İşletme Oyunları

0/1

İşletme Oyunları İşletme oyunlarını oynarken çeşitli meslek grublarının nasıl çalıştığını ve nasıl para kazandığını öğreneceksiniz. Birbirinden güzel işletme oyunları kral Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Kıyafet Mağazası Kıyafet Mağazası PLAY ardından SKIP yazısına basın.Dükkana gelen müşterileri soyunma kabinin yanındaki koltuğa oturtun ve istediklerini verin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Benzin istasyonu Benzin istasyonu New game yazısına basıp oyuna başlıyoruz Benzin istasyonuna gelen arabalara Yön tuşlarını kullanıp benzin dolduruyoruz ve para kazanıyorsunuz.

Fitness Salonu Fitness Salonu Gelen müşterilerin sizden en istediğini üstünde çıkan kutucuklardan görebilirsiniz. Ardından bu isteği yerine getirmek için müşteriyi o spor aletinin başına geçirmelisiniz. Hızlı olup müşterileri kızdırmamaya çalışmalısınız. Spor bittikten sonra ücreti alıp diğer müşteriyle ilgilenmelisiniz.

Tavuk Çiftliği Tavuk Çiftliği Çiftlikte tavukların yemini,suyunu,samanını vererek onların yumurta vermesini sağlayın.Yumurtaları satarak çiftliğinizi büyütün.

Kuaför Kız Kuaför Kız Sosyatik bir mahallede açtığınız kuaför dükkanını en iyi şekilde işletmelisiniz.Mause ile gelen kızları boş koltuklara oturtun ve saçlarına nasıl bir işlem uygulamak istiyorlarsa aşağıdaki menüden seçim yaparak istekleri karşılayın.Bıraktıkları paraları alarak kuaför dükkanınızı büyütün.

Seyahat Acentası Seyahat Acentası Öncelikle acenteye gelen müşterileri hangi ülkeye gidecekler hangi içecekler istiyorlar ve kaç yıldızlı tatil istiyorlar bunların hepsini seçin ve onlara güzel bir tatil ayarlayın.

Gelinlik Mağazası Gelinlik Mağazası Gelinlik Mağazasına gelen müşterilerin istedikleri gelilikleri gösterip almalarını sağlayın.Bazı müşteriler gelinlikleri kabinde denemek istiyorlar,beğendikleri gelinlikleri denettirin.

Kuaför Salonu işletme Kuaför Salonu işletme Kuaförünüze gelen müşterilerin isteklerini karşılayarak para kazanıyorsunuz para kazandıkça kuaför salonunu dahada büyütebilirsiniz.

Pastane Pastane Gelen müşterilerin isteklerine bak ve kısa sürede hepsini gerçekleştirerek en yüksek skoru toplayarak diğer seviyelere geç. Oyun yüklenince, play butonuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsin.

Manavcı Çocuk Manavcı Çocuk Gelen müşterilerin istedikleri meyve ve sebzeleri tartıya koyabilir ve bu meyveleri paketledikten sonra onlara satabilirsiniz. Eğer müşteri bir kilodan fazla istiyorsa eşyayı ona göre fazladan koymalısınız.

Köpek Oteli Köpek Oteli Evcil hayvan severlerin köpeklerini tatilde size emanet ettiği bir köpek otelini işletmelisiniz. Köpekleri memnun bırakabilmek için her isteklerini hızla karşılamalısınız. Mause ile köpek mamalarını kaba döküp köpekleri besleyebilir, köpeği veterinerin masasına bırakarak iğne yaptırabilir ve köpekleri istedikleri herşeyi etraftaki malzemeleri kullanarak karşılayabilirsiniz.

Sandviç Dükkanı Sandviç Dükkanı Oyuna giriş yaptıktan sonra resume butonuna tıklayın ve oyuna başlayın. Gelen müşterilerin istedikleri siparişleri hazırlamak için telefonun solunda bulunan menüye tıklayarak yemeklerin tarifini öğrenmelisiniz. Daha sonra siparişleri hazırlamak için sırası ile seçeceksiniz. Yapacağınız sandviçi servis etmek için create butonuna tıklayın. Sıralamanın düzgün ve yanlış malzemeler olmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde siparişiniz çıkmayacak ve işletme zarar edecektir. Biten malzemeler için ise telefondan sipariş verebilirsiniz.

Cips Satışı Cips Satışı Patates cipsi satışı yapabilmek için büfenizi çok iyi işletmelisiniz. Mause kontrolü ile büfenize gelen sevimli çocuklara istedikleri cipsleri ve içecekleri servis yapınız. Serve yazan butona tıklayarak servisi sunabilirsiniz.İyi eğlenceler.

Güzellik Merkezi Güzellik Merkezi Masaj ve diğer bakımları ile hizmet veren bu kuruluşun kazancını yüksek dereceye çıkartabilmek için çabalamalısınız. İşletmenize gelen müşterileri kızdırmadan isteklerini yapmaya çalışın.

Flört Eden Garson Flört Eden Garson Garson kız ile Flört edip gelen erkek müşterileri memnun bırakmalısınız. Amacınız para kazanmak olduğu için gelen müşterileri boş masalara mause kullanark oturtmalısınız. Hemen ardından istedikleri içecekleri sağ taraftaki menüye basarak barmene yaptırtıp servis etmelisiniz. Servis yaptıktan sonra müşterilerin üstüne tıklayarak onlarla flört edersiniz ve yeşil çubuğun sonuna kadar dolmasını sağlamalısınız. İlerleyen bölümlerde aşağıda çıkacak olan öpücük resmine basarak tüm müşterileri bir anda memnun edebileceksiniz.İyi eğlenceler.

