Dora Buz Prensesi

Dora Buz Prensesi Oyunu Oyna

Dora Buz Prensesi ; Dora arkadaşı olan Buz Prensesi düşmanların elinden kurtarmak istiyor. Dora ile prensesi kurtarın. Buz at ile Z tuşuyla zıplayın, X tuşuyla engelleri yok edin ve prensesi kurtarın. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dora Buz Prensesi Kral Oyunu 10990 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 32 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Kaşif Dora Oyunları

Dora Buz Prensesi Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Yıldız Avcısı Dora Yıldız Avcısı Dora Dora ile gökyüzü yıldızlarının hepsini toplamanız gerekiyor. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Viking Prensesi Viking Prensesi Viking Prensesi hep çok güzel görünmeli. Tabii giysileri de çok şık olmalı. Haydi ona en çok yakışan giysiyi seçin ve giydirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Trenci Dora Trenci Dora Play seçeneğine tıklayıp oyunu başlatın. Daha sonra ise sağ altta bulunan makinist hareket kollarını kullanmanız gerekecek. En sağda duran kol hareket hızını arttırmaya ve azaltmaya yarıyor. Hemen bir yanında bulunan kol ise ani fren içindir. Sonrasında tren kornası ve son olarak hız göstergesi bulunmaktadır. Bunları düzgün ve uygun şekilde kullanarak vagonunuza yüklediğiniz hayvanları sağlıklı bir şekilde bitiş noktasına götürün.

Süngerbob Prensesi Kurtar Süngerbob Prensesi Kurtar Kahraman Süngerbob geçmiş zamanda. Denizatının üzerinde, şövalyelerle savaşıyor. Prensesi kurtarmak için şövalyeleri yenip bonusları toplamalı. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, enter tuşuyla hamle yapıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Scooby Doo Buz Kaykayı Scooby Doo Buz Kaykayı Scooby Doo buz kaykayı yapmak istiyor. Ama yapacağı atlayışlarda en yükseğe o çıkmalı. Haydi onu uçurun. Ok tuşlarıyla oynanıyor.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Prensesi Kurtar Prensesi Kurtar Tutsak Prenses kendisini kurtarmanız için sizi bekliyor. Haydi, gereken nesneleri bulup uygun biçimde kullanarak hem prensesi kurtarın hem de kendinizi.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Öğretmen Dora Öğretmen Dora Dora ders vermeden önce çok şık giyinmek istiyor. Öğretmen Dora olabilmesi için ona öğretmen kıyafetleri giydirin. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play butonu ile oyuna başlayın. Öğretmen Dora ile orman da ki akııllı hayvancıklara ders vereceksiniz. Tahtanın yanında olan seçeneklerden Dorayı giydirebilir, ayakkabı, saç ve bileklik seçimi yapabilirsiniz. Dorayı öğretmen gibi giydirdikten sonra Show ile giydirdiğiniz kıyafetler ile Öğretmen Dorayı görebilirsiniz. Clear ile ise Doraya giydirdiğiniz kıyafetleri çıkartabilirsiniz. Tekrar oynamak isterseniz Replay ile oyuna tekrar başlayabilirsiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Masal Prensesi Masal Prensesi Oyunumuzda, güzel prenses masal diyarında. Haydi ona bu hayaller dünyasına uygun giysileri giydirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Mario Prensesi Kurtar Mario Prensesi Kurtar Mario Prensesi Kurtar Oyunumuzda, Mario prensesi kurtarması için engelli yolları aşarak yolunun üzerinde bulunan kalpleri toplamalıdır. Tüm engelleri aşarak prensesin yanına gitmelisiniz. OYUN NASIL OYNANIR? oyuna giriş yapıp ilk bölümden başlayarak YÖN TUŞLARI yardımı sayesinde mario'yu kontrol etmelisiniz. Mario oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mario Buz Çağı Mario Buz Çağı Kafes içindeki arkadaşını kurtarmaya çalış.SPACE tuşu - ateş etOk yön tuşları - hareket / zıplama.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Makinist Dora Makinist Dora Dora ile tren sürün, sevimli hayvanları istenilen yere götürün. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Küçük Prensesim Küçük Prensesim Şirin bir prenses ile birlikte tehlikelerle dolu ormanlarda maceralara atılmak istersen karakterini yönet.Ormanda prensesin önüne çıkan yaratıkları mouseyle tıklayarak yoket.

Kaşif Doranın Çiftliği Kaşif Doranın Çiftliği Sevimli Kaşif Dora ile çiftlik hayatının zorluklarını göreceğiz. Mouse ile oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Hokkabaz Dora Hokkabaz Dora Dora bu sefer hokkabaz oldu. Hokkabaz sihirbaz anlamındadır yani hızlı hareketler ile insanlara gösteri yapan sanatçılardır. Dora çıkacağı gösteri öncesi en güzel hokkabaz kıyafetleri giymek istiyor. Dorayı kategorilerden seçimler yaparak giyindir ve bu gösteri için hazırla. Dora ne kadar güzel olursa o kadar mutlu olacak. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Hint Prensesi Hint Prensesi Hint Prensesi farklı makyaj stili ile göz dolduruyor. Güzelliği ile meşhur olan bu prensesi daha da güzel yapacak makyajları yapın. Yüzüne değişik ve Hint Modasına uygun makyaj yaparak prensesin güzelliğine güzellik katın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna