Diego Deniz Kaplumbağası

Diego Deniz Kaplumbağası Oyunu Oyna

Diego Deniz Kaplumbağası ; Diego ile sevimli Deniz Kaplumbağaları besliyoruz. Yemlerini tam vermeliyiz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Diego Deniz Kaplumbağası Kral Oyunu 3955 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 0 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Kaşif Dora Oyunları

Diego Deniz Kaplumbağası Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Tweety Denizi Temizliyor Tweety Denizi Temizliyor Bu eğlenceli oyunda, sevimli kahraman Tweety denizi temizliyor. Denizin dibindeki çöpleri teker teker toplayıp yukarıdaki gemiye çıkarmalı. Ok tuşlarıyla hareket edeceğiniz bu oyunda, yolunuzdaki tuzaklara ve balıklara dikkat edin. Haydi ona yardım edin ve denizi tertemiz yapın.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Süngerbob Denizde Süngerbob Denizde Süngerbob arkadaşı Gary i yine arıyor. Onu kurtarmak için yeni bir macerada. Ona yardım edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süngerbob Deniz Canavarları Süngerbob Deniz Canavarları Süngerbob elindeki zıpkınla deniz altında canavar avlıyor. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, SPACE tuşuyla zıpkını kullanıyor.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Sünger Bob Denizde Sünger Bob Denizde Sünger bob oyunlarını tüm çocuklar severek oynar. Zeki düşünce yapısı ile karşımıza çıkan kahramanımızı farklı maceralar bekliyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sünger Bob Deniz Temizliği Sünger Bob Deniz Temizliği Sünger Bob insanlar tarafından kirletin deniz altını temizlemek istiyor. Sünger Bob çok bilinçli bir kahraman ve kötü insanlar tarafından kirletilen denizleri temizlemek istiyor. Çocuklar sizde sakın denizi kirletmeyin, denizi kirletmek çok kötüdür. Sünger Bob ve Patrick ile denizin altını topla ve oyunu başarı ile bitir. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sünger Bob Deniz Hokeyi Sünger Bob Deniz Hokeyi Sünger Bob ile bu sefer buz hokeyi değilde deniz hokeyi oynayacaksınız. Denizlerde yaşayan kahramanımız ile hamburgerleri kendi tarafınıza geçirmeye çalışacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sünger Bob Deniz Anaları Sünger Bob Deniz Anaları Sünger Bob Deniz Anaları Oyunumuzda, Sünger Bob'un deniz analarını elindeki file yardımı ile toplaması gerekiyor. Tüm deniz analarını toplayarak yüksek skorları elde edin. OYUN NASIL OYNANIR? OK TUŞLARI'yla tırı kullanıyorsunuz. MOUSE yardımı ile oyunu oyna. Çizgi film oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sünger Bob Deniz Altında Sünger Bob Deniz Altında Süngerbob otobüsün benzini bitmeden varışa ulaşmalı. Bu arada bonusları toplamayı unutmayın. Tuzaklara yakalandığınızda, kurtulmak için ayrı beceri etapları var. Ok tuşlarıyla oynayacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Patric Denizde Kaykay Patric Denizde Kaykay Patric karların yağması ile verilen tatilde kayak yapmak istiyor. Patric ile kayak yaparak artistik hareketler yapın. Yön tuşları ve Space tuşu ile kaykay hareketleri yapabilirsiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Hayvan Kurtarıcı Diego Hayvan Kurtarıcı Diego Dora'nın akıllı ve hayvan sever dostu Diego ile yardıma muhtaç olan, sevimli hayvancıklara yardım edeceğiz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Fotoğrafçı Diego Fotoğrafçı Diego Fotoğrafçı Diego bu sefer ormanda her gün birlikte olduğu arkadaşlarının fotoğraflarını çekiyor. Dieogo Jet ile ormanda geziniyor. Gezinti yaparken yoldaki İtemleri alarak daha da güçlenebilirsiniz. Diego ile arkadaşlarınızın her anını fotoğraflayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Dora ve Diego Dora ve Diego Dora ve diego yu puzzle da birleştirmeye çalışacaksınız. Siz doğru parçaları doğru yerlere eklemelisiniz.

Diego ve Hayvanlar Diego ve Hayvanlar Oyuna başlamak için karşınıza gelen Skip tuşlarına basın fare kullanarak Dieogu ormanda zevkli bir maceraya çıkarın sol tarafta olan hayvanların resimlerini çekmelisiniz

Diego Okyanus Macerası Diego Okyanus Macerası Diego maceralarla dolu okyanusta hafıza kartları ile gizemli bir oyun oynuyor. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Diego Hayvan Kurtarma Diego Hayvan Kurtarma Diego ile helikopterde hayvanları kurtaracaksınız. Kral oyun iyi eğlenceler diler.