuyla balon şişireceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Öğretmen Dora Öğretmen Dora Dora ders vermeden önce çok şık giyinmek istiyor. Öğretmen Dora olabilmesi için ona öğretmen kıyafetleri giydirin. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play butonu ile oyuna başlayın. Öğretmen Dora ile orman da ki akııllı hayvancıklara ders vereceksiniz. Tahtanın yanında olan seçeneklerden Dorayı giydirebilir, ayakkabı, saç ve bileklik seçimi yapabilirsiniz. Dorayı öğretmen gibi giydirdikten sonra Show ile giydirdiğiniz kıyafetler ile Öğretmen Dorayı görebilirsiniz. Clear ile ise Doraya giydirdiğiniz kıyafetleri çıkartabilirsiniz. Tekrar oynamak isterseniz Replay ile oyuna tekrar başlayabilirsiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Noel Hediyelerini Topla Noel Hediyelerini Topla Noel Hediyelerini Topla oyunumuzda, Noel Baba arabasıyla hediyeleri toplayıp çocuklara götürüyor. Haydi ona yardım edin ve hediyeleri çocuklara tam zamanında ulaştırın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Noel babanın yeni hediyeleri Noel babanın yeni hediyeleri Oyunda noel babanın yeni yıl hediyelerinin tamamını toplamaya çalışıyorsunuz. Mouse ile bombayı patlatarak tüm kapalı kutuların açılmasını sağlayın. Çıkan hediyeleri de toplayarak istenilen skora ulaşmalısınız. İyi eğlenceler..

Noel Baba Hediyeleri Noel Baba Hediyeleri Noel babaya yılbaşı hediyelerini toplamasında ve onları kutularından çıkarması için yardım edin. Yukarıdan aşağı düşen hediye kutularına size çarpmadan ateş ederek içindeki hediyelerin dışarı çıkmasını sağlayın.Fare ile nişan alın ve atış yapın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Makinist Dora Makinist Dora Dora ile tren sürün, sevimli hayvanları istenilen yere götürün. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kaşif Doranın Çiftliği Kaşif Doranın Çiftliği Sevimli Kaşif Dora ile çiftlik hayatının zorluklarını göreceğiz. Mouse ile oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Hokkabaz Dora Hokkabaz Dora Dora bu sefer hokkabaz oldu. Hokkabaz sihirbaz anlamındadır yani hızlı hareketler ile insanlara gösteri yapan sanatçılardır. Dora çıkacağı gösteri öncesi en güzel hokkabaz kıyafetleri giymek istiyor. Dorayı kategorilerden seçimler yaparak giyindir ve bu gösteri için hazırla. Dora ne kadar güzel olursa o kadar mutlu olacak. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Hediyeleri Topla Hediyeleri Topla Yavru kedi ve köpek hediye almayı çok seviyor. Bütün hediye paketlerini toplamalarına yardım edin. Yoldaki taşlara ve arılara da dikkat edin. Fare ile üzerlerine geldiğinizde zıplıyorlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hediyeler Sepette Hediyeler Sepette Oyunda 10 adet hediye toplamanız gerek. Bu hediyeleri toplarken dikkat edeceğiniz konulardan birisi - zıpladıktan sonra ayaklarınızın üzerine düşmeniz gerektiği. Şayet düşerseniz yanarsınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hediye Yetiştir Hediye Yetiştir Hediye yetiştir oyununda yapmanız gereken kafalarının üstlerinde hediye resmi olan insanlara hediyelerini yetiştirmek. Bunun için hediyeyi salon içerisinde hızlıca bulup süreniz bitmeden yetiştiriniz.

Hediye Paketi Hediye Paketi Oyunumuzda, güzel hediyeleriniz için çok şık paketler hazırlayacaksınız. Haydi, çeşitli hediye paketleri hazırlamaya başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..