Korsanlar Ninjalara Karşı

Korsanlar Ninjalara Karşı Oyunu Oyna

Korsanlar Ninjalara Karşı ; Korsanlar Ninjalara Karşı oyunumuzda, bu iki savaşçı grubu da siz yönetiyorsunuz. Bakalım hangisinde daha başarılı olacaksınız. Fare ile nişan alıp ateş edeceksiniz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Korsanlar Ninjalara Karşı Kral Oyunu 2712 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 27 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Hedef Oyunları

Korsanlar Ninjalara Karşı Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Vurguncu Korsanlar Vurguncu Korsanlar Denizde korsanlık yapan denizci olacaksınız. Diğer gemilere vurgun yapın ve altınların hepsini toplayın. Korsanlık yapmak çok güzel. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Voleybol Karşılaşması Voleybol Karşılaşması Yardımını bekleyen sisi ve totoyu siz yönetin.Oyuna başlamak için PLAY yazısına tıkladıktan sonra 1 kişilik oynamak isterseniz ONE PLAYER ; 2 KİŞİLİK oynamak isterseniz multıplayer yazısına tıklayın.Oyunda yön tuşlarını kullanarak oynayın.

Uzay Korsanları Uzay Korsanları Uzay korsanları dünyayı ele geçirmeye çalışıyorlar. Onların enerjisini toplayıcınızla yutacaksınız. Kırmızı şapkalılar dost, mavi şapkalılar düşman. Farenin imlecini korsanın üzerine getirip A tuşuna bastığınızda yutuluyorlar. Mavileri yutmadan önce fareyle tıklayıp kırmızıya çevirin, yoksa enerjiniz azalıyor. S tuşuna basarak enerjinizi dünyaya aktaracaksınız.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır...

Süper Mario Halloweena Karşı Süper Mario Halloweena Karşı Süper bir Mario macerası daha.Shift ve Yöntuşları ile oynayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Süngerbob Domateslere Karşı Süngerbob Domateslere Karşı Süngerbob yukarıdan gelen domateslerden kaçmaya çalışıyor.Dometeslerden kaçmaya çalışın yakalanırsanız canınız gider..

Robota Karşı Araba Robota Karşı Araba Robota Karşı Araba oyunumuzda öncelikle karakterinizi seçiyorsunuz. İsterseniz robot, isterseniz araba olabilirsiniz. Haydi bu zorlu karşılaşmaya hazırlanın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Orduya Karşı Orduya Karşı A,S,D,W ve SPACE tuşlarıyla oynanıyor. Kahramanımız bir orduya karşı savaşıyor. Ne kadar başarılı olacağı size bağlı.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Mario Pikachuya Karşı Mario Pikachuya Karşı Mario Pokemonlara karşı savaşıyor. Mario ve pokemonlar ikisi de çok güçlü. Oyunda istediğiniz karekteri seçebilirsiniz. Karakterini seç ve oyuna başlayarak diğer düşmanını yok et. Ne kadar hızlı hareket ederek savaşırsan o kadar yüksek skor yaparsın. Oyunun yüklenmesinin ardından Play game, Play game ve zorluk seçimi yaparak oyuna başlayın. Mario ile bütün Pokemonlara karşı savaşıyorsun. Mario ağ kurarak Pokemonları tutuyor ve daha sonra onları göndererek diğerlerini yok ediyor. Yön tuşları ile hareket ederek Space tuşu ile savunma yapabilirsiniz. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Mario Canavarlara Karşı Mario Canavarlara Karşı Mario düşmanı olan canavarlara karşı çok zorlu bir savaş veriyor. Canavarlar ile savaşan Marioya yardım etmen gerekiyor. Birçok canavar düşmanın olacak ve hepsi ile savaşacaksın. Mario ile bütün canavarları yok etmen gerekiyor. Canavarların hepsi ile savaş ve hepsini yen. Farklı farklı zorluk seviyelerinde canavarlar olacaktır. Yok ettikçe daha farklı canavarlar ile savaşacaksın. Türkiyenin Kral Oyun ekleyen Kral Oyunlar sitesi sizlere Kral Oyun Oyna içeriği sunuyor.

Korsanları Vur Korsanları Vur Gemideki korsanları tek tek yok etmeye hazır mısın? Sivil gemilere saldırı yapan korsan gemilerindeki korsanları tek tek kanas ile vurman gerekiyor. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Korsanlar Ninjalara Karşı Korsanlar Ninjalara Karşı Korsanlar Ninjalara Karşı oyunumuzda, bu iki savaşçı grubu da siz yönetiyorsunuz. Bakalım hangisinde daha başarılı olacaksınız. Fare ile nişan alıp ateş edeceksiniz.En güzel oyunlar Kraloyunu.net adresinde oynanır.

Korsanlar Kaçıyor Korsanlar Kaçıyor Geminiz batıyor ve korsanların kaçması gerek. Denizde yüzen sandala onları doğru bir şekilde atlatmanız gerekli. Suya düşen korsanlar size puan kaybettirir. Her başarılı ekip tahliyesinde bir sonraki aşamaya geçeceksiniz.SPACE tuşu ile fırlatma gücünü ayarlayın ve ilgili korsanı fırlatın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Karşıdan Karşıya Geçir Karşıdan Karşıya Geçir Oyunumuzda, şeytanlar ve din adamları bir kıyıdan karşı kıyıya geçmeli. Haydi şeytanlar din adamlarını öldürmeden hepsini karşı kıyıya geçirin.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Karayip Korsanları Objeleri Karayip Korsanları Objeleri Karayip Korsanlarına ait resimdeki gizli objeleri bulun. Korsanlar gemileriyle gezerken çektikleri bu resimde gemide bulunan nesnelerin hepsini bulmalısınız. Kral oyunlar Türkiye'nin kral oyun sitesi kral oyun oyna

Karayip Korsanları Karayip Korsanları Kaptan Jack karayip korsanları oyununda karşımıza çıktı. Öncelikle sevgilisini kurtarmak için elinden geleni yapıyor. Teker teker canavarlara kendini hissettirmeden anahtarları alıp kapıları açması gerek.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..