Minenin Altın Dükkanı Minenin Altın Dükkanı Minenin Altın Dükkanı Oyunumuzda, Mine'nin kuyumcu dükkanına gelen müşterilerin istedikleri takıları verip poşete koyup verin. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile oyun oyna. İşletme oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Komşu Çiftlik Komşu Çiftlik Komşu Çiftlik Oyunumuzda, güzel bir çiftlik oyunu olan komşu çiftlik oyununda eğlenceli çiftlik işleri sizi bekliyor. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE yardımı ile oyun oyna. Beceri oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Kedicik Hamburger Büfesi Kedicik Hamburger Büfesi Kedicik Hamburger Büfesi Oyunumuzda, Kedicik Doli hamburger büfesinde nefis yemekler hazırlayarak arkadaşlarına ve gelen müşteriler servis etmelidir. Oyunu nasıl oynayacağınız oyun reklamında açıklanmaktadır. İyi satışlar yaparak işletmeye kazanç sağlamaya çalışın. OYUN NASIL OYNANIR? PLAY BUTONU'na tıklayarak oyunu başlatabilirsiniz. Ardından gelen müşteri ve misafirlerinizin istedikleri yemek çeşitlerini MOUSE'niz yardımı sayesinde hazırlayabileceksiniz. İşletme oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Luna Park Luna Park Luna Park Oyunumuzda, Luna Park sahibi oldunuz ve parkınıza gelen çocukları eğlendireceksiniz. OYUN NASIL OYNANIR? MOUSE ve YÖN TUŞLARI yardımı ile oyunumuzu oynayın. İşletme oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Çamaşırhane Dükkanı Çamaşırhane Dükkanı Kirli çamaşırları alarak dükkanınızı işletin. Mouse ile oyunu oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Bayan Kuaförü Bayan Kuaförü Kuaföre gelen güzel bayanların saçını en güzel şekilde yapın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Çörek Dükkanı İşlet Çörek Dükkanı İşlet Çörek satan bu sevimli kızımız ile en güzel çörekleri çocuklara satın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Çiçek Taksi Çiçek Taksi Taksi şoförü olan işletmeci arkadaş ile aracınıza binen müşterileri gitmek istedikleri noktalara götürün. Hız yaparsanız veya kırmızı ışıkta geçerseniz trafik cezası yersiniz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kayu Büfe İşlet Kayu Büfe İşlet Kayu bu sefer para kazanmak istiyor. Kayu büfe işleterek müşterilerin isteklerini yerine getiriyor ve para kazanıyor. Sizden istenilen ürünleri en kısa sürede vererek para kazanın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Bugs Bunny Dükkanı Bugs Bunny Dükkanı Bugs Bunny ile dükkanınıza gelen müşterilere isteklerini verin. Müşterileri memnun ettikçe daha çok para kazanıp dükkanı büyüteceksiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Süngerbob Burger Büfe Süngerbob Burger Büfe Sünger Bob büfe işletiyor ve büfesindeki yiyecekler çok lezzetli. İş yerinize gelen müşterilere siparişlerini verin ve para kazanın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Orman Otelleri Orman Otelleri Ormanda çeşit çeşit apart otel yapın. Otelleri yaptıktan sonra gelen müşterileri otellere yerleştirin ve para kazanın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Hot Dog Restaurant Hot Dog Restaurant Hot Dog yaparak mükemmel paralar kazanabilirsiniz. Restaurantınıza gelen müşterilere istediği şekilde Hot Dog vererek para kazanın. İstenilen türdeki Hot Dog vermeniz çok önemli. Seçimi yaptıktan sonra Hot Dog verin ve ketçap ve mayonez sıkmayı unutmayın. Yavaş hareket ederseniz bundan dolayı sinirlenen müşteriler siparişi iptal edebilirler. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Garson Şirin Garson Şirin Garson Şirin ile restaurant işletmesi yapacaksınız. Şirinler Köyünün bütün üyelerine restaurantta servis yapmalısın. Gelen Şirinlere istediği yemekleri verin ve onları mutlu ederek para kazanın. Ne kadar başarılı bir şekilde Şirinlere yemek verirseniz o kadar başarılı olur ve para kazanırsınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Mücevher Dükkanı Mücevher Dükkanı Mücevher satan kız ile işyerine gelen müşterilere istedikleri takıları vermeniz gerekiyor. Oyunun dili Türkçe olduğundan dolayı çok eğleneceksiniz.Oyunun yüklenmesini bekleyin ve ardından Atla butonu ile oyuna başlayın. Çeşit çeşit hediyelik eşyaların olduğu işyerini işleteceksiniz. Yüzükler, kolyeler, yiyecekler, pastalar ve daha birçok eşya var. Bunların hepsini satarak paza kazanacaksınız. Müşterilerin istedikleri eşyaları Mouse ile alın ve müşterilere verin. İstenilen eşyaları verdikçe üst tarafta bunlar gözükecektir. Mücevherci kız ile bütün müşterileri memnun edin ve mükemmel paralar kazanın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

0/1