Sniper Asker

Sniper Asker Oyunu Oyna

Sniper Asker ; Asker pusuya yatmış ve düşman askerlerinin gelmesini bekliyor. Oyunda sizi öldürmeye çalışan askerlere nişan alarak ateş açmalı ve onları etkisiz hale getirmelisiniz. Mouse kontrolü ile ateş edebilir, 1,2,3,4 ve 5 tuşları ile satın aldığınız silahlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Merminiz bittiğinde ise R tuşu ile biten şarjörünüzü doldurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sniper Asker Kral Oyunu 3506 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 30 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Hedef Oyunları

Sniper Asker Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Süper Asker Süper Asker Çöldeki süper asker ile düşmanlara karşı savaşacaksınız. Süper askerin silahları çok iyi ama karşısında tank ve uçaklar ile desteklenmiş çok düşman var. Zekice silahlarınızı kullanın ve düşmanlar ile savaşın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Sniper Zamanı Sniper Zamanı Süper keskin nişancı ile düşman askerlerine karşı savaşın. Sessizce tüfeğiniz ile nişan alın ve düşmanları tek tek vurun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sniper Mario Sniper Mario Mario bu kez sevgilisi için gizli görev peşinde. Keskin nişancı marionun ii busefer çok zor.Mause ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sniper Eğitimi Sniper Eğitimi Keskin nişancı asker ile savaş bölgesine gitmeden sniper tüfeğiniz ile hedefleri vuracaksınız. Ne kadar isabetli ateş yaparsanız o kadar iyi bir nişancı olduğunuzu kanıtlarsınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sniper Asker Sniper Asker Asker pusuya yatmış ve düşman askerlerinin gelmesini bekliyor. Oyunda sizi öldürmeye çalışan askerlere nişan alarak ateş açmalı ve onları etkisiz hale getirmelisiniz. Mouse kontrolü ile ateş edebilir, 1,2,3,4 ve 5 tuşları ile satın aldığınız silahlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Merminiz bittiğinde ise R tuşu ile biten şarjörünüzü doldurabilirsiniz.

Sniper Ajan Sniper Ajan Sniper Ajan ile düşman teröristlere suikastlar yapacaksınız. Ajan çok gizli hareket ediyor ve teröristleri ne olup bittiğini anlamadan yok ediyor. Sniper ajan ile bütün düşmanları yok edin. Verilen süre içerisinde savaşmanız gerekiyor. Alana dizilmiş düşmanları tek tek yok edin. Düşmanların sniperi yerinizi tespit ederse oyunu kaybedersiniz. Mouse ile nişan alıp ateş edebilirsiniz. Space tuşuna basarsanız dürbün açılır. Dürbünlü çok duramazsınız çünkü sniper dürbün açık iken nefesini tutuyor. Nefesinizi tuttuğunuzdan dolayı hemen hedefi yok etmeniz gerekiyor. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Sniper Sniper Sniper asker ile düşman üs bölgesine saldırıyoruz. Düşmnaların dikkatını koruyucu ile dağıtın. Mouse ile ateş edip düşmanı öldürüp, A tuşu ile koruyucuyu açın. S tuşu ile koruyucuyu indirerek tekrar düşman öldürün. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Siperdeki Asker Siperdeki Asker Siperdeki Asker oyunumuzda karargahınıza saldıran düşman askerlerini vuracaksınız. Siz, saklandığınız siperden nokta atışı yapıyorsunuz. Aşamalar ilerledikçe daha güçlü silahlarla geliyorlar. Topladığınız puanlarla yeni silah alın ve duvarlarınızı güçlendirin.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Savaş Askeri Savaş Askeri Savaş askerleri ile düşmanlarınızı hezimete uğratmanız gerekiyor. Askeriniz çok güçlü. Düşman ordusunu perişan etmelisiniz. Düşmanlarınıza saldırı yapın ve hepsini yok edin. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Rambo Askeri Rambo Askeri Düşmanları ile savaşan Rambo Askeri kontrol edin ve sokakların tek savaşçısı olduğunuzu kanıtlayın. Bütün rakiplerinizi yenin. Yön tuşları ile hareket ederek A, S, D tuşları ile saldırı yapabilirisiniz. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Pusucu Asker Pusucu Asker Süper asker kendisini öldürmek isteyen düşmanlarına karşı savaşıyor. Pusu atarak size saldıran düşmanlarınızı tek tek avlayın. Mouse ile ateş ederek, R tuşu ile mermi doldurun ve 1,2,3,4,5 tuşları ile silah seçimi yapın. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna diler.

Paraşütlü Asker Paraşütlü Asker Özel bir operasyon için terörist bölgesine bırakıldınız. Bütün terör öğelerini yok edin. W,A,S ve D tuşlarını kullanarak askeri yönlendirin. Mouse ile düşmanlarınıza ateş edin. Silah değişimi için ise Q ve E tuşlarından yardım alabilirsiniz. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Paraşüt Askeri Ben 10 Paraşüt Askeri Ben 10 Süper kahraman Ben 10 ile paraşüt macerasına başlıyorsunuz. Ben 10 ile paraşütle bütün düşmanlarınızı yok edin. Öncelikle yüklenme ekranında oyunun yüklenmesini bekleyin. Paraşütçü Ben 10 çok güzel görsellere sahip olduğundan oyunun yüklenmesi biraz zaman alacaktır. Start butonu ile oyunu başlatarak sağ üst tarafta ki simge ile sesi kapatın. Play game yerine tıklayın ve Enter name yazan yere adınızı yazın. Örneğin biz kral oyun yazdık ve ardından Play butonuna tıklayın. W,A,S,D tuşları ile Ben 10'u kontrol edebilir, Q tuşu ile silah değişimi yapabilirsiniz. İlk levelde piston tabanca ve bıçapınız olacaktır. Verilen süreye çok dikkat edin. Sol üst tarafta kalan sağlığınız gösteriliyor. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Özel Sniper Askeri Özel Sniper Askeri Özel Sniper Askeri ile bütün hedefleri çok kısa sürede vurun. Öncü asker olarak kısa sürede bölgeyi temizleyin ve düşmanlara karşı askerlerinizi avantajlı konuma getirin. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Özel Kuvvetler Askeri Özel Kuvvetler Askeri Özel Kuvvetler Askeri ile düşmanlar ile dolu bölgeyi ele geçirin. Mouse ile M16 tüfeğiniz ile ateş edip, Space tuşu ile şarjörü yenileyin. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.