Minenin Altın Dükkanı

Minenin Altın Dükkanı Oyunu Oyna

Minenin Altın Dükkanı ; Minenin Altın Dükkanı Oyunumuzda, Mine'nin kuyumcu dükkanına gelen müşterilerin istedikleri takıları verip poşete koyup verin. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile oyun oyna. İşletme oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Minenin Altın Dükkanı Kral Oyunu 4446 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 16 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. İşletme Oyunları

Minenin Altın Dükkanı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Sünger Bob Deniz Altında Sünger Bob Deniz Altında Süngerbob otobüsün benzini bitmeden varışa ulaşmalı. Bu arada bonusları toplamayı unutmayın. Tuzaklara yakalandığınızda, kurtulmak için ayrı beceri etapları var. Ok tuşlarıyla oynayacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Şekerci Dükkanı Şekerci Dükkanı Şekerci dükkanınıza gelen müşterilerin istediği şekerleri hazırlayıp kutulara koyun ve onlara verin. Çabuk olun çünkü beklemekten sıkılıyorlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sandviç Dükkanı Sandviç Dükkanı Oyuna giriş yaptıktan sonra resume butonuna tıklayın ve oyuna başlayın. Gelen müşterilerin istedikleri siparişleri hazırlamak için telefonun solunda bulunan menüye tıklayarak yemeklerin tarifini öğrenmelisiniz. Daha sonra siparişleri hazırlamak için sırası ile seçeceksiniz. Yapacağınız sandviçi servis etmek için create butonuna tıklayın. Sıralamanın düzgün ve yanlış malzemeler olmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde siparişiniz çıkmayacak ve işletme zarar edecektir. Biten malzemeler için ise telefondan sipariş verebilirsiniz.

Pasta Dükkanı Pasta Dükkanı Oyunu oynarken aynı 2 resimi bulup ortadan kaldırmaya çalışın. Oyun içinde zaman geçtikce ilave pastalar çıkacaktır. Üst limite ulaşmadan bitirmeye çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Parfüm dükkanı Parfüm dükkanı Kendi parfüm mağaza açın ve kokuları konusunda uzman olmak! Müşterilerinize sadece en kaliteli marka satmak! Yeni parfüm keşfedin ve sarf malzemesi bunları eklemeyi unutmayın! Mükemmel bir hizmet sunmak için mağaza günlük yükseltin! Şehirdeki en iyi kokulu mağaza olun!

Oyuncak Dükkanı Oyuncak Dükkanı Çok güzel bir işiniz var. İşiniz çocuklara oyuncaklar satmak. Haydi tüm çocuklar bu oyuna.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mücevher Dükkanı Mücevher Dükkanı Mücevher satan kız ile işyerine gelen müşterilere istedikleri takıları vermeniz gerekiyor. Oyunun dili Türkçe olduğundan dolayı çok eğleneceksiniz.Oyunun yüklenmesini bekleyin ve ardından Atla butonu ile oyuna başlayın. Çeşit çeşit hediyelik eşyaların olduğu işyerini işleteceksiniz. Yüzükler, kolyeler, yiyecekler, pastalar ve daha birçok eşya var. Bunların hepsini satarak paza kazanacaksınız. Müşterilerin istedikleri eşyaları Mouse ile alın ve müşterilere verin. İstenilen eşyaları verdikçe üst tarafta bunlar gözükecektir. Mücevherci kız ile bütün müşterileri memnun edin ve mükemmel paralar kazanın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Minenin Altın Dükkanı Minenin Altın Dükkanı Minenin Altın Dükkanı Oyunumuzda, Mine'nin kuyumcu dükkanına gelen müşterilerin istedikleri takıları verip poşete koyup verin. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile oyun oyna. İşletme oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Mario Altınları Topla Mario Altınları Topla Mario bu süper hızlı moturu ile eğlenceli bir altın gezintisine çıkıyor. Motoru büyük bir dikkat ile sürerek yoldaki altınların hepsini toplayın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Mario Altın Yarış Mario Altın Yarış Süper mario çok sevilen oyunları ile tekrardan karşınızda. Bu oyunda yapmanız gereken yarışa başlamadan yarışacağınız adamı ve bölümü seçerek yarışı birinci sırada bitirmeye çalışmalısınız.

Mario Altın Toplayıcısı Mario Altın Toplayıcısı Marioyu bu sefer altın toplama görevinde buluyoruz. Space ve Yön Tuşları ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mario Altın Topla Mario Altın Topla Mario ile level de olan bütün altınları toplamanız gerekiyor. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve Play butonuna tıklayın. Play game seçeneğine tılklayın ve level seçimi yapın. Toplam on beş level vardır ve levelleri geçtikçe son levele kadar geleceksiniz. İlk etapta level bir ile başlayacaksınız. Yön tuşları yardımı ile Marioyu kontrol edebilirsiniz. Space (boşluk) tuşu ile de ateş edebilirsiniz. Bütün altınların hepsini topladıktan sonra varış noktasına ulaşın ve diğer levele geçin. Karşınıza çıkan mantar ve böcekleri ateş ile yakmanız gerekiyor. Toplam üç hakkınız olacak ve aşağıya düşerseniz zıplayın kesinlikle yoksa aynı yerde diğer haklarınız da gider. Başarılı bir şekilde her leveldeki altınların hepsini toplayın. Zamana karşı yarışıyorsunuz bu yüzden acele edip bütün altınları toplamanız gerekiyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Mario Altın Avı Mario Altın Avı Maden ustası Mario şimdide altın madencisine benzer bir şekilde altın avına girişti. Altınları tek tek toplayıp puan ve para kazanması için çaba sarfedecek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kayıp Altınlar Kayıp Altınlar Maceraperest ruhlu amca altınlarını arıyor. Kayıp altınlar nerede olduğunu bulursa zengin olacak. Ancak ormanda çok tehlikeli unsurlar da var. Bu objelere dokunmadan onu yönlendirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Harry Potter Altın Yumurta Harry Potter Altın Yumurta Kahramanımız Harry Potter alıtn yumurtayı almak için ejderha ya karşı. Ejderhanın alevinden kaçın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...