Sigara Düşmanı

Sigara Düşmanı Oyunu Oyna

Sigara Düşmanı ; Sigara Düşmanı oyunumuzda, restorandaki tüm sigaraları dürbünlü tüfeğinizle vuracaksınız. Süreniz sınırlı ve bu süre içinde tüm sigaraları vurmalısınız. İyice araştırın çünkü oldukça iyi gizlenmiş olanları var.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sigara Düşmanı Kral Oyunu 1413 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 13 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Hedef Oyunları

Sigara Düşmanı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Sigara Savaşçısı Sigara Savaşçısı Sigaraya karşı savaş veriyorsunuz. Elinizdeki su tabancasıyla yanan sigaraları en kısa zamanda söndürmeye çalışın.

Sigara Düşmanı Sigara Düşmanı Sigara Düşmanı oyunumuzda, restorandaki tüm sigaraları dürbünlü tüfeğinizle vuracaksınız. Süreniz sınırlı ve bu süre içinde tüm sigaraları vurmalısınız. İyice araştırın çünkü oldukça iyi gizlenmiş olanları var.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Lahana Düşmanı Lahana Düşmanı Masanın sağından ve solundan gelen lahanaları yumruklamanız gerekiyor. Aksi takdirde yemek zorunda kalırsınız. Oyunu klavyenizin sağ ve sol yön tuşları ile oynayabilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Düşmanın Gücü Düşmanın Gücü Oyuna başlamadan önce dövüşmek istediğiniz düşman kahramanı seçeceksiniz. Her kahramanın gücü farklı ve hepsi de çok güçlü. Klavyenin yön tuşları hareket, Z,X,C,V tuşları farklı vuruş teknikleri ve space tuşu da enerji yüklüyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..