Kasabada Temizlik

Kasabada Temizlik Oyunu Oyna

Kasabada Temizlik ; Kasabada Temizlik oyunumuzda kasabayı işgal etmeye çalışanlarla savaşacaksınız. Puan toplayıp para kazandıkça, yeni silahlar alabiliyorsunuz. Etapların arasında güçlü silahşörlerle düello yapmanız gerekiyor. Bakalım ne kadar iyi bir silahşörsünüz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kasabada Temizlik Kral Oyunu 4470 kez oynandı. Oyun için kral oyuncuların puanları 32 beğenidedir.
Bu kral oyun kategorisindedir. Hedef Oyunları

Kasabada Temizlik Kral Oyun Yorumları ( Bu Kral Oyuna Yorum Yap )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Daha Fazla Kral Oyunlar

Temizlikçi Sünger Bob Temizlikçi Sünger Bob Sünger Bob denizi kirleten kötü çocuklar yüzünden bu sefer denizi temizliyor. Çocuklar çevreyi temiz tutmak büyük bir erdemdir, sizde çevrenizi temiz tutun. Mouse ve Yön tuşları ile oyunu oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Temizlikçi Kadın Temizlikçi Kadın Temizlikçi kadın dağınık odayı toplamaya çalışıyor. Eşyaları doğru yerlere sürükleyerek bırakmalısınız. Ona göre puan kazanacaksınız.

Süngerbob Temizlik Yapıyor Süngerbob Temizlik Yapıyor Oyunumuzda, sevimli kahramanlarımız Sünger Bob ve Patrick mikropları ve çöpleri temizliyor. Haydi onlara yardım edin. Ok tuşlarıyla hareket ediyor, fare ile çöpleri ve mikropları topluyorsunuz..En güzel oyunları Kraloyunu.net de oynayın...

Servis ve Temizlik Servis ve Temizlik Restoranda servis ve temizlik işinde çalışacaksınız ama çok hızlı olmanız gerek. Hem müşterilerinizin siparişlerini yetiştireceksiniz, hem de yerleri temizleyeceksiniz. Yön tuşlarıyla hareket edip, space tuşuyla işlemleri yapın.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Parti Sonrası Temizlik Parti Sonrası Temizlik Kızlar partide çok dağıttılar. Havuz başında düzenlenen bu partide her şey dağınık halde ve toplanması için sizi bekliyor.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..

Kasabada Temizlik Kasabada Temizlik Kasabada Temizlik oyunumuzda kasabayı işgal etmeye çalışanlarla savaşacaksınız. Puan toplayıp para kazandıkça, yeni silahlar alabiliyorsunuz. Etapların arasında güçlü silahşörlerle düello yapmanız gerekiyor. Bakalım ne kadar iyi bir silahşörsünüz.Kraloyunu.net iyi oyunlar diler..