Keskin Vuruş

Keskin Vuruş Oyunu Oyna

Keskin Vuruş ; Keskin Vuruş oyunumuzda, hedef adamı vurmanız gerekiyor fakat sınırlı sayıda merminiz var. Bu silahları çok dikkatli kullanmalı ve her attığınızı vurmalısınız. Space tuşuyla silah değiştiriyor, fare ile nişan alıp ateş ediyorsunuz. El ile de telefon etmek gibi şeyleri yapıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Keskin Vuruş Kral Oyunu 8310 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 45 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Hedef Oyunları

Keskin Vuruş Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Keskin Vuruş Keskin Vuruş Keskin Vuruş oyunumuzda, hedef adamı vurmanız gerekiyor fakat sınırlı sayıda merminiz var. Bu silahları çok dikkatli kullanmalı ve her attığınızı vurmalısınız. Space tuşuyla silah değiştiriyor, fare ile nişan alıp ateş ediyorsunuz. El ile de telefon etmek gibi şeyleri yapıyorsunuz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Keskin Nişancı Keskin Nişancı Keskin nişancı olarak atış yarışmalarına katılıyorsunuz. Gittikçe hızlanmanız gerekiyor. Mouse ile ateş edebilirsiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Hassas Vuruş Hassas Vuruş Bütün topları, kendi rengi ile işaretlenmiş olan karelere atın. Sol altta farklı zorluk aşamaları seçebiliyorsunuz. Bilardo gibi oynayacaksınız.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Ceza Sahası Vuruşu Ceza Sahası Vuruşu Ceza sahasında düşürülen bir takım arkadaşınız için kaleye şut çekeceksiniz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler...

Ben 10 Keskin Nişancı Ben 10 Keskin Nişancı Ben 10 ok atışında çok usta. Siz de en sevdiğiniz süper kahramanla birlikte canavarlara ok atın ve ne kadar iyi bir nişancı olduğunuzu ispatlayın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..