Polis Avcısı

Polis Avcısı Oyunu Oyna

Polis Avcısı ; Polis Avcısı oyunumuzda, hedefiniz bir banka kasa aracını koruyan polisler. Hepsini yok etmelisiniz. Puan topladıkça silahlarınızı güçlendirebiliyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Polis Avcısı Kral Oyunu 15403 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 250 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Hedef Oyunları

Polis Avcısı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Zombi Avcısı Zombi Avcısı Tehlikelerle dolu tünelde zombilerle savaşıyorsun. Zombileri tünelde yok etmek çok zor olacak. Oyunun yüklenmesini bekleyin ve ardından Start game ile oyuna başlayın. Pompalı tüfeğiniz ile bütün zombileri öldürün. Sol üst tarafta Score aldığınız puanı, Bodycount öldürdüğünüz zombileri, Ammo kalan merminizi gösterir. İlerleyin ve bütün zombileri yok edin. Yolda ki ammo yazan itemleri alın bunlar size mermi kazandıracak. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Yumurta Avcısı Civciv Yumurta Avcısı Civciv Nişancı civciv ile yumurtaların hepsini vurun. Verilen yumurtaların hepsini vurarak daha çok puan kazanmak için çalışacaksınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Yıldız Avcısı Dora Yıldız Avcısı Dora Dora ile gökyüzü yıldızlarının hepsini toplamanız gerekiyor. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Yıldız Avcısı Yıldız Avcısı Yıldız Avcısı oyunumuzda, çeşitli yaratıklara ve tuzaklara yakalanmadan bütün yıldızları toplamaya çalışacaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Yaya Trafik Polisi Yaya Trafik Polisi Yaya Trafik Polisi Oyunumuzda, yapmanız gereken ise karşıdan karşıya geçmeye çalışan yayaları kontrol edeceksiniz. Araçların yayalara çarpmaması gerekiyor. O yüzden dikkatli bir şekilde geçmeye çalışın. Güvenli anı yakalamaya özen göstermelisiniz. OYUN NASIL OYNANIR? zorluk kolaylık ayarını MOUSE yardımı ile seçtikten sonra play butonuna tıklayıp başlatabilirsiniz. MOUSE'yi kullanarak yayaların üzerine tıklayabilir ve onları karşıdan karşıya geçirebilirsiniz. Beceri oyunları Kraloyunu.net ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yarasa Avcısı Yarasa Avcısı Yarasa avcısı, yarasaların hepsini avlamak zorunda. Okuyla vurarak, geçmelerini engellemeli. Fare ile oynanıyor.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Vampir Avcısı Vampir Avcısı Vampir Avcısı oyunumuzda önce mezarlıktaki vampirleri avlayacaksınız. Eğer bir vampir avcısı olmak için yeterince hızlıysanız, büyük vampirle savaşabilirsiniz. Haydi ne kadar hızlı olduğunuzu gösterin.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Uzay Polisi Uzay Polisi Uzayda polissiniz ve uçaktasınız. Karşınıza çıkan uçakları öldürmeniz gerekiyor.Mause ile oynanır.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Uzay Avcısı Uzay Avcısı Uzay Avcısı oyunumuzda, yukarıdan geçen uzay robotlarını avlayacaksınız. Bu arada dikkat edin size çarpan küçün ateş noktaları ölmenize neden oluyor. Ok tuşları ile hareket edip, SPACE tuşuyla ateş ediyorsunuz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Trafik Polisi Trafik Polisi Trafik polisi oldunuz. Trafik ışığını, arabaların yoğunluğunu dikkate alarak trafiği yönetin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Süper Polis Arabası Süper Polis Arabası Polis arabasını istediğiniz gibi sürebilirsiniz. Polis arabasını sürerek size verilen bütün görevleri tamamlayın. Kraloyunu yeni kral oyunları kategorilerinde kral oyun sunan bedava kral oyun oynama sitenizdir.

Süper Polis Süper Polis Becerikli polisimiz arabaların üstünde ilerliyor. Ok tuşlarıyla hareket edip, SPACE tuşuyla zıpladığınız bu oyunda karşıdan gelen tuzaklara karşı dikkatli olun ve düşmeyin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sünger Bob Balon Avcısı Sünger Bob Balon Avcısı Sünger Bob eline ok aldı ve bütün hedefleri vurmak istiyor. Sünger Bob ile çıkan balonları vurmanız gerekiyor. Çıkan balonların hepsini vurarak yüksek puan alabilirsiniz. Dikkatli olun ve hiç balon kaçırmayın. Oyun yüklendikten sonra Play ve Start butonlarına tıklayarak oyunu başlatın. Sünger Bob okları Mouse ile fırlatıyor. Bütün balonları vurun ve nişancılığınızı gösterin. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Sinek Avcısı Sinek Avcısı Kurbağa sineklerle besleniyor. Haydi koca göbekli kurbağanın sinekleri yakalamasına yardım edin. Bakalım kaç sinek avlayabileceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Sevimli Polis Sevimli Polis Güzel ve alımlı bir polisimiz var. Adı Cindy. Cindy yeni polis kıyafetleri ile yollara çıkacak. Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..