Çörek Dükkanı İşlet

Çörek Dükkanı İşlet Oyunu Oyna

Çörek Dükkanı İşlet ; Çörek satan bu sevimli kızımız ile en güzel çörekleri çocuklara satın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çörek Dükkanı İşlet Kral Oyunu 2983 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 23 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. İşletme Oyunları

Çörek Dükkanı İşlet Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Şekerci Dükkanı Şekerci Dükkanı Şekerci dükkanınıza gelen müşterilerin istediği şekerleri hazırlayıp kutulara koyun ve onlara verin. Çabuk olun çünkü beklemekten sıkılıyorlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sandviç Dükkanı Sandviç Dükkanı Oyuna giriş yaptıktan sonra resume butonuna tıklayın ve oyuna başlayın. Gelen müşterilerin istedikleri siparişleri hazırlamak için telefonun solunda bulunan menüye tıklayarak yemeklerin tarifini öğrenmelisiniz. Daha sonra siparişleri hazırlamak için sırası ile seçeceksiniz. Yapacağınız sandviçi servis etmek için create butonuna tıklayın. Sıralamanın düzgün ve yanlış malzemeler olmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde siparişiniz çıkmayacak ve işletme zarar edecektir. Biten malzemeler için ise telefondan sipariş verebilirsiniz.

Pasta Dükkanı Pasta Dükkanı Oyunu oynarken aynı 2 resimi bulup ortadan kaldırmaya çalışın. Oyun içinde zaman geçtikce ilave pastalar çıkacaktır. Üst limite ulaşmadan bitirmeye çalışın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Pasta Çörek Süsleme Pasta Çörek Süsleme Mutfağa girin ve lezzetli bir pasta ile çörek hazırlayın. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Parfüm dükkanı Parfüm dükkanı Kendi parfüm mağaza açın ve kokuları konusunda uzman olmak! Müşterilerinize sadece en kaliteli marka satmak! Yeni parfüm keşfedin ve sarf malzemesi bunları eklemeyi unutmayın! Mükemmel bir hizmet sunmak için mağaza günlük yükseltin! Şehirdeki en iyi kokulu mağaza olun!

Oyuncak Dükkanı Oyuncak Dükkanı Çok güzel bir işiniz var. İşiniz çocuklara oyuncaklar satmak. Haydi tüm çocuklar bu oyuna.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Otel İşletmesi Otel İşletmesi Müşterilerin çok sevdiği bir oteli işleteceksiniz. Müşterilerinizi mutlu edin, daha çok bahşiş alın ve kazandığınız paralarla otelinizi geliştirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Mücevher Dükkanı Mücevher Dükkanı Mücevher satan kız ile işyerine gelen müşterilere istedikleri takıları vermeniz gerekiyor. Oyunun dili Türkçe olduğundan dolayı çok eğleneceksiniz.Oyunun yüklenmesini bekleyin ve ardından Atla butonu ile oyuna başlayın. Çeşit çeşit hediyelik eşyaların olduğu işyerini işleteceksiniz. Yüzükler, kolyeler, yiyecekler, pastalar ve daha birçok eşya var. Bunların hepsini satarak paza kazanacaksınız. Müşterilerin istedikleri eşyaları Mouse ile alın ve müşterilere verin. İstenilen eşyaları verdikçe üst tarafta bunlar gözükecektir. Mücevherci kız ile bütün müşterileri memnun edin ve mükemmel paralar kazanın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Minenin Altın Dükkanı Minenin Altın Dükkanı Minenin Altın Dükkanı Oyunumuzda, Mine'nin kuyumcu dükkanına gelen müşterilerin istedikleri takıları verip poşete koyup verin. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile oyun oyna. İşletme oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Market İşletme Market İşletme Markete gelen müşterilerinize istedikleri ürünleri vermeniz gerekiyor. Müşterilerin ürünlerini verin ve para kazanın. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Lunapark İşlet Lunapark İşlet Lunapark işletmeye ne dersin? Lunaparke eğlenmek için gelen müşterilerini hayal kırıklığına uğratmaman gerekiyor. Eğer lunaparkta bozuk oyuncaklar varsa tamir etmelisin. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Lüks Otel İşlet Lüks Otel İşlet Belirli bir sermayeden sonra nihayet hayalini kurduğun oteli alıyorsun. Otel almaktan daha zor bir şey varsa otel işletmektir. Bu yüzden müşterilerinden ilgiyi eksik etmemelisin. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Kuaför Salonu işletme Kuaför Salonu işletme Kuaförünüze gelen müşterilerin isteklerini karşılayarak para kazanıyorsunuz para kazandıkça kuaför salonunu dahada büyütebilirsiniz.

Kuaför Salonu İşlet Kuaför Salonu İşlet Oyunumuzda, müşterilerin istediği saçları yapacaksınız. Ama sürelere dikkat edin. Çok beklemek istemiyorlar.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Kayu Büfe İşlet Kayu Büfe İşlet Kayu bu sefer para kazanmak istiyor. Kayu büfe işleterek müşterilerin isteklerini yerine getiriyor ve para kazanıyor. Sizden istenilen ürünleri en kısa sürede vererek para kazanın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.