Ördek Avı

Ördek Avı Oyunu Oyna

Ördek Avı ; Ördek avına çıktınız ve botunuzun içinde, karşıdan gelen ördekleri avlayacaksınız. Hızlı olun, yoksa gelip sizi gagalıyorlar.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ördek Avı Kral Oyunu 923 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 6 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Hedef Oyunları

Ördek Avı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Uzayda Gezegen Avı Uzayda Gezegen Avı Uzay yolculuğumuza sizde katılın ve gezegen avlayın iyi oyunlar arkadaşlar

Terörist Avı Terörist Avı Teröristler rehineler aldılar bu rehineleri kalkan yaparak kuşatmayı yarmak istiyor. Bütün teröristleri yok ederek rehineleri kurtarın. Oyunun yüklenmesinin ardından Play,Play butonuna tıklayın ve savaşacağınız bölge seçimi yapın. Start game butonuna tıklayın ve oyunu başlatın. Oyun da ki amacınız ilk etapta 10 teröristi etkisiz hale getirmek olacaktır. Teröristler rehineleri kullandıklarından dolayı ateş ederken çok dikkat edin. 4 rehineyi vurursanız oyunu kaybedersiniz. Teröristlerin hepsini yok edin ve bölgeyi güvenli hale getirin. Mouse ile nişan alın ve terörist hedefleri vurun. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Sünger Bob Hayalet Avı Sünger Bob Hayalet Avı Sünger Bob ile maceraya hazırmısınız. Yapmanız gerken hayalet avcıları filmindeki gibi hayalet süpürgesi ile hayaletleri yakalayıp saldırmalarını engellemek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Somon Balığı Avı Somon Balığı Avı Usta somon avcısı av mevsiminde yine iş başında, balıklar sudan fırlıyor yakalanmak için. Klavyeden sağ-sol yön tuşlarını kullanarak balıkçıyı kontrol edin, boşluk tuşuyla balıkları avlamak için mızrağınızı savurun. Balıkçının mutlu olabilmesi için sınırlı süre içerinde yeteri kadar balık yakalamanız gerekiyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Paraşütlü Ördek Paraşütlü Ördek Daffy Duck uçaktan atlıyor. Başarılı olması gerekiyor. Kırmızı noktaya düşmelisiniz. Atlayacağınız zaman JUMP tuşuna basıyorsunuz. Paraşütü açmak içinde onun altındaki mavi tuşa basmanız yeterli.

Palyaço Avı Palyaço Avı Palyaço avı başladı. ASDW tuşlarıyla hareket ediyor, JKL tuşlarıyla hamle yapıyor ve ateş ediyosunuz. Palyaçoların ölürken bıraktığı bonusları toplamayı unutmayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Ördekleri Giydir Ördekleri Giydir Oyunumuzda, minik ördeklere kıyafet giydireceksiniz. Bu kıyafetler tam da ördek yavruları gibi, çok renkli ve sevimli. Haydi hemen başlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Ördek Yapboz Ördek Yapboz Donld Duck ve ördekler puzzle oyunu. Oyunda eksik parçaları tamamlayın. Çok güzel bir çocuk puzzle oyunudur.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ördek Voleybol Ördek Voleybol Komik ördekler voleybol oynuyor. Sizde oyun içine dahil olun. Sol sağ ok tuşları hareket, SPACE tuşu topa vurma.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Ördek Fırlatıcı Ördek Fırlatıcı Ördek fırlatıcı yerinden fırlattığınız ördeklerle hedefteki canavarı vurmalısınız. Ancak en az atış sayısında isabet sağlamaya dikkat etmelisiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ördek Avı Ördek Avı Ördek avına çıktınız ve botunuzun içinde, karşıdan gelen ördekleri avlayacaksınız. Hızlı olun, yoksa gelip sizi gagalıyorlar.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Meteor Avı Meteor Avı Meteor Avı oyunumuzda, minik uzay aracımızla seyahat ederken, yoldaki göktaşlarını temizleyeceğiz. Bu arada mavi yakıtları ve kımızı bonusları toplamayı unutmayın. Fare ile hareket ve ateş ediyorsunuz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net de oynanır.

Mario Altın Avı Mario Altın Avı Maden ustası Mario şimdide altın madencisine benzer bir şekilde altın avına girişti. Altınları tek tek toplayıp puan ve para kazanması için çaba sarfedecek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Köpek Balığı Avı Köpek Balığı Avı Çok eğleneceğiniz bir oyun.Köpek balığı avına çıkmış olan dalgıçların keskin bıçaklarından kaçın. Enerjinizi yeniden kazanmak için balıkları ve dalgıçları yiyin. Oyun Mause ve SPACE tuşu ile oynanıyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Duffy Ördek Duffy Ördek Biraz da yaramaz olan duffy ördek kendini bir anda voleybol sahasında bulunca şaşırır. Oyuna hemen başlayıp sayı üretmesi gerek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...