Sandviç Dükkanı

Sandviç Dükkanı Oyunu Oyna

Sandviç Dükkanı ; Oyuna giriş yaptıktan sonra resume butonuna tıklayın ve oyuna başlayın. Gelen müşterilerin istedikleri siparişleri hazırlamak için telefonun solunda bulunan menüye tıklayarak yemeklerin tarifini öğrenmelisiniz. Daha sonra siparişleri hazırlamak için sırası ile seçeceksiniz. Yapacağınız sandviçi servis etmek için create butonuna tıklayın. Sıralamanın düzgün ve yanlış malzemeler olmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde siparişiniz çıkmayacak ve işletme zarar edecektir. Biten malzemeler için ise telefondan sipariş verebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sandviç Dükkanı Kral Oyunu 1432 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 16 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. İşletme Oyunları

Sandviç Dükkanı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Soğuk Sandviç Soğuk Sandviç Atıştırmak için birebir olan soğuk sandviç yapmak ister misin? Malzemeleri seç ve sandviçini yap. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Şekerci Dükkanı Şekerci Dükkanı Şekerci dükkanınıza gelen müşterilerin istediği şekerleri hazırlayıp kutulara koyun ve onlara verin. Çabuk olun çünkü beklemekten sıkılıyorlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sandviçleri Yetiştir Sandviçleri Yetiştir Oyunumuzda, müşterilerinize istedikleri sandviçleri hazırlıyorsunuz. Ama dikkat edin, fazla beklemekten hoşlanmıyorlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sandviç Yapma Sandviç Yapma Oyun çok güzel bir sandviç yapma oyunu. Bu oyundaki farkı içi düşen malzemelerden en lezzetli sandviçi yapmaya çalışmanız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Sandviç Dükkanı Sandviç Dükkanı Oyuna giriş yaptıktan sonra resume butonuna tıklayın ve oyuna başlayın. Gelen müşterilerin istedikleri siparişleri hazırlamak için telefonun solunda bulunan menüye tıklayarak yemeklerin tarifini öğrenmelisiniz. Daha sonra siparişleri hazırlamak için sırası ile seçeceksiniz. Yapacağınız sandviçi servis etmek için create butonuna tıklayın. Sıralamanın düzgün ve yanlış malzemeler olmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde siparişiniz çıkmayacak ve işletme zarar edecektir. Biten malzemeler için ise telefondan sipariş verebilirsiniz.

Piknik Sandviçi Piknik Sandviçi Yaz aylarının gelmesi ile piknik mevsimi de başladı. Piknikte eğlenerek kral oyun oynarken sandviç yapacaksınız. Malzemeleri seçin ve sandviçinizi yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Piknik Sandviç Piknik Sandviç Arkadaşlarınız ile çıkacağınız piknik için malzemeleri alın ve leziz bir piknik sandviçi yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Pasta Dükkanı Pasta Dükkanı Oyunu oynarken aynı 2 resimi bulup ortadan kaldırmaya çalışın. Oyun içinde zaman geçtikce ilave pastalar çıkacaktır. Üst limite ulaşmadan bitirmeye çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Parfüm dükkanı Parfüm dükkanı Kendi parfüm mağaza açın ve kokuları konusunda uzman olmak! Müşterilerinize sadece en kaliteli marka satmak! Yeni parfüm keşfedin ve sarf malzemesi bunları eklemeyi unutmayın! Mükemmel bir hizmet sunmak için mağaza günlük yükseltin! Şehirdeki en iyi kokulu mağaza olun!

Oyuncak Dükkanı Oyuncak Dükkanı Çok güzel bir işiniz var. İşiniz çocuklara oyuncaklar satmak. Haydi tüm çocuklar bu oyuna.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mücevher Dükkanı Mücevher Dükkanı Mücevher satan kız ile işyerine gelen müşterilere istedikleri takıları vermeniz gerekiyor. Oyunun dili Türkçe olduğundan dolayı çok eğleneceksiniz.Oyunun yüklenmesini bekleyin ve ardından Atla butonu ile oyuna başlayın. Çeşit çeşit hediyelik eşyaların olduğu işyerini işleteceksiniz. Yüzükler, kolyeler, yiyecekler, pastalar ve daha birçok eşya var. Bunların hepsini satarak paza kazanacaksınız. Müşterilerin istedikleri eşyaları Mouse ile alın ve müşterilere verin. İstenilen eşyaları verdikçe üst tarafta bunlar gözükecektir. Mücevherci kız ile bütün müşterileri memnun edin ve mükemmel paralar kazanın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Minenin Altın Dükkanı Minenin Altın Dükkanı Minenin Altın Dükkanı Oyunumuzda, Mine'nin kuyumcu dükkanına gelen müşterilerin istedikleri takıları verip poşete koyup verin. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile oyun oyna. İşletme oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Islak Sandviç Islak Sandviç Islan Hamburger yapmaya çok alışıksınız ama bu sefer farklı bir tat denemenin zamanı geldi. Islak Sandviç yaparak aperatif leziz bir atıştırmalık hazırlayacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Giysi Dükkanı Giysi Dükkanı Oyunda bir giysi dükkanını işletiyorsun. Dükkanına gelen müşterilerinle teker teker ilgilenmen ve diledikleri kıyafetleri göstermen gerekiyor. Umarım oyunumuzdan memnun kalırsın. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Dondurmacı Dükkanı Dondurmacı Dükkanı Çok lezzetli bir dondurma yapmak için kolları sıvama zamanı geldi. Haydi mutfağa.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..