Kaşif Dora Oyunları

0/1

Kaşif Dora Oyunları Kaşif Dora sevimliliği ile birçok çocuğun kalbini kazanmıştır. Dora oyunlarını kral oyun Kraloyunu.net farkıyla sizlere sunuyoruz.

Dora Prensi Kurtarıyor Dora Prensi Kurtarıyor Oyunumuzda küçük Dora yine büyük işler başarıyor ve cadının şatoya hapsettiği prensi kurtarıyor. Cadının yola yerleştirdiği tuzakları aşmak ve kapıların anahtarlarını almak için fare ile zıplayacaksınız. Haydi, Dora prensi kurtarmak için yardımınızı bekliyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Bahçıvan Dora Bahçıvan Dora Dora günlük hayatında çiçekleri çok seviyor. Küçük bahçesi içinde kendisi için oluşturduğu çiçek ekme alanında en güzel ve renkli çiçekleri yetiştirmek isteyen Dora tohum su ve diğer ekipmanlar ile bu hobisini yerine getiriyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dora Macerada Dora Macerada Dora uzayda ve bir maceranın içinde. Ona bu macerada eşlik edin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dora Mini Golf Dora Mini Golf Oyunumuzda, minik Dora golf oynuyor. Golf topunu deliğe sokmaya çalışan Doraya yardımcı olun.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Dora Parçaları Eşleştir Dora Parçaları Eşleştir Resim içindeki parçaların eşlerini bularak süpriz resimin ortaya çıkmasını sağlayın.Oyun fare ile oynanır.

Dora Piknikte Dora Piknikte Başlamak için Play tuşuna basınız besin değeri yüksek çocuklar için yararlı olan meyve sebze ve yiyicekleri seçip faremiz ile piknik masamıza koyuyoruz.

Bisikletli Dora Bisikletli Dora Dora etrafı keşfetmeye bu sefer bisikleti ile çıkmış.Bisikleti kullanmasında ve ödülleri kazanmasında Doraya yardımcı olun.Oyunu yön tuşları veboşluk tuşu ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Dora Hafıza Dora Hafıza Oyuna başlamak için Level 1 tuşuna basıp oyuna başlıyoruz aynı resimdeki kartları bulmalıyız.

Dora ve Diego Dora ve Diego Dora ve diego yu puzzle da birleştirmeye çalışacaksınız. Siz doğru parçaları doğru yerlere eklemelisiniz.

Dora Snowboard Dora Snowboard Dora karlı yollarda snowboard yaparak elmasları topluyor.Dorayı yön tuşları ilerletip boşluk tuşu ile zıplatın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Diego ve Hayvanlar Diego ve Hayvanlar Oyuna başlamak için karşınıza gelen Skip tuşlarına basın fare kullanarak Dieogu ormanda zevkli bir maceraya çıkarın sol tarafta olan hayvanların resimlerini çekmelisiniz

Trenci Dora Trenci Dora Play seçeneğine tıklayıp oyunu başlatın. Daha sonra ise sağ altta bulunan makinist hareket kollarını kullanmanız gerekecek. En sağda duran kol hareket hızını arttırmaya ve azaltmaya yarıyor. Hemen bir yanında bulunan kol ise ani fren içindir. Sonrasında tren kornası ve son olarak hız göstergesi bulunmaktadır. Bunları düzgün ve uygun şekilde kullanarak vagonunuza yüklediğiniz hayvanları sağlıklı bir şekilde bitiş noktasına götürün.

Makinist Dora Makinist Dora Dora ile tren sürün, sevimli hayvanları istenilen yere götürün. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Dora Zıp Zıp Zıpla Dora Zıp Zıp Zıpla Dora zıp zıp zıplayarak bütün yıldızları toplayacak. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Diego Elmasları Topla Diego Elmasları Topla Diego ile elmaların arasında ki değerli taşları bulun ve bir sonraki bölüme geçin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kaşif Doranın Çiftliği Kaşif Doranın Çiftliği Sevimli Kaşif Dora ile çiftlik hayatının zorluklarını göreceğiz. Mouse ile oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Dora Harikalar Diyarında Dora Harikalar Diyarında Dora ile Harikalarla dolu çok güzel bir Harikalar Diyarı gezintisine çıkıyor. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Dora Plaj Hırsızı Dora Plaj Hırsızı Dora ve arkadaşları plajda denize girerken kötü Swiper onların eşyalarını çaldı. Çalınan eşyaları bulalım. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Diego Okyanus Macerası Diego Okyanus Macerası Diego maceralarla dolu okyanusta hafıza kartları ile gizemli bir oyun oynuyor. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Dora Hediye Balonu Dora Hediye Balonu Dora uçan balon ile hediyeleri dağıtıyor. Hediye evinin üstüne gelince Space tuşuna tıklayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Diego Hayvan Kurtarma Diego Hayvan Kurtarma Diego ile helikopterde hayvanları kurtaracaksınız. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Yıldız Avcısı Dora Yıldız Avcısı Dora Dora ile gökyüzü yıldızlarının hepsini toplamanız gerekiyor. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Diego Deniz Kaplumbağası Diego Deniz Kaplumbağası Diego ile sevimli Deniz Kaplumbağaları besliyoruz. Yemlerini tam vermeliyiz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Hayvan Kurtarıcı Diego Hayvan Kurtarıcı Diego Dora'nın akıllı ve hayvan sever dostu Diego ile yardıma muhtaç olan, sevimli hayvancıklara yardım edeceğiz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Dora Piknik Masası Dora Piknik Masası Dora havaların ısınması ile okuldaki arkadaşları ile kır gezisine çıktı. Dora ile arkadaşlarının en sevdiği yiyecek ve meyveleri seçip piknik masasına yerleştirin. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Dora Buz Prensesi Dora Buz Prensesi Dora arkadaşı olan Buz Prensesi düşmanların elinden kurtarmak istiyor. Dora ile prensesi kurtarın. Buz at ile Z tuşuyla zıplayın, X tuşuyla engelleri yok edin ve prensesi kurtarın. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Dora Ormanda Dora Ormanda Dora ile bisiklet gezintisine çıkmaya ne dersin? On farklı levelden oluşan bir gezinti bu. Dora ile bisikleti seçin ve ormanda gezintiye çıkın. Bölüm içerisinde Dora ile üç kere gezinti yapma hakkın olacak. Yoldaki mor bonusları topla ve puan kazan. Dora orman gezintisini çok seviyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Dora Giysileri Dora Giysileri Dora en güzel kıyafetleri giyerek okula gitmek istiyor. Dora'ya yakışacak en şık kıyafetleri giydirin ve onu en şık öğrenci yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Doranın Çiftliği Doranın Çiftliği Dora bu sefer çiftlikte hayvanları ve bitki ile sebzeleri ile vakit geçirmek istiyor. Hayvanlara yem vererek çiçeklere de su ve diğer isteklerini verin. Yeni tohumlar ekerek yeni meyve ve sebzeler yetiştirin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Dora Harikalar Diyarı Dora Harikalar Diyarı Kaşif Dora ve finosu ile Harikalar Diyarında gezintiye çıkıyoruz. Harika bisiklet ile yoldaki çeşitli engellere takılmadan istediğiniz kadar gezin. Her leveli geçtiğinizde diğer leveller gelecek. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

0/